• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

kalendarz 2018



303018
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
175
319
2618
288245
6231
8374
303018

Już jutro poznamy zwycięzców tegorocznej edycji Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego ORLEN 2018. 28 kwietnia w Biłgoraju o godz. 14.00 rozegrany zostanie trzeci – finałowy turniej ligowy. Karatecy walczą o start w VIII Pucharze Europy w Tradycyjnym Karate-do ORLEN 2018. 

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji zawodników

 

 

 

 

1. Klaudia Mleko 2 DAN

klub: Krakowski Klub Karate Tradycyjnego 

trener: Rafał Wajda

osiągniecia: Mistrzostwo Świata Młodzieżowców w Fukugo 2016 Kraków 

staż treningowy: 12 lat 

inne: Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Roksana Sadowska 2 DAN

Klub: Klub Karate Tradycyjnego KUMADE w Toruniu

Trener: Anna Kulczyńska

Osiagnięcia: Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN, Kraków, 2016, 1 miejsce - Kumite indywidualne kobiet (młodzieżowcy); XXVII Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym ORLEN, Sopot, 2016, 1 miejsce w Kumite indywidualne i ko-go kumite kobiet (młodzieżowcy) 
XXXIII Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, Kluż-Napoka (Rumunia), 2017, 1 miejsce - Kumite drużynowe kobiet 

staż treningowy: 10 lat

inne: interesuje się grafiką i sztuką wizualną;

studia: studentka na UMK w Toruniu na Wydziale Sztuk Pięknych, kierunek- Sztuka Mediów i Edukacja Wizualna 

 

 

 

3.Maria Sowa 3 DAN

Klub: MUKS Bytom

Trener: Janusz Sowa

staż treningowy: 17 lat

osiagnęcia: 1 miejsce w kata drużynowym  XVI Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym ITKF, Łódź 2012

inne: magister fizjoterapii AWF Katowice

 

 

 

 

 

 

 

4. Alicja Zalecińska 1 DAN

Klub: Kluczborski Klub Karate Tradycyjnego

Trener: Janusz Olech

Staż treningowy: 17 lat

Osiągnięcia: Mistrz Polski w fuku-go kobiet młodzieżowców, Włocławek 2015 r.Mistrz Polski w kumite indywidualnym kobiet młodzieżowców, Włocławek 2015 r.Vicemistrz Polski w kata indywidualnym kobiet młodzieżowców, Włocławek 2015 r.

Inne: Inżynier Żywienia Człowieka, kontynuacja studiów dziennych magisterskich na tym samym kierunku w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie; tańczy dancehall i house od 4 lat,

 

 

 

 

5. Aleksandra Politowicz 1 DAN

klub: Akademia Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno

trener: Andrzej Zarzeczny,

staż treningowy: 14 lat,

osiagnięcia: VII Mistrzostwa Świata w Karate FUDOKAN -II miejsce fuku-go, 2017 rok, Cluj Napoca Rumunia; Otwarte Klubowe Mistrzostwa Europy w Tradycyjnym Karate-Do ORLEN 2017- II miejsce kata drużynowe, 2017 rok, Lublin;Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym-I miejsce kata drużynowe, 2013 rok, Warszawa.

inne: studentka II roku Politechniki Poznańskiej na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska, kierunek – budownictwo; pasje: karate tradycyjne, jeździectwo konne, narciarstwo, nauki ścisłe.

 

 

 

 

 

 

 

6.Konrad Kardas 2 DAN

Klub:  Kluczborski Klub Karate Tradycyjnego,

Trener:Andrzej Olech,

staż treningowy: 16 lat,

osiagnięcia:  Mistrzostwo świata (Kraków , 2016r.), Mistrzostwo Europy (Rumunia , 2017r.),

inne: student Politechniki Opolskiej na Wydziale Wychowanie Fizyczne i Fizjoterapia kierunek Wychowanie Fizyczne III rok; pasjonuje się Karate Tradycyjnym oraz łowiectwem.

 

 

 

 

7. Wiktor Staszak 1 DAN

Klub: AKT ,,Niepołomice''

Trener: Paweł Janusz, Michał Janusz,

staż treningowy: 15 lat,

osiagnięcia: zdobywca Pucharu Świata Łódź 2017,złoty medal Mistrzostw Europy (fukugo), Rumunia 2017,złoty medal Mistrzostw Europy (kata druż), Rumunia 2017,złoty medal Pucharu Świata KWF na Malcie (kumite druż.) 2017.

 

 

 

 

 

8. Michał Sowa 2 DAN,

klub: MUKS Bytom,

trener: Janusz Sowa 

staż treningowy: 17 lat,

osiagnięcia:Mistrzostwa Europy, Cluj-Napoka 2017, 1 miejsce w konkurencji Fuku-go; Mistrzostwa Świata, Kraków 2016, 1 miejsce w konkurencji Kata młodzieżowców

inne: student zarzadzania; pasje: historia, teleturniejami wiedzowymi.

 

 

 

 

9.Dawid Rojowski 1 DAN

klub: Kluczborski Klub Karate Tradycyjnego

trener: Andrzej Olech,

staż treningowy: 14 lat,

osiagnięcia: Aktualny podwójny mistrz świata(kumite indywidualne oraz drużynowe), Vicemistrz Europy w kumite indywidulanym i Mistrz Europy w kumite drużynowym.