• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

kalendarz 2018



329745
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
504
461
2121
316390
3355
9775
329745

WYNIKI XIII PUCHARU LUBELSZCZYZNY

 

19 października 2019 r. w Hali Tenisowej OSiR w Zamościu, odbył się XIII Puchar Lubelszczyzny w Karate Tradycyjnym. Organizatorami imprezy byli:

  • Lubelski Związek Karate Tradycyjnego
  • Zamojski Klub Karate Tradycyjnego "Renesans"

Zawody odbyły się pod patronatem Prezydenta Miasta Zamościa - Andrzeja Wnuka.



 

     
  MALI WSPANIALI - KONKURS SPRAWNOŚCIOWY  
  Dziewczęta Gr. 1  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce HOŁOWIŃSKA NIKOLA SP W KALINOWICACH
II miejsce SUDER LENA SP W KALINOWICACH
III miejsce SVARC NIKOLA ZKKT RENESANS
IV miejsce SPOZOWSKA JOANNA  
     
  Dziewczęta Gr. 2  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KASPRZYCKA KIRA  
II miejsce RAWSKA MAJA  
III miejsce PIKOR EMILIA ZAMOJSKI KKT
IV miejsce HASIEC GABRIELA ZAMOJSKI KKT
     
  Chłopcy  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce ĆWIK MACIEJ ZKKT RENESANS
II miejsce MROCZYŃSKI PAWEŁ SP 3 BIŁGORAJ
III miejsce KUTER MATEUSZ JAROSŁAWIEC
IV miejsce STARSZUK DAMIAN JAROSŁAWIEC
  PIERWSZY KROK - KIHON  
  Dziewczęta 9 kyu i bez stopnia - GR. 1  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SPOZOWSKA JOANNA  
II miejsce SVARC NIKOLA ZKKT RENESANS
III miejsce TOMASZCZUK NIKOLA  
IV miejsce PUPEĆ HANNA ZKKT RENESANS
     
  Dziewczęta 9 kyu i bez stopnia - GR. 2  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PIKOR EMILIA ZAMOJSKI KKT
II miejsce BOCHEŃCZUK MAJA LUBELSKI KKT
III miejsce SKÓRA LENA LUBELSKI KKT
IV miejsce HASIEC GABRIELA  
     
  Chłopcy 9 kyu i bez stopnia - GR. 1  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MAGRYTA DAWID ZAMOJSKI KKT
II miejsce RAFAŁ MAKSYMILIAN ROZTOCZAŃSKI KKT
III miejsce RAFAŁ MIKOŁAJ ROZTOCZAŃSKI KKT
IV miejsce JACHYMEK IGOR ZAMOJSKI KKT
     
  Chłopcy 9 kyu i bez stopnia - GR. 2  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KUTER MATEUSZ ZAMOJSKI KKT
II miejsce KARPIUK DAWID ROZTOCZAŃSKI KKT
III miejsce GORGULA BARTEK ROZTOCZAŃSKI KKT
IV miejsce KINOKOWSKI JAN  
     
  KONKURENCJA - KATA  
     
  Dziewczęta 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KIELAR AMELIA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce NATURZYSTA ALEKSANDRA TOMASZOWSKI KKT
III miejsce MICHAŁKIEWICZ HANNA ZAMOJSKI KKT RENESANS
     
