• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2020
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2020

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2020 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2020 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2020 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2020 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

 

 

 

 

519225
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
97
225
1042
505325
322
9012
519225

XXIX PUCHAR MAŁYCH MISTRZÓW
Turniej dzieci w Karate Tradycyjnym
FOTORELACJA: Facebook: Karate Tradycyjne Lubelszczyzna
 WYNIKI:

 
KONKURS PIERWSZY KROK
dla początkujących
 
kategoria wiekowa 6-7 lat (r. ur.2015- 2014)

konkurencja KICHON - dziewczęta
1. Karolina Krawczyk (Kraśnicki KKT) 
2. Michalina Nizio (Lubelski KKT)
3. Róża Borkowska (Zamojski KKT Renesans)
4. Hanna Slavik (Lubelski KKT)
 
konkurencja KICHON - chłopcy
1. Alan Rechul (Tomaszowska KSW) 
2. Maciej Sulowski (Janowski KKT)
3. Piotr Wrona (Lubelski KKT)
4. Eryk Przerada (Lubelski KKT)
 
konkurencja SPRAWNOŚCIOWA - dziewczęta
1.  Michalina Nizio (Lubelski KKT)
2. Róża Borkowska (Zamojski KKT Renesans)
3. Hanna Slavik (Lubelski KKT)
4. 1. Karolina Krawczyk (Kraśnicki KKT) 
 
konkurencja SPRAWNOŚCIOWA - chłopcy
1.  Eryk Przerada (Lubelski KKT)
2. Alan Rechul (Tomaszowska KSW) 
3. Biąłek Mateusz (KKT Tomaszów Lubelski)
4. Cezary Michaluk (Lubelski KKT) 
 
kategoria wiekowa 8-9 lat (r. ur.2013- 2012)
 
konkurencja KICHON - dziewczęta
1. Zuzanna Grzechnik (Janowski KKT)
2. Julia Zbrońska (Lubelski KKT)
3. Aleksandra Jakóbczyk (Kraśnicki KKT)
4. Paulina Krawczyk (Kraśnicki KKT)
 
konkurencja KICHON - chłopcy
1. Antoni Slavik (Lubelski KKT)
2. Oliwier Bardyga (Tomaszowska AKT) 
3. Julian Kot (Tomaszowska AKT)
4. Paweł Zarzeczny (Kraśnicki KKT)
 
konkurencja SPRAWNOŚCIOWA - dziewczęta
1.  Michalina Nizio (Lubelski KKT)
2. Róża Borkowska (Zamojski KKT Renesans)
3. Hanna Slavik (Lubelski KKT)
4. 1. Karolina Krawczyk (Kraśnicki KKT) 
 
konkurencja SPRAWNOŚCIOWA - chłopcy
1. Antoni Slavik (Lubelski KKT)
2. Oliwier Bardyga (Tomaszowska AKT) 
3. Julian Kot (Tomaszowska AKT)
4. Paweł Bieńko (Janowski KKT) 

kategoria wiekowa 10-13 lat (r. ur.2011- 2008)
 
konkurencja KICHON - dziewczęta + chłopcy
1. Emilia Jakóbczyk (Kraśnicki KKT)
2. Patryk Muzyka (Lubelski KKT)
3. Leonard Andrejczuk (UKKT Praga Płd. Warszawa)
 
konkurencja SPRAWNOŚCIOWA - chłopcy + dziewczęta
2. Patryk Muzyka (Lubelski KKT)
1. Emilia Jakóbczyk (Kraśnicki KKT)
3. Leonard Andrejczuk (UKKT Praga Płd. Warszawa)

