• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

kalendarz 2018



267761
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
98
176
274
255605
6480
8902
267761

W turnieju udział wzięło ponad 200 zawodników z różnych miast Polski: Waraszawa, Lublin, Zamość, Tomaszów Lubelski, Kraśnik, Niemce oraz Janów Lubelski.

Poniżej przedstawiamy wyniki i gratulacje dla wszystkich medalistów.

  XXVII  TURNIEJ MIKOŁAJOWY DZIECI   
  W KARATE TRADYCYJNYM  
  2.12.2018 r. Świdnik  
   WYNIKI  
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 5 lat i młodsi (2013 i młodsi) 9 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Maciejewski Wiktor Lubelski KKT
2. Chrzanowski Filip UKKT Praga Południe
3. Wyka Stanisław Lubelski KKT
4. Grochowski Arkadiusz Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczyny 6-7 lat  (2012-2011) 9-8 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Berbeć Anna Lubelski KKT
2. Wajda Hanna KKT Tomaszów Lubelski
3. Kowalczyk Julia Lubelski KKT
4. Czeczko Helena KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 6-7 lat  (2012-2011) 9-8 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Dobosz Piotr Janowski KKT
2. Chęć Antoni KKT Bushi
3. Chmielewski Jan Lubelski KKT
4. Przysucha Jan Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczyny 6-7 lat  (2012-2011) 7 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Maciejewska Sandra Lubelski KKT
2. Dąbrowska Gabriela UKKT Praga Południe
3. Biedacha Zofia KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 6-7 lat  (2012-2011) 7 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Szczepanik Szymon Lubelski KKT
2. Ostrowski Julian Zamojska AKT
3. Kania Nikodem Janowski KKT
4. Ostrowski Cezary Zamojska AKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 8-9 lat (2010-2009) 9-8 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Mosór Katarzyna KKT Tomaszó Lubelski
2. Bondyra Julia Zamojski KKT Renesans
3. Stępień Nikola Lubelski KKT
4. Mituła Alicja KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 8-9 lat (2010-2009) 9-8 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Sieniuta Maksymilian Lubelski KKT
2. Wojciechowski Maciej Janowski KKT
3. Włoch Adam KKT Bushi
4. Górny Szymon KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 8-9 lat (2010-2009) 7 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Lis Zuzanna Zamojski KKT Renesans
2. Bednarczuk Adrianna Zamojski KKT Renesans
3. Chrustek Nina UKKT Praga Południe
4. Maciejska Emilia KKT Tomaszó Lubelski
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 8-9 lat (2010-2009) 7 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Mazur Patryk Janowski KKT
2. Maziarz Jakub Lubelski KKT
3. Kitka Cyprian Zamojski KKT Renesans
4. Kordecki Przemysław KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 8-9 lat (2010-2009) 6 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Drozd Julia Janowski KKT
2. Rząd Emilia Zamojski KKT Renesans
3. Wichowska Marcelina Zamojski KKT Renesans
4. Wajda Katarzyna KKT Tomaszów Lubelski
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 8-9 lat (2010-2009) 5-4 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Sagan Artur Zamojska AKT
2. Łyp Jacek Zamojska AKT
3. Mazur Alan Zamojska AKT
4. Gałązka Mikołaj KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 10-12 lat (2008-2006) 9-8 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Kowalska Emilia Lubelski KKT
2. Brzozowska Emilia KKT Bushi
3. Pawłowicz Julia Lubelski KKT
4. Karasek Małgorzata Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 10-11 lat (2008-2007) 9-7 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Strzałkowska Julia Zamojska AKT
2. Kurluk Julia KKT Bushi
3. Wyka Izabela Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 10-12 lat (2008-2006) 7 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Serwatka Karol Janowski KKT
2. Paszczyk Michał KKT Bushi
3. Kozak Igor Lubelski KKT
4. Snopek Paweł Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 10-11 lat (2008-2007) 6 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Gontkiewicz Paweł Lubelski KKT
2. Bryk Tomasz KKT Tomaszów Lubelski
3. Koperczak Dawid KKT Bushi
4. Zymon Antoni Zamojska AKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 10-11 lat (2008-2007) 5-3 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Ostrowska Monika Lubelski KKT
2. Czaplińska Martyna Lubelski KKT
3. Wikira Wiktoria Zamojski KKT Renesans
4. Flis Anna  Janowski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 10-11 lat (2008-2007) 5-3 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Joachimowicz Patryk Lubelski KKT
2. Wichowski Gabriel Zamojski KKT Renesans
3. Dobrowolski Rajner Zamojski KKT Renesans
4. Wojniusz Tobiasz KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 12-13 lat (2006-2005) 6 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Siwiec Franciszek KKT Bushi
2. Wojciechowski Jakub Janowski KKT
3. Abramek Euzebiusz KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 10-11 lat (2008-2007) 5-4 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Borys Kwiatek Janowski KKT
2. Łój Marcin KKT Tomaszów Lubelski
3. Bryk Wojciech KKT Tomaszów Lubelski
4. Osmoliński Igor Zamojski KKT Renesans
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczyny 12-13 lat (2006-2005) 6 -1 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Turczyn Zuzanna Zamojski KKT
2. Orłowska Zofia Lubelski KKT
3. Rożnowicz Natalia Lubelski KKT
4. Mosór Kinga KKT Tomaszów lubelski
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 12-13 lat (2006-2005) 3-1 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Muchowski Mikołaj Lubelski KKT
2. Majchrzak Daniel Lubelski KKT
3. Wolski Szymon Janowski KKT
4. Kański Kacper Lubelski KKT
     
