• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2020
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2020

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2020 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2020 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2020 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2020 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

 

 

 

 

435417
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
220
322
1027
422736
6621
11635
435417

     LUBELSKA LIGA KARATE '2019      
     I Edycja i II Edycja      
     03.03.2019 r. Tomaszów Lubelski      
     07.04.2019 r. Kraśnik      
           
 

 KONKURENCJA : KATA

       
Dziewczęta/Chłopcy 2010 i młodsi 9-8kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja Punkty II edycja Suma pkt 
1. Ranc Daria Krasnicki KKT 8 6 14
2. Kielar Amelia KKt Tomaszów Lubelski 6 6 12
3. Dżygało Karol Zamojski KKT Renesans 2 4 6
4. Borowicz Piotr KKt Tomaszów Lubelski 2 0 2
5. Kielar Mikołaj KKt Tomaszów Lubelski 2 4 6
           
           
Dziewczęta 2011-2010 9-8 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Mosór Katarzyna KKT Tomaszów Lubelski 8 8 16
2. Wajda Hanna KKT Tomaszów Lubelski 6 6 12
3. Bondyra Julia Zamojski KKT Renesans 4 4 8
4. Dzika Gabriela KKT Tomaszów Lubelski 2 0 2
5. Furmaga Natalia Kraśnicki KKT 0 2 2
           
           
Dziewczęta 2011-2010 9-8 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Michalec Klaudia KKT Tomaszów Lubelski 6 6 12
2. Krawczyk Oliwia KKT Tomaszów Lubelski 4 4 8
3. Michałkiewicz Emilia Zamojski KKT Renesans 2 2 4
4. Szabat Maja KKT Tomaszów Lubelski 0 0 0
           
           
Chłopcy 2011-2010 7 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Szczepanik Szymon Lubelski KKT 8 12 20
2. Kania Nikodem Janowski KKT 6 4 10
3. Skóra Rafał Lubelski KKT 2 10 12
4. Klisz Adam Zamojski KKT Renesans 2 2 4
5. Wójcik Damian Lubelski KKT 2 8 10
6. Mazur Patryk Janowski KKT 0 4 4
           
           
Dziewczęta 2011-2010 7-6 kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Wichowska Marcelina Zamojski KKT Renesans 10 6 16
2. Rząd Emilia Zamojski KKT Renesans 8 10 18
3. Lis Zuzanna Zamojski KKT Renesans 6 8 14
4. Maciejewska Sandra Lubelski KKT 4 0 4
5. Skowrońska Natalia Zamojski KKT Renesans 2 4 6
6. Kozak Wiktoria Lubelski KKT 0 2 2
           
           
Chłopcy 2009-2008 7 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Giecko Patryk Zamojski KKT Renesans 6 6 12
2. Kozak Igor Lubelski KKT 4 4 8
3. Kitka Cyprian Zamojski KKT Renesans 2 2 4
4. Fik Alan Zamojski KKT Renesans 0 0 0
           
           
Dziewczęta 2009-2008  7kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Bednarczyk Adrianna Zamojski KKtT Renesans 10 10 20
2. Wyka Izabela Krasnicki KKT 6 4 10
3. Maciejska Emilia KKT Tomaszów Lubelski 6 6 12
4. Stępień Nikola Lubelski KKT 6 2 8
5. Wójcik Julia Lubelski KKT 2 8 10
6. Bender Olga KKT Tomaszów Lubelski 0 0 0
           
           
Chłopcy 2009-2008 6-4 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Łyp Jacek Zamojska AKT 6 6 12
2. Serwatka Karol Lubelski KKT 4 2 6
3. Bryk Tomasz KKT Tomaszó Lubelski 2 4 6
4. Mazur Alan Zamojska AKT 0 0 0
           
           
Dziewczęta 2009-2008  6-4 kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Drozd Julia Janowski KKT 8 0 8
2. Ciorgoń Pola Lubelski KKT 6 8 14
3. Malec Oliwia KKT Tomaszów Lubelski 4 4 8
4. Osmolińska Julia Zamojski KKT Renesans 2 4 6
5.  Wajda Katarzyna KKT Tomaszów Lubelski 0 4 4
           
           
Dziewczęta/Chłopcy 2009-2008  3-1 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Ostrowska Monika Lubelski KKT 6 6 12
2. Joachimowicz Patryk Lubelski KKT 4 4 8
3. Czaplińska  Martyna Lubelski KKT 2 2 4
4. Sagan Artur Zamojska AKT 0 0 0
           
           
Dziewczęta 2007-2006 7-4 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Wikira Wiktoria Zamojski KKT Renesans 4 6 10
2. Mosór Kinga KKT Tomaszów Lubelski 6 4 10
3. Flis Anna Janowski KKT 2 2 4
4. Kobielarz Nikola Zamojski KKT Renesans 0 0 0
           
           
Chłopcy 2007-2006 5-4 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Bryk Wojciech KKT Tomaszów Lubelski 12 14 26
2. Walczyk Karol Lubelski KKT 10 16 26
3. Kański Bartosz Lubelski KKT 8 12 20
4. Łój Marcin KKT Tomaszów Lubelski 6 10 16
5. Wichowski Gabriel Zamojski KKT Renesans 4 6 10
6. Dobrowolski Rajner Zamojski KKT Renesans 2 0 2
7. Osmolińśki Igor Zamojski KKT Renesans 0 4 4
8. Goliszek Błażej Lubelski KKT 0 6 6
           
           
  KONKURENCJA: FUKU-GO        
Dziewczęta 2005-2004 4-1 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Orłowska Zofia Lubelski KKT 14 8 22
2. Stawnicka Julia Lubelski KKT 7 9 16
3. Paczos Faustyna KKT Tomaszów Lubelski 6 6 12
4. Czaplińska Karina Lubelski KKT 6 10 16
5. Rożnowicz Natalia Lubelski KKT 5 7 12
           
           
  KONKURENCJA: FUKU-GO        
Chłopcy 2005-2006 3-1kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Muchowski Mikołaj Lubelski KKT 6 0 6
2. Majchrzak Daniel Lubelski KKT 6 8 14
3. Wolski Szymon Janowski KKT 0 4 4
           
           
  KONKURENCJA: FUKU-GO        
Chłopcy 2003-2002  2 kyu-1 Dan        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Bujnowski Aleksander Lubelski KKT 4 26 30
2. Drozd Paweł KKT Tomaszów Lubelski 0 20 20
3. Malec Jakub KKT Tomaszów Lubelski 0 10 10
4. Szafrański Marcin Lubelski KKT 0 6 6
5. Król Przemysław Janowski KKT 0 2 2