• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

kalendarz 2018



329744
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
503
461
2120
316390
3354
9775
329744

 

 

 

WYNIKI XXVIII MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU DZIECI W KARATE TRADYCYJNYM

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami zawodów!


 

 

 

  XXVIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ  
  DZIECI W KARATE TRADYCYJNYM  
  01.12.2019 r. Biłgoraj  
     
  MALI WSPANIALI - KONKURS SPRAWNOŚCIOWY  
  Dziewczęta 4 lat i młodsi (2015 i młodsi) bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce ZIELIŃSKA SARA BIŁGORAJ
II miejsce KIELAR ANASTAZJA TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce POLA SICIARZ ŁUKÓW GÓRNY
IV miejsce KRZYSZTOŃ MARTA GODZISZÓW
     
  Dziewczęta/Chłopcy 6 lat i starsi (2013 i starsi) bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce BIEDACHA MACIEJ KKT BUSHI
II miejsce GRZECHNIK ZUZANNA BEŁŻEC
III miejsce SOLCZAK MIŁOSZ KKT BUSHI
IV miejsce LIPKA JULIA BEŁŻEC
     
  PIERWSZY KROK - KIHON  
  Dziewczęta 5 lat (2014 i młodsi) 9 kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SOLCZAK NADIA KKT BUSHI
II miejsce NUŻYŃSKA LILIANA KKT BUSHI
III miejsce KUREK WIKTORIA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 5 lat (2014 i młodsi) 9 kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WÓJTOWICZ JAN KKT BUSHI
II miejsce SIENIUTA ALEKSANDER LUBELSKI KKT
III miejsce PUŁKA JAN ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce URBAN MAREK JANOWSKI KKT
  Dziewczęta 6-7 lat (2013 -2012) 9 kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KUZIOŁ MARTA KKT BUSHI
II miejsce MITRĘGA EMILIA KKT BUSHI
III miejsce WŁOSEK KONSTANCJA KKT BUSHI
IV miejsce OLESZCZUK ZUZANNA KKT BUSHI
  Chłopcy 6-7 lat (2013 -2012) 9 kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MAŁEK MIESZKO LUBELSKI KKT
II miejsce SOLAK NATAN LZKT BIŁGORAJ
III miejsce ŚMIGIELSKI PATRYK KKT BUSHI
IV miejsce RĘBA MARCEL KKT BUSHI
  Dziewczęta 8-9 lat (2011 -2010) 9 kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DZIDUCH PATRYCJA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce GOCH MAJA ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce HOŁOWIŃSKA NIKOLA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce MALICKA EMILIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
  Chłopcy 8-9 lat (2011 -2010) 9 kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce NUŻYŃSKI SZYMON KKT BUSHI
II miejsce ĆWIKŁA KACPER ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce ZIOMEK MICHAŁ ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce RADLIŃSKI WOJCIECH ZAMOJSKI KKT RENESANS
  Dziewczęta 10-12 lat (2009 -2007) 9 kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce POKAROWSKA MAGDALENA LZKT BIŁGORAJ
II miejsce MROCZYŃSKA JULIA LZKT BIŁGORAJ
III miejsce BRZEZIŃSKA ANITA LZKT BIŁGORAJ
IV miejsce BALIWIARZ MAGDALENA JANOWSKI KKT
  Chłopcy 10-12 lat (2009 -2007) 9 kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KLOC MATEUSZ KKT BUSHI
II miejsce SALA PAWEŁ LUBELSKI KKT
III miejsce PUŁKA MIKOŁAJ ZAMOJSKI KKT RENESANS
     
     
     
  KONKURENCJA - KATA  
     
  Dziewczęta 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce RANC DARIA KRAŚNICKI KKT
II miejsce MROZIK LENA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce DUDA HELENA LUBELSKI KKT
IV miejsce TOPYŁA ZOFIA KKT BUSHI
     
  Chłopcy 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DŻYGAŁO KAROL ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce KARPIŃSKI MACIEJ KKT BUSHI
III miejsce CZECH MIŁOSZ KRAŚNICKI KKT
IV miejsce WYKA STANISŁAW KRAŚNICKI KKT
     
  Dziewczęta/Chłopcy 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KIELAR AMELIA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce GROMEK KACPER LUBELSKI KKT
III miejsce CHMIELEWSKI JAN LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 8-9 lat (2011-2010) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce TOPYŁA MAJA KKT BUSHI
II miejsce SZABAT MAJA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce WÓJCIK WIKTORIA BIŁGORAJSKI KKT
IV miejsce MICHAŁKIEWICZ EMILIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
     
  Chłopcy 8-9 lat (2011-2010) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce CHĘĆ ANTONI KKT BUSHI
II miejsce DZIADUSZEK SZYMON KKT BUSHI
III miejsce KRZYSZTOŃ OLIWIER JANOWSKI KKT
IV miejsce PAWLIKOWSKI JAN KKT BUSHI
     
  Dziewczęta 8-9 lat (2011-2010) 7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MOSÓR KATARZYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce WAJDA HANNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce DZIKI GABRIELA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
IV miejsce MITUŁA ALICJA KKT BUSHI
     