  Chłopcy 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KRACZEK MAKSYMILIAN ROZTOCZAŃSKI KKT ZAMOŚĆ
II miejsce ĆWIK MACIEJ ZKKT RENESANS
III miejsce BALICKI KAROL AKT RZESZÓW
IV miejsce KIŃCZKOWSKI JAN TOMASZOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KWIATKOWSKA NADIA KKT PŁOCK
II miejsce KRAWCZYK OLIWIA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce DZIKA GABRIELA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
IV miejsce PĘCHERZEWSKA LENA KKT PŁOCK
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KRZYSTYNIAK MIKOŁAJ DĘBICKA AKT
II miejsce GÓRNIK KRZYSZTOF ROZTOCZAŃSKI KKT
III miejsce NYKIEL FILIP DĘBICKA AKT
IV miejsce KIELAR MIKOŁAJ KKT TOMASZÓW LUBELSKI
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MOSÓR KATARZYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce LEWKO MARIA TOMASZOWSKI KKT
III miejsce LIS ZUZANNA ZKKT RENESANS
IV miejsce BONDYRA JULIA ZKKT RENESANS
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SZCZEPANIK SZYMON LUBELSKI KKT
II miejsce BONIK OLIWIER KK BYTÓW
III miejsce KANIA NIKODEM JANOWSKI KKT
IV miejsce JAGIEŁŁO SZYMON ZAMOJSKI KKT
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 6 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce RZĄD EMILIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce WICHOWSKA MARCELINA ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce FOGEL ANTONINA MUKS BYTOM
IV miejsce BOLANOWSKA ALEKSANDRA AKT RZESZÓW
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 6 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MAZUR PATRYK JANOWSKI KKT
II miejsce DOLNY MARCEL KKT PŁOCK
III miejsce CYPARSKI MARCEL KKT PŁOCK
IV miejsce BOLECHOWSKI KRZYSZTOF ZAKOPIAŃSKI KKT
     
  Dziewczęta/CHŁOPCY 8-9 LAT (2011-2010) 5-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce BORKOWSKA AMELIA AKT RZESZÓW
II miejsce KAWALEC BARBARA ROZTOCZAŃSKI KKT
III miejsce POGODA OLIWIA MUKS BYTOM
IV miejsce KOWALSKI MICHAŁ ROZTOCZAŃSKI KKT
     
  Dziewczęta/Chłopcy 10-11 LAT (2009-2006) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SOBCZYŃSKI PAWEŁ TOMASZOWSKI KKT
II miejsce KAMIŃSKA MATYLDA TOMASZOWSKI KKT
III miejsce KURCZYŃSKI KSAWERY ZKKT RENESANS
IV miejsce KASPEREK ALAN LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta/Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce GIECKO PATRYK ZKKT RENESANS
II miejsce RAWSKA MAJA JANOWSKI KKT
III miejsce SURMA EMILIA ROZTOCZAŃSKI KKT
IV miejsce STOLARSKI JAN MAZOWIECKIE STOWARZYSZENIE KT AI-DO
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 6 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce GONTARZ MALWINA ROZTOCZAŃSKI KKT
II miejsce OSMOLIŃSKA JULIA ZKKT RENESANS
III miejsce GROSMAN HANNA ROZTOCZAŃSKI KKT
IV miejsce BEDNARCZYK ADRIANNA ZKKT RENESANS
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 6 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SERWATKA KAROL JANOWSKI KKT
II miejsce BRYK TOMASZ KKT TOMASZÓW LUB.
III miejsce RYCAJ PATRYK ROZTOCZAŃSKI KKT
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce CIORGOŃ POLA LUBELSKI KKT
II miejsce DROZD JULIA JANOWSKI KKT
III miejsce KĄCKA GABRIELA TOMASZOWSKI KKT
IV miejsce PANEK ZUZANNA DĘBICKA AKT
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce ANTONIÓW KACPER AKT RZESZÓW
II miejsce NEĆ MAKSYMILIAN TOMASZOWSKI KKT
III miejsce NYKIEL PIOTR DĘBICKA AKT
IV miejsce BARCZEWSKI MICHAŁ ROZTOCZAŃSKI KKT
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce OSTROWSKA MONIKA LUBELSKI KKT
II miejsce DERUS IGA MAZOWIECKIE STOWARZYSZENIE KT AI-DO
III miejsce DOLNA DARIA KKT PŁOCK
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce ALOSZYN SEBASTIAN MUKS BYTOM
II miejsce ZAMORSKI ALEKSANDER MAZOWIECKIE STOWARZYSZENIE KT AI-DO
III miejsce PĘCHERZEWSKI JAN KKT PŁOCK
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 9-8 KYU  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce REJNIAK SANDRA DĘBICKA AKT
II miejsce KUTER ZUZANNA ZAMOJSKI KKT
III miejsce NIEMIEC EMILIA MUKS BYTOM
IV miejsce SKÓRA LENA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 9-7 KYU  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PARYS PIOTR DĘBICKA AKT
II miejsce STĘPORA MACIEJ TOMASZOWSKI KKT
III miejsce MISIELEK RADOSŁAW DĘBICKA AKT
IV miejsce BAŃSKI ANTONI KKT PŁOCK
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 7 KYU  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce NOWAKOWSKA GABRIELA KKT PŁOCK
II miejsce FOGEL ZUZANNA MUKS BYTOM
III miejsce KRZYSZTOŃ NATALIA JANOWSKI KKT
     
