• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

kalendarz 2018



226317
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
235
433
2636
211669
4918
9219
226317

 

IV  PUCHAR

WARSA i SAWY 
dla dzieci i młodzieży
w karate tradycyjnym
 

   08.04.2017 r. Warszawa  

SUKCESY KARATEKÓW
Z LUBELSZCZYZNY !
 

R E L A C J A

 

 

     W dniu 08 kwietnia 2017 r. w Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle (gmina Lesznowola) koło Warszawy rozegrany został IV Turniej Dzieci i Juniorów w karate tradycyjnym Puchar "WARSA i SAWY".
W turnieju wzięło udział ponad 300 zawodników z 22 klubów PZKT z województw: lubelskie, małopolskie, podkarpackie, pomorskie, wielkopolskie, śląskie, kujawsko- pomorskie i mazowieckie; którzy rywalizowali w kategoriach od dzieci po młodzieżowców.
Impreza odbyła się pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, Marszałka Województwa Mazowieckiego p. Adama Struzika, Wójta Gminy Lesznowola- p. Marii Jolanty Batyckiej- Wąsik.
Turniej uświetnili swoją obecnością Pan Andrzej Maciejewski- Wiceprezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, Pan Jerzy Szcząchor Prezes Mazowieckiego Związku Karate Tradycyjnego oraz Pan Łukasz Grochala- Radny Gminy Lesznowola.
Wśród zawodników nie brakowało medalistów Mistrzostw Europy i Świata, członków kadry narodowej, czołowych polskich zawodników w swoich kategoriach wiekowych. Turniej był również jednym z etapów przygotowań do najważniejszych zawodów w I półroczu 2017 r.- Mistrzostw Polski kadetów, juniorów i młodzieżowców oraz Pucharu Polski Dzieci.
Wszyscy startujący zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, a najlepsi w poszczególnych konkurencjach - puchary i medale.  
Atrakcją turnieju był II Turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego, w której wystartowało 8 zawodniczek i 8 zawodników rywalizujących o możliwość reprezentowania Polski podczas Pucharu Świata w Karate Tradycyjnym' 2017 (więcej na www.karate.pl). 

 

 

7lat i młodsi (2010 i młodsi), 9-8kyu, dziewczęta

 

1. Zofia Fiertak (AKT Niepołomice)

 

2. Sandra Maciejewska ( Lubelski KKT)

 

3. Julia Lipińska (KKT Kumade Toruń)

 

4. Karolina Chmielińska ( UKKT Praga Południe Warszawa)

 

 

 

7lat i młodsi (2010 i młodsi), 9-8kyu, chłopcy

 1. Mateusz Gąsiewicz (KK Wejherowo)

 2. Marek Perzanowski (Głuchołaski KKT)

 3. Jakub Szeląg ( AKT Niepołomice)

 4. Dawid Płonka (AKT w Rzeszowie)

 

7 lat i młodsi (2010 i młodsi), 7kyu i starsze stopnie dziewczęta/chłopcy

 1. Karolina Kosek (AKT Niepołomice)

 2. Amelia Borkowska (AKT w Rzeszowie)

 3. Nikodem Stawiarski (AKT Niepołomice)

 4. Wiktoria Pędzich (AKT Niepołomice)

 

9-8 lat (2009-2008), 9-8kyu, dziewczęta

  1. Blanka Kwiatkowska (Ozorkowski KK)

 2. Klaudia Warczygłowa (UKS KT Orzeł Września)

 3. Maja Wronowska ( UKKT Praga Południe Warszawa)

 4. Arwen Jawel (UKS Budo Grodzisk Mazowiecki)

 

9-8 lat (2008-2009), 9-8kyu, chłopcy

  1. Mateusz Stępniak (UKS KT Orzeł Września)

 2. Franciszek Fiertak ( Krakowski KKT)

 3. Adam Datka (Krakowski KKT)

 4. Ignacy Jaraczewski (UKKT Praga Południe Warszawa)

 

 9-8lat (2008-2009), 7kyu, dziewczęta

 1. Gabriela Kiszka (AKT Niepołomice)

 2. Oliwia Ptasznik (AKT Niepołomice)

 3. Sara Pietruszka (UKKT Praga Południe Warszawa)

 4. Oliwia Malec ( KKT Tomaszów Lubelski)

 

 9-8 lat (2008-2009), 7kyu, chłopcy

 1. Datka Bartosz ( AKT Niepołomice)

 2. Kasprzyk Krzysztof ( AKT Niepołomice)

 3. Wessel Tomasz ( KKT Kumade Toruń)

 4. Żukowski Kacper (AKT Niepołomice)

 

 9-8 lat (2008-2009), 6kyu, dziewczęta

 1. Maja Klepaczewska (UKKT Praga Południe Warszawa)

 2. Aleksandra Łuszczyńska (UKS Budo Grodzisk Maz.)

 3. Emilia Pacławska (AKT Niepołomice)

 4. Gabriela Jankowska ( UKKT Praga Południe Warszawa)

 