  Chłopcy 8-9 lat (2011-2010) 7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SZCZEPANIK SZYMON LUBELSKI KKT
II miejsce KANIA NIKODEM JANOWSKI KKT
III miejsce SIENIUTA MAKSYMILIAN LUBELSKI KKT
IV miejsce MAKOWSKI WIKTOR LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 8-9l at (2011-2010) 6 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WICHOWSKA MARCELINA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce MACIEJEWSKA SANDRA LUBELSKI KKT
III miejsce RZĄD EMILIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce LIS ZUZANNA ZAMOJSKI KKT RENESANS
     
  Chłopcy 8-9 lat (2011-2010) 6 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce GRZEGRZULIŃSKI IGOR JANOWSKI KKT
II miejsce MAZUR PATRYK JANOWSKI KKT
III miejsce KLISZCZ ADAM ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce ŚLEDŹ MIKOŁAJ KKT BUSHI
     
  Dziewczęta 10-11 lat (2009-2008) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WARCHOCKA ZUZANNA KKT BUSHI
II miejsce GRZECHNIK JULIA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce KUREK WERONIKA LUBELSKI KKT
IV miejsce STELMACH JULIA JANOWSKI KKT
  Chłopcy 10-11 lat (2009-2008) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SIWIEC LEON KKT BUSHI
II miejsce PAWELEC MAKSYMILIAN ZAMOJSKA AKT
III miejsce WOŁOSZUN BARTOSZ LUBELSKI KKT
IV miejsce MOKIJEWSKI SEBASTIAN LUBELSKI KKT
  Dziewczęta 10-11 lat (2009-2008) 7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce STĘPIEŃ NIKOLA LUBELSKI KKT
II miejsce BRZOZOWSKA ALICJA KKT BUSHI
III miejsce RAWSKA MAJA JANOWSKI KKT
IV miejsce TCHÓRZ OLIWIA KKT BUSHI
  Chłopcy 10-11 lat (2009-2008) 7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WOJNO KONRAD LUBELSKI KKT
II miejsce DĄBROWSKI WIKTOR KKT BUSHI
III miejsce WOJTAN MACIEJ JANOWSKI KKT
  Dziewczęta 10-11 lat (2009-2008) 6 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WYKA IZABELA KRAŚNICKI KKT
II miejsce BEDNARCZYK ADRIANNA ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce WAJDA KATARZYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
IV miejsce STRZAŁKOWSKA JULIA ZAMOJSKA AKT
  Chłopcy 10-11 lat (2009-2008) 6 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SERWATKO KAROL JANOWSKI KKT
II miejsce GIECKO PATRYK ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce BRYK TOMASZ KKT TOMASZÓW LUBELSKI
     
  Dziewczęta/Chłopcy 10-11 lat (2009-2008) 5-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce CIORGOŃ POLA LUBELSKI KKT
II miejsce GRZEGRZULIŃSKA ZUZANNA JANOWSKI KKT
III miejsce OSMOLIŃSKA JULIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce ŁYP JACEK ZAMOJSKA AKT
     
  Dziewczęta 12-13 lat (2007-2006) 9-7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SKÓRA LENA LUBELSKI KKT
II miejsce KOWALSKA EMILIA KRAŚNICKI KKT
III miejsce KRZYSZTOŃ NATALIA LUBELSKI KKT
  Dziewczęta 12-13 lat (2007-2006) 6-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce WRÓBLEWSKA ANNA KKT BUSHI
III miejsce ADAMIAK JULIA KRAŚNICKI KKT
    
     
  Chłopcy 10-11 lat (2009-2008) 5-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KAŃSKI BARTOSZ LUBELSKI KKT
II miejsce NBRYK WOJCIECH KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce ŁÓJ MARCIN KKT TOMASZÓW LUBELSKI
IV miejsce GONTKIEWICZ PAWEŁ LUBELSKI KKT
     
     
  Dziewczęta/CHŁOPCY 11-12 lat (2008-2007) 3-1 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce OSTROWSKA MONIKA LUBELSKI KKT
II miejsce JOACHIMOWICZ PATRYK LUBELSKI KKT
III miejsce CZAPLIŃSKA MARTYNA LUBELSKI KKT
IV miejsce WALCZYK KAROL LUBELSKI KKT
     
     
     
  KONKURENCJA - KUMITE  
     
     
  Dziewczęta 12-13 lat (2007-2006) 6-2 kyu  
I miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUB.
II miejsce WRÓBLEWSKA ANNA KKT BUSHI
III miejsce CZAPLIŃSKA MARTYNA LUBELSKI KKT
IV miejsce WIĘCEK MAJA KKT BUSHI
     
  Chłopcy 12-13 lat (2007-2006) 6-4 kyu  
I miejsce OSMOLIŃSKI IGOR ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce KAŃSKI BARTOSZ LUBELSKI KKT
III miejsce GONTKIEWICZ PAWEŁ  LUBELSKI KKT
IV miejsce WICHOWSKI GABRIEL ZAMOJSKI KKT RENESANS

Wyniki w postaci pliku pdf - KLIK