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KUCZMA HANNA TOMASZOWSKI KKT
II miejsce BIELA HANNA DĘBICKA AKT
III miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUB.
IV miejsce GRZYB JULIA AKT RZESZÓW
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce JANKOWSKI PATRYK TOMASZOWSKI KKT
II miejsce KOT STANISŁAW TOMASZOWSKI KKT
III miejsce KAŃSKI BARTOSZ LUBELSKI KKT
IV miejsce ŁUCZAK MACIEJ MAZOWIECKIE STOWARZYSZENIE KT AI-DO
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce GRYZIK WIKTORIA MUKS BYTOM
II miejsce CZAPLIŃSKA MARTYNA LUBELSKI KKT
III miejsce KASZUBA WIKTORIA ZAMOJSKI KKT
IV miejsce WŁASINOWICZ ZUZANNA ZAMOJSKI KKT
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce JANTA DAWID MUKS BYTOM
II miejsce KARWINA MIŁOSZ ZAMOJSKI KKT
III miejsce POGODA KACPER MUKS BYTOM
IV miejsce DZIURA PAWEŁ TOMASZOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 4-5 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce ROJEK NATALIA LUBELSKI KKT
II miejsce POPŁAWSKA ANNA MUKS BYTOM
III miejsce SOSENKO ELŻBIETA ZAKOPIAŃSKI KKT
IV miejsce PACZOS FAUSTYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 4-5 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce BAŃSKI SEBASTIAN TOMASZOWSKI KKT
II miejsce MISZYŃSKI WOJCIECH MUKS BYTOM
III miejsce ROJEK MATEUSZ JANOWSKI KKT
     
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce TARANCZEWSKA ZOFIA KRAKOWSKI KKT
II miejsce ORŁOWSKA ZOFIA LUBELSKI KKT
III miejsce PISZCZEK ELIZA KRAKOWSKI KKT
IV miejsce ROŻNOWICZ NATALIA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MUCHOWSKI MIKOŁAJ LUBELSKI KKT
II miejsce WOLANIN WIKTOR KRAKOWSKI KKT
III miejsce CAŁKA WOJCIECH MUKS BYTOM
IV miejsce RAK KAMIL KRAKOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 16-17 LAT (2003-2002) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce FIRLIT NATALIA KRAKOWSKI KKT
II miejsce SZERAFIN WIOLETTA ZAMOJSKI KKT
III miejsce CZAPKA MARTA ROZTOCZAŃSKI KKT
IV miejsce FLORIAŃSKA MICHALINA MAZOWIECKIE STOWARZYSZENIE KT AI-DO
     
  Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce GRYZIK DAWID MUKS BYTOM
II miejsce MALEC JAKUB KKT TOMASZÓW LUB.
III miejsce MAŚLAK MICHAŁ UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce BUJNOWSKI ALEKSANDER LUBELSKI KKT
     