STOPNIE 3- 1 KYU ( brązowe pasy)
 

kategoria wiekowa 10-13 lat (r. ur.2011- 2008)
 
konkurencja KATA - dziewczęta
1. Monika Ostrowska (Lubelski KKT)
2. Pola Ciorgoń (Lubelski KKT)
3. Emilia Rząd (Zamojski KKT Renesans)
 
konkurencja KUMITE - dziewczęta
1. Pola Ciorgoń (Lubelski KKT)
2. Monika Ostrowska (Lubelski KKT)

konkurencja KATA - chłopcy
1. Patryk Joachimowicz (Lubelski KKT)
2. Maksymilian Neć (Tomaszowska ASW)
3. Jakub Bednarz (Tomaszowska ASW)
4. Jakub Dolanowski (Tomaszowska ASW)
 
konkurencja KUMITE - chłopcy
1. Bruno Rybczyński (Zamojski KKT Renesans)
2. Maksymilian Neć (Tomaszowska ASW)
3. Jakub Bednarz (Tomaszowska ASW)
4. Jakub Dolanowski (Tomaszowska ASW)

STOPNIE POCZĄTKUJĄCE i 9-8 KYU ( początkujący, białe i żółte pasy)
 

kategoria wiekowa 7 lat i młodsi (r. ur.2014 i młodsi)
 
konkurencja KATA - dziewczęta
1. Magdalena Kudlicka (KKT Tomaszów Lubelski)
2. Karolina Krawczyk (Kraśnicki KKT)
3. Hanna Slavik (Lubelski KKT)
 
konkurencja KATA - chłopcy
1. Jan Wójtowicz (KKT BUSHI)
2. Bartłomiej Sulowski (Janowski KKT)
3. Cezary Michaluk (Lubelski KKT)
4. Maciej Sulowski (Janowski KKT)
 
kategoria wiekowa 8-9 lat i młodsi (r. ur.2013- 2012 i młodsi)
 
konkurencja KATA - dziewczęta
1. Kamila Maryńczak (Tomaszowska ASW)
2. Lena Stawnicka (Lubelski KKT)
3. Michalina Tulej (KKT BUSHI)
4. Alicja Mendel (KKT BUSHI)
 
konkurencja KATA - chłopcy
1. Hubert Sawczuk (Kraśnicki KKT)
2. Nikodem Olszewski (KKT BUSHI)
3. Wojciech Wołoszun (Lubelski KKT)
4. Antoni Slavik (Lubelski KKT)
 
kategoria wiekowa 10-11 lat (r. ur.2011- 2010)
 
konkurencja KATA - dziewczęta
1. Tamara Rechul (Tomaszowska ASW)
2. Lena Brodaczewska (Zamojski KKT Renesans)
3. Nikola Kiszczyńska (Tomaszowska ASW)
4. Nela Kowalik (Kraśnicki KKT)
 
konkurencja KATA - chłopcy
1. Macie Koper (Tomaszowska ASW)
2. Leonard Olech (Kraśnicki KKT)
3. Oliwier Krzysztoń (Janowski KKT)
4. Paweł Mroczyński (KKT Biłgoraj)
 
kategoria wiekowa 12-13 lat (r. ur.2009- 2008)
 
konkurencja KATA - chłopcy
1. Aleksy Karpiński (KKT BUSHI)
2. Mateusz Kuśmierz (Kraśnicki KKT)
3. Mateusz Kloc (KKT BUSHI)
4. Kornel Nowacki (KKT BUSHI)
 
STOPNIE 7 KYU (pasy pomarańczowe)
 
 
kategoria wiekowa 8-9 lat(r. ur.2013- 2012)
 
 
konkurencja KATA - chłopcy
1. Miłosz Czech (Kraśnicki KKT) 
2. Wiktor Maciejewski (Lubelski KKT)
3. Cyprian Mielniczuk (KKT Biłgoraj)
4. Kacper Gromek (Lubelski KKT)
 
kategoria wiekowa 8-11 lat (r. ur.2013- 2010)
 
konkurencja KATA - dziewczęta
1. Lena Mrozik (KKT Tomaszów Lubelski) 
2. Maja Szabat (KKT Tomaszów Lubelski)
3. Zofia Topyła (KKT BUSHI)
4. Maria Topyła (KKT BUSHI)
 
