• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

 

 

 

 

399011
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
85
193
1431
385944
4710
5323
399011

 

W sobotę, 22.08.2020 r., na letniej scenie Biłgorajskiego Domu Kultury odbył się już 28. Puchar Małych Mistrzów, który w tym roku miał rozszerzoną formułę, gdyż poza dziećmi do 13 roku życia, mogli w nim startować kadeci (14-15 lat) i juniorzy (16-17 lat).  
W zawodach brało udział około 100 zawodników z województwa lubelskiego, między innymi z: Lublina, Biłgoraja, Tomaszowa Lubelskiego, Kraśnika i Janowa Lubelskiego.
Puchar Małych Mistrzów był testem dla najmłodszych zawodników przed XX Pucharem Polski Dzieci, który już niedługo, bo 10-13 września br., odbędzie się w Lublinie. 
28. Puchar Małych Mistrzów został zorganizowany przez Lubelski Związek Karate Tradycyjnego oraz Klub Karate Tradycyjnego Biłgoraj. Patronatem zawody objęli Burmistrz Miasta Biłgoraj Janusz Rosłan oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. 
Dla wszystkich zawodniczek i zawodników przygotowano dyplomy i nagrody rzeczowe (słuchawki i małe głośniki), najlepsi dostali medale, a zwycięzcy puchary.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami zawodów: 

  XXVIII PUCHAR MAŁYCH MISTRZÓW  
  22.08.2020 r. Biłgoraj  
     
  KONKURENCJA - KATA  
     
  Chłopcy 7 lat i młodsi (2013 i młodsi) 8kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MACIEJEWSKI WIKTOR LUBELSKI KKT
II miejsce WYKA STANISŁAW KRAŚNICKI KKT
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2012-2011) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MROZIK LENA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce SZABAT MAJA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce ŻOŁKOŚ MAJA ZKKT RENESANS
IV miejsce SICIARZ NIKOLA KKT BIŁGORAJ
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2012-2011) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce BRANEWSKI ANTONI KKT BIŁGORAJ
II miejsce SOLAK NATAN KKT BIŁGORAJ
III miejsce KAPICA SEBASTIAN KKT KRAŚNIK
IV miejsce NIEMIEC WIKTOR KKT BIŁGORAJ
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2012-2011) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KIELAR AMELIA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce KRAWCZYK OLIWIA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce WÓJCIK WIKTORIA KKT BIŁGORAJ
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2012-2011) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SZCZEPANIK SZYMON LUBELSKI KKT
II miejsce KIELAR MIKOŁAJ KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce CZECH MIŁOSZ KKT KRAŚNIK
IV miejsce CIECHANIEWICZ HUBERT KKT TOMASZÓW LUBELSKI
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2010-2009) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce GRZECHNIK JULIA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce MALICKA EMILIA ZKKT RENESANS
III miejsce SVARC NIKOLA ZKKT RENESANS
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2010-2009) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KUŚMIERZ MATEUSZ KKT KRAŚNIK
II miejsce DOBRZYŃSKI MIŁOSZ JANOWSKI KKT
III miejsce KRZYSZTOŃ OLIWIER JANOWSKI KKT
     
  Dziewczęta/Chłopcy 8-9 LAT (2012-2011) 6-5 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce LEWKO MARIA TOMASZOWSKI KKT
II miejsce MOSÓR KATARZYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce MACIEJEWSKA SANDRA LUBELSKI KKT
IV miejsce KANIA NIKODEM JANOWSKI KKT
     
  Dziewczęta/Chłopcy 10-11 LAT (2012-2011) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SKÓRA RAFAŁ LUBELSKI KKT
II miejsce DZIKA GABRIELA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce CHMILEOWIC ZOFIA KKT KRAŚNIK
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2010-2009) 5 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PLUTA WERONIKA KKT BIŁGORAJ
II miejsce WICHOWSKA MARCELINA ZKKT RENESANS
     
     
  DZIEWCZĘTA 12-13 LAT (2008-2007) 8-7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SKÓRA LENA LUBELSKI KKT
II miejsce MROCZYŃSKA JULIA KKT BIŁGORAJ
III miejsce CHMILEOWIEC ANTONINA KKT KRAŚNIK
     
  DZIEWCZĘTA 12-14 LAT (2008-2006) 6-5 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce STĘPIEŃ NIKOLA LUBELSKI KKT
II miejsce WYKA IZABELA KRAŚNICKI KKT
     
