• WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-)
    WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-)

    Letnia Akademia Karate-Roztocze' 2018 - TRWAJĄ ZAPISY !

     

  • WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-)
    WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-)

    Letnia Akademia Karate- Roztocze'2018 - TRWAJĄ ZAPISY !

  • WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-)
    WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-)

    Letnia Akademia Karate-Roztocze 2018 - TRWAJĄ ZAPISY !

  • WAKACJE Z KARATE' 2018 !
    WAKACJE Z KARATE' 2018 !

    LETNIA AKADEMIA KARATE- ROZTOCZE' 2018- TRWAJĄ ZAPISY !

  • WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-)
    WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-)

    Letnia Akademia Karate- Roztocze 2018 - TRWAJĄ ZAPISY !

kalendarz 2018



183425
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
111
240
351
171260
3790
7204
183425

Kontynuując tradycję...

Z A P R A S Z A M Y
Karateków z Lubelszczyzny

SEMINARIUM WOJEWÓDZKIE

PODSUMOWANIE ŚWIATOWEGO FESTIWALU KARATE-DO
    
11.11.2016 r.
godz. 15.00- 19.00
JANÓW LUBELSKI

Gimnazjum im. Jana Pawła II, ul. Ogrodowa 25
LISTA REPREZENTANTÓW LUBELSZCZY
NOMINOWANYCH DO WYRÓŻNIENIA

P R O G R A M:
- trening ogólny- wszystkie stopnie,
- trening specjalistyczny dla zaawansowanych stopni,
- podsumowanie startów zawodników z Lubelszczyzny podczas Światowego Festiwalu Karate-Do, wręczenie wyróżnień z udziałem zaproszonych gości w tym Burmistrza Janowa Lubelskiego oraz Posłów na Sejm RP.


     Podczas seminarium odbędzie się podsumowanie startów zawodników z Lubelszczyzny w Światowym Festiwalu Karate- Do - Kraków' 2016, poniżej lista reprezentantów Lubelszczyzny nominowanych za wybitne osiągnięcia sportowe podczas Światowego Festiwalu Karate-Do- Kraków' 2016 do wyróżnień przez Prezesa Lubelskiego Związku Karate Tradycyjnego Sensei Andrzeja Maciejewskiego :

1. Justyna Marciniak
2. Katarzyna Goch
3. Agata Kańczukowska
4. Paulina Tutka
5. Marta Czapka
6. Julia Drozd
7. Monika Ostrowska
8. Martyna Czaplińska
9. Wiktoria Wikira
10. Kinga Mosór
11. Zuzanna Turczyn
12. Julia Jaśkowska
13. Elena Wolanin
14. Kacper Pańko
15. Patryk Jarosz
16. Dawid Krupa
17. Dawid Stępniak
18. Wojciech Kukiełka
19. Mateusz Dąblowski
20. Tomasz Sosiński
21. Leon Zarębski
22. Paweł Drozd
23. Patryk Joachimowicz
24. Wojciech Bryk
25. Wiktor Wolanin
26. Szymon Różański

www.lubelskie.karate.pl