9-8 lat (2008-2009), 6kyu, chłopcy

 1. Kuba Azierski (AKT Niepołomice)

 2. Jan Pękala ( AKT Niepołomice)

 3. Szymon Szlendak (KKT Kumade Toruń)

 4. Łukasz Gąsiewicz (KK Wejherowo)

 

9-8 lat (2009-2008), 5-4kyu, dziewczęta/chłopcy 

1. Patryk Joachimowicz (Lubelski KKT)

 2. Monika Ostrowska (Lubelski KKT)

 3. Mieszko Worach (KKT Kumade Toruń)

 4. Dawid Wiśniewski (UKKT Praga Południe Warszawa)

 

 10-11 lat (2007-2006), 9-8kyu, dziewczęta

  1. Nelly Tomczak (UKS KT Orzeł Września)

 2. Antonina Czarnowska (Kościerski Klub Karate- do Seiunchin)

 3. Oliwia Wnuk Lipińska  (Kościerski Klub Karate- do Seiunchin)

 

10-11 lat (2007-2006), 9-8kyu, chłopcy

 1. Kacper Ksianszkiewicz (UKS KT Orzeł Września)

 2. Piotr Jarząbek (Kościerski Klub Karate- do Seiunchin)

 3. Szymon Szylz (Lubelski KKT)

 4. Antoni Zalewski (UKKT Praga Południe Warszawa)

 

10-11 lat (2007-2006), 7kyu, dziewczęta

 1. Paulina Łysio (Ozorkowski KK)

 2. Izabela Datka (AKT Niepołomice)

 3. Kornelia Kaźmierczak (Kościerski Klub Karate- do Seiunchin)

 4. Kinga Mosór (KKT Tomaszów Lubelski)

 

10-11 lat (2007-2006), 7kyu, chłopcy

 1. Jakub Waloch (KK Wejherowo)

  2. Wojciech Bryk (KKT Tomaszów Lubelski)

 3. Filip Dobiecki (UKS KT Orzeł Września)

 4. Igor Budny ( UKKT Praga Południe Warszawa)

 

10-11 lat (2007-2006), 6kyu, dziewczęta

 1. Wiktoria Wikira (KKT Tomaszów Lubelski)

 2. Julia Gieras (AKT Niepołomice)

 3. Zuzanna Stróżewska (Ozorkowski KK)

 4.Maria Paluch (AKT Niepołomice)

 

 10-11 lat (2007-2006), 6kyu, chłopcy

 1. Kacper Raniszewski (AKT Niepołomice)

 2. Bartosz Kański (Lubelski KKT)

 3. Gracjan Banaszczyk (Ozorkowski KK)

 4. Gabriel Wichowski (KKT Tomaszów Lubelski)

 

 10-11 lat (2007-2006), 5-4kyu, dziewczęta

 1. Kinga Jaworek (AKT Niepołomice)

 2. Oliwia Pękala (AKT Niepołomice)

 3. Klaudia Gąsiewicz (KK Wejherowo)

 4. Konstancja Gołofit (Lubelski KKT)

 

10-11 lat (2007-2006), 5-4kyu, chłopcy

 1. Bartłomiej Kochan ( AKT Niepołomice)

 2. Jakub Ślusarczyk ( AKT Niepołomice)

 3. Adam Kolasiński (Instytut Karate Tradycyjnego)

 4. Mateusz Zawiślak ( AKT w Rzeszowie)

 

10-11 lat (2007-2006), 3-2-1kyu, chłopcy

  1. Patryk Kosek (AKT Niepołomice)

 2. Antoni Słowiński (UKKT Praga Południe Warszawa)

 3. Jan Janusz (AKT Niepołomice)

 

 12-13 lat (2005-2004), 9-8kyu, dziewczęta/ chłopcy

 1. Martyna Kuriata (MUKS Bytom)

 2. Oskar Leszek (UKKT Praga Południe Warszawa)

 3. Monika Pałubicka (Kościerski Klub Karate- do Seiunchin)

 4. Kacper Leszek (UKKT Praga Południe Warszawa)

 

 12-13 lat (2005-2004), 7kyu, dziewczęta/chłopcy

 1. Hubert Irzyk (AKT Niepołomice)

 2. Amelia Gaszewska (Kościerski Klub Karate- do Seiunchin)

 3. Magdalena Moćkun (UKKT Praga Południe Warszawa)

 4. Kacper Zawiślak ( UKKT Praga Południe Warszawa)

 

 12-13 lat (2005-2004), 6kyu, dziewczęta

 1. Oliwia Mazurkiewicz (UKKT Praga Południe Warszawa)

 2. Amelia Laszczyk (AKT Niepołomice)

 3. Weronika Pietrzak (UKS Budo Grodzisk Mazowiecki)

 4. Małgorzata Misiewicz (AKT Niepołomice)

  