     
  Konkurencja: Ko go kumite  
Dziewczyny 12-13 lat (2006-2005) 5 -1 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Turczyn Zuzanna Zamojski KKT
2. Paczos Faustyna KKT Tomaszów lubelski
3. Orłowska Zofia Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Ko go kumite  
Chłopcy 12-13 lat (2006-2005) 3-1 kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Majchrzak Daniel Lubelski KKT
2. Muchowski Mikołaj Lubelski KKT
3. Kański Kacper Lubelski KKT
     
     
  Konkurencja: Kichon  
Dziewczyny 5 lat i młodsi 2013 i młodsi 9kyu - bez stopnia  
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Topyło Zofia KKT Bushi
2. Tulej Michalina KKT Bushi
3. Mękal Iga Lubelski KKT
4. Stawnicka Lena Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kichon  
Chłopcy 5 lat i młodsi 2013 i młodsi 9kyu - bez stopnia  
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Brzozowski Leon KKT Bushi
2. Maciejewski Wiktor Lubelski KKT
3. Kordecki Robert Lubelski KKT
4. Chrzanowski Filip UKKT Praga Południe
     
  Konkurencja: Kichon  
Dziewczęta 6-7 lat (2011-2012) 9kyu - bez stopnia  
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Mendel Alicja KKT Bushi
2. Wojciechowska Nikola Janowski KKT
3. Żak Kamila Lubelski KKT
4. Wach Iza KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kichon  
Chłopcy 6-7 lat (2011-2012)  9kyu - bez stopnia  
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Iwan Seweryn KKT Bushi
2. Frankowski Julian Lubelski KKT
3. Gorzym Filip KKT Bushi
4. Karpiński Maciej KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kichon  
Dziewczęta 8-9 lat (2010-2009) 9kyu - bez stopnia  
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Topyła Maria KKT Bushi
2. Tymochowicz Amelia KKT Bushi
3. Kisziona Wiktoria  
4. Mazurkiewicz Zuzanna KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kichon  
Chłopcy 8-9 lat (2010-2009)  9kyu - bez stopnia  
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Karpiński Aleksy KKT Bushi
2. Szmigielski Wojciech Lubelski KKT
3. Fac Patryk Lubelski KKT
4. Pawlikowski Jan KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kichon  
Dziewczęta 10-13 lat (2008-2005) 9kyu - bez stopnia  
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Warchocka Zuzanna KKT Bushi
2. Pawłowicz Julia Lubelski KKT
3. Karasek Małgorzata Lubelski KKT
4. Woźniak Weronika KKT Bushi
     
  Konkurencja: Kichon  
Chłopcy 10-11 lat (2008-2007)  9kyu - bez stopnia  
Lp. Nazwisko i imię Klub
1. Akapian Robert KKT Bushi
2. Iwan Igor KKT Bushi
3. Mokijewski Sebastian Lubelski KKT
4. Siwiec Leon KKT Bushi