  CHŁOPCY 12-14 LAT (2008-2006) 5 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SERWATKA KAROL JANOWSKI KKT
II miejsce HACZYKOWSKI WOJCIECH TOMASZOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2008-2007) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce OSTROWSKA MONIKA LUBELSKI KKT
II miejsce KĄCKA GABRIELA TOMASZOWSKI KKT
III miejsce CZAPLIŃSKA MARTYNA LUBELSKI KKT
IV miejsce CIORGOŃ POLA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2008-2007) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce JOACHIMOWICZ PATRYK LUBELSKI KKT
II miejsce NEĆ MAKSYMILIAN TOMASZOWSKI KKT
III miejsce BEDNARZ JAKUB TOMASZOWSKI KKT
IV miejsce KRAWCZYK JAKUB TOMASZOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2006-2005) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KUCZMA HANNA TOMASZOWSKI KKT
II miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce PACZOS FAUSTYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2006-2005) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MAJCHRZAK DANIEL LUBELSKI KKT
II miejsce JANKOWSKI PATRYK TOMASZOWSKI KKT
     
  Dziewczęta/Chłopcy 14-15 LAT (2006-2005) 7-5 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOWALSKA EMILIA KKT KRAŚNIK
II miejsce CZECH ADAM KRAŚNICKI KKT
     
  Dziewczęta 15-16 LAT (2005-2004) 1 DAN  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce ORŁOWSKA ZOFIA LUBELSKI KKT
II miejsce CZAPLIŃSKA KARINA LUBELSKI KKT
     
     
  KONKURENCJA - KUMITE  
     
  DZIEWCZĘTA 12-14 LAT (2008-2006) 6-5 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WYKA IZABELA KRAŚNICKI KKT
II miejsce STĘPIEŃ NIKOLA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2008-2007) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOT STANISŁAW TOMASZOWSKI KKT
II miejsce JOACHIMOWICZ PATRYK LUBELSKI KKT
III miejsce KRAWCZYK JAKUB TOMASZOWSKI KKT
IV miejsce WICHOWSKI GABRIEL ZKKT RENESANS
     
  Dziewczęta/Chłopcy 14-15 LAT (2006-2005) 7-5 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOWALSKA EMILIA KKT KRAŚNIK
II miejsce CZECH ADAM KRAŚNICKI KKT
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2008-2007) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce OSTROWSKA MONIKA LUBELSKI KKT
II miejsce KONDRATIUK OLIWIA TOMASZOWSKI KKT
III miejsce CZAPLIŃSKA MARTYNA LUBELSKI KKT
IV miejsce CIORGOŃ POLA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2006-2005) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MAJCHRZAK DANIEL LUBELSKI KKT
II miejsce JANKOWSKI PATRYK TOMASZOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2006-2005) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce KUCZMA HANNA TOMASZOWSKI KKT
III miejsce PACZOS FAUSTYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
     
  Dziewczęta 15-16 LAT (2005-2004) 1 DAN  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce ORŁOWSKA ZOFIA LUBELSKI KKT
II miejsce CZAPLIŃSKA KARINA LUBELSKI KKT

Wyniki w postaci pliku pdf - KLIK

Sponsorzy XXVIII Pucharu Małych Mistrzów 2020:
1) AUTO SCAN Piotr Maciocha, producent paneli ogrodowych - Sól,
2) ZŁOM-BIŁGORAJ S.C. GLEŃ,
3) MODEL OPAKOWANIA sp. z o.o., Biłgoraj,
4) Urszula i Marek Bednarz,
5) Stanisława i Tadeusz Skakuj,
6) STACJA PALIW LOTOS, Tomasz Adamek,
7) MEGAKOM, sklep komputerowy, Robert Plizga,
8) TED-MAR producent siatek i drutów, Tadeusz Kręt, Majdan Nowy,
9) MARKPOL, elektronarzędzia, narzędzia, Andrzej Markowicz,
10) Bank PKO BP Oddział Biłgoraj,
11) Marta Wrońska,
12) Jadwiga i Krzysztof Banach,
13) Agent ubezpieczeniowy PZU, Irena Polak,
14) MARWIN sklep komputerowy, Marcin Wlaź,
15) PRECISION POLAND Adam Herda,
16) Urząd Miasta Biłgoraj,
17) Biłgorajskie Centrum Kultury.

Bardzo dziękujemy sponsorom za pomoc w przeprowadzeniu zawodów. 

Ogromne podziękowania dla Klubu Karate Tradycyjnego Biłgoraj, dla rodziców za pomoc, a w szczególności dla Pana Prezesa Tomasza Grabiasa, który swoim wielkim sercem i poświęconym czasem sprawił, że żaden uczestnik zawodów nie wyjechał z pustą ręką.