  SENIORZY 30-49 LAT (1989-1970) 7-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce BAŃSKA MAGDALENA TOMASZOWSKI KKT
II miejsce OLEWICZ BEATA KK SHOTOKAN SENTO-KAN
III miejsce SKIREL KAROLINA LUBELSKI KKT
     
  SENIORZY 30-49 LAT (1989-1970) 7-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOWALSKI PAWEŁ ROZTOCZAŃSKI KKT
II miejsce DOLANOWSKI ROBERT TOMASZOWSKI KKT
III miejsce ŻAK ADAM LUBELSKI KKT
IV miejsce SADŁO MARIUSZ KKT TOMASZÓW LUB.
     
  KONKURENCJA - KUMITE  
     
  Dziewczęta/CHŁOPCY 12-13 LAT (2007-2006) 9-7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce STĘPORA MACIEJ TOMASZOWSKI KKT
II miejsce BAŃSKI ANTONI KKT PŁOCK
III miejsce NOWAKOWSKA GABRIELA KKT PŁOCK
IV miejsce SKÓRA LENA LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KUCZMA HANNA TOMASZOWSKI KKT
II miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUB.
III miejsce KONDRATIUK OLIWIA TOMASZOWSKI KKT
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce JANKOWSKI PATRYK TOMASZOWSKI KKT
II miejsce ROJEK MATEUSZ JANOWSKI KKT
III miejsce OSMOLIŃSKI IGOR ZKKT RENESANS
IV miejsce BOSIAK JAKUB ROZTOCZAŃSKI KKT
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce GRYZIK WIKTORIA MUKS BYTOM
II miejsce WŁASINOWICZ ZUZANNA ZAMOJSKI KKT
III miejsce KASZUBA WIKTORIA ZAMOJSKI KKT
IV miejsce ORDON KINGA MUKS BYTOM
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce POGODA KACPER MUKS BYTOM
II miejsce BOMBAŁA JAKUB KKT PŁOCK
III miejsce KIL ALEKSANDER MUKS BYTOM
IV miejsce JANTA DAWID MUKS BYTOM
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MILANOWSKA OLIWIA AKT RZESZÓW
II miejsce TARANCZEWSKA ZOFIA KRAKOWSKI KKT
III miejsce PISZCZEK ELIZA KRAKOWSKI KKT
IV miejsce PRYSZCZEPA EMILIA ROZTOCZAŃSKI KKT
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 4-5 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce POPŁAWSKA ANNA MUKS BYTOM
II miejsce PACZOS FAUSTYNA KKT TOMASZÓW LUB.
III miejsce ROJEK NATALIA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 4-5 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce BAŃSKI SEBASTIAN TOMASZOWSKI KKT
II miejsce ROJEK MATEUSZ JANOWSKI KKT
III miejsce MISZYŃSKI WOJCIECH MUKS BYTOM
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce CHŁOPICKI KAROL KRAKOWSKI KKT
II miejsce KIL KACPER MUKS BYTOM
III miejsce MUCHOWSKI MIKOŁAJ LUBELSKI KKT
IV miejsce BIESAGA MICHAŁ KRAKOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 16-17 LAT (2003-2002) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce CZAPKA MARTA ROZTOCZAŃSKI KKT
II miejsce SZERAFIN WIOLETA ZAMOJSKI KKT
III miejsce FIRLIT NATALIA KRAKOWSKI KKT
IV miejsce FLORIAŃSKA MICHALINA MAZOWIECKIE STOWARZYSZENIE KT AI-DO
     
  Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MALEC JAKUB KKT TOMASZÓW LUB.
II miejsce MAKUCH MATEUSZ ZAMOJSKI KKT
III miejsce BUJNOWSKI ALEKSANDER LUBELSKI KKT
IV miejsce MICHNO SEBASTIAN AKT RZESZÓW

Wyniki w postaci pliku PDF - TUTAJ