12-13 lat (2005-2004), 5-4kyu, dziewczęta

 1. Anastazja Avramenko (AKT Niepołomice)

 2. Natalia Rożnowicz (Lubelski KKT)

 3. Daria Karaszkiewicz (KKT Kumade Toruń)

 4. Julia Stawnicka (Lubelski KKT)

 

 12-13 lat (2005-2004), 5-4kyu, chłopcy

 1. Mieszko Luberda (AKT Niepołomice)

 2. Mikołaj Fiertak (AKT Niepołomice)

 3. Wiktor Koziński ( UKS Budo Grodzisk Mazowiecki)

 4. Piotr Janiec (AKT Niepołomice)

 

12-13 lat (2005-2004), 3-2-1kyu, dziewczęta

 1. Pogorzelska Julia (AKT Niepołomice)

 2. Barbara Morajda ( AKT Niepołomice)

 3. Amelia Jędrusik (UKKT Praga Południe Warszawa)

 4. Zofia Orłowska ( Lubelski KKT)

 

 12-13 lat (2005-2004), 3-2-1kyu, chłopcy

  1. Wiktor Janusz (AKT Niepołomice)

 2. Mikołaj Muchowski (Lubelski KKT)

 3. Kacper Kański ( Lubelski KKT)

 4. Piotr Korociński ( UKKT Praga Południe Warszawa)

 

 Kadet (14-15 lat, 2003-2002) KATA, dziewczęta

 1. Natalia Firlit (Krakowski KKT)

 2. Gabriela Górecka (UKS KT Orzeł Września)

 3. Zofia Turkiewicz (Lubelski KKT)

 4. Patrycja Niewiadomska (KKT Kumade Toruń)

 

Kadet (14- 15 lat, 2003-2002) KATA, chłopcy

  1. Arkadiusz Wilkosz (Krakowski KKT)

 2. Kacper Jędrusik (UKKT Praga Południe Warszawa)

 3. Michał Maślak (UKKT Praga Południe Warszawa)

 4. Aleksander Bujnowski (Lubelski KKT)

 

 Kadet (14- 15 lat, 2003-2002) KUMITE, dziewczęta

 1. Natalia Firlit (Krakowski KKT)

 2. Iza Włodarczyk ( KKT Kumade Toruń)

 3. Gabriela Górecka (UKS KT Orzeł Września)

 4. Zofia Turkiewicz (Lubelski KKT)

 

  Kadet (14- 15 lat, 2003-2002) KUMITE, chłopcy

 1. Arkadiusz Wilkosz (Krakowski KKT)

 2. Kacper Jędrusik (UKKT Praga Południe)

 3. Leon Chłopicki (Krakowski KKT)

 4. Marcin Szafrański (Lubelski KKT)

 

Junior (16- 17 lat, 2001- 2000) KATA, dziewczęta

 1. Agata Kańczukowska (Lubelski KKT)

 2. Iga Dumieńska (AKT Niepołomice)

 3. Paulina Tutka (Lubelski KKT) 

 4. Julia Wróbel (UKKT Praga Południe Warszawa)

 

  Junior (16- 17 lat, 2001- 2000) KATA, chłopcy

 1. Sebastian Romaniak ( Krakowski KKT)

 2. Nikodem Ogoński (KKT Częstochowa)

 3. Wiktor Gmerek ( UKS KT Orzeł Września)

 4. Dawid Krupa ( Lubelski KKT)

 Junior (16- 17 lat, 2001- 2000) KUMITE, dziewczęta

 1. Iga Dumieńska (AKT Niepołomice)

 2. Paulina Tutka ( Lubelski KKT)

 3. Julia Wróbel ( UKKT Praga Południe Warszawa)

 4. Nicole Buchatz ( MUKS Bytom)

 

 Junior (16- 17 lat, 2001- 2000) KUMITE, chłopcy

 1. Nikodem Ogoński (KKT Częstochowa)

 2. Wiktor Gmerek (UKS KT Orzeł Września)

 3. Jakub Obiala KKT Kumade Toruń)

 4. Dawid Krupa (Lubelski KKT)

 

Młodzieżowcy (18- 21 lat, 1999- 98- 97) KATA, dziewczęta/chłopcy

 1. Adam Kańczukowski (Lubelski KKT)

 2. Mikołaj Malinowski ( Mazowiecka Akademia Karate)

 3. Jolanta Goldjan (UKKT Praga Południe Warszawa)

  

Młodzieżowcy (18- 21 lat, 1999- 98- 97) KUMITE, chłopcy

 1. Adam Kańczukowski (Lubelski KKT)

 2. Dawid Stępniak ( Lubelski KKT)

 3. Mikołaj Malinowski (Mazowiecka Akademia Karate)