kategoria wiekowa 10-11 lat (r. ur.2011- 2010 i młodsi)
 
konkurencja KATA - chłopcy
1. Mikołaj Kielar (KKT Tomaszów Lubelski)
2. Sebastian Kapica (Kraśnicki KKT)
3. Wiktor Niemiec (KKT Biłgoraj)
4. Michał Widomski (Kraśnicki KKT)
 
konkurencja KUMITE - chłopcy
1. Aleksy Karpiński (KKT BUSHI) 
2. Mateusz Kloc (KKT BUSHI)
3. Kornel Nowacki (KKT BUSHI)
4. Mateusz Kuśmierz (Kraśnicki KKT)

STOPNIE 6 KYU (pasy zielone)
 
 
kategoria wiekowa 8-11 lat(r. ur.2012- 2010)
  
konkurencja KATA - dziewcząt
1. Amelia Kielar (KKT Tomaszów Lubelski) 
2. Pola Olejarczyk (Lubelski KKT)
3. Katarzyna Mosór (KKT Tomaszów Lubelski)
4. Gabriela Dzika (KKT Tomaszów Lubelski)
 
 kategoria wiekowa 12-13 lat (r. ur.2009- 2008)
 
konkurencja KATA - dziewcząt
1. Oliwia Tchórz (KKT BUSHI)
2. Julia Grzechnik (KKT Tomaszów)
3. Zofia Chmielowiec (Kraśnicki KKT)
4. Alicja Woźniak (Lubelski KKT)
 
kategoria wiekowa 10-13 lat (r. ur.2011- 2008)
konkurencja KATA - dziewcząt
1. Rafał Skóra (Lubelski KKT)
2. Antoni Wrona (Lubelski KKT)
3. Bartosz Wołoszun (Lubelski KKT)
4. Filip Dubas (KKT BUSHI)
 
STOPNIE 5-4 KYU (pasy niebieskie)
 
 
kategoria wiekowa 10-13 lat(r. ur.2011- 2008)
 
konkurencja KATA - chłopcy
1. Michał Kowalski (Zamojski KKT Renesans) 
2. Szymon Szczepanik (Lubelski KKT)
3. Patryk Mazur (Janowski KKT)
4. Nikodem Kania (Janowski KKT)
 
kategoria wiekowa 10-13 lat(r. ur.2011- 2008)
 
konkurencja KATA - dziewczęta
1.  Maria Lewko (Tomaszowska ASW)
2. Zuzanna Lis (Zamojski KKT Renesans)
3. Izabela Wyka (Kraśnicki KKT)
4. Sandra Maciejewska (Lubelski KKT)
 
 kategoria wiekowa 12-13 lat (r. ur.2009- 2008)

konkurencja KATA - chłopcy
1. Krystian Lentowicz (Tomaszowska ASW)
2. Karol Serwatka (Janowski KKT)
3. Wojciech Haczykowski (Tomaszowska ASW)
4. Wojciech Jagiełło (Zamojski KKT Renesans)
 
kategoria wiekowa 10-13 lat (r. ur.2011- 2008)
1. Rafał Skóra (Lubelski KKT)
2. Antoni Wrona (Lubelski KKT)
3. Bartosz Wołoszun (Lubelski KKT)
4. Filip Dubas (KKT BUSHI)
kategoria wiekowa 12-13 lat (r. ur.2009- 2008)

konkurencja KUMITE - dziewczęta
1. Izabela Wyka (Kraśnicki KKT) 
2. Zofia Chmielowiec (Kraśnicki kKT)
3. Oliwia Tchórz (KKT Bushi)
4. Julia Grzechnik (KKT Tomaszów Lubelski)
 
konkurencja KUMITE - chłopcy
1. Karol Serwatka (Janowski KKT) 
2. Krystain Lentowicz (Tomaszowska ASW)
3. Wojciech Haczykowski (Tomaszwska ASW)
4. Wojciech Jagiełło (Zamojski KKT Renesans)