Prosimy o zapoznanie się z regulaminem - LINK
w wieku do 13 lat
Zapraszamy do zapoznania się z kalendarium Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, w planie uwzględniono zmiany spowodowane aktualną sytuacją epidemiologiczną.
Obóz sportowo- rekreacyjny nad morzem!
29.07- 05.08.2020 r., Sztutowo
! ZAPISY TRWAJĄ - DO WYCZERPANIA MIEJSC- ZAPRASZAMY !
Czytaj więcej: 29.07- 05.08.2020 R., SZTUTOWO- OBÓZ SPORTOWO- REKREACYJNY NAD MORZEM!
WYNIKI XXVIII MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU DZIECI W KARATE TRADYCYJNYM
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami zawodów!
Czytaj więcej: XXVIII Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym - WYNIKI
XXVIII Mikołajkowy Turniej Dzieci
w Karate Tradycyjnym
karate # ponad 300 zawodniczek i zawodników # święty Mikołaj # prezenty # moc upominków # medale, puchary, dyplomy # świąteczna atmosfera # Biłgoraj # 40 - lecie karate na Lubelszczyźnie # BYŁO SUPER !
R E L A C J A
Czytaj więcej: 01.12.2019 r. - XXVIII Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym
33. TURNIEJ
W KARATE TRADYCYJNYM O PUCHAR ROZTOCZA
wyniki zawodów
7 lipca 2019 r. w Zamościu obył się w najstarszy turniej karate tradycyjnego w Europie - 33. Turniej w Karate Tradycyjnym o Puchar Roztocza.
Zawody zostały zorganizowane przez Lubelski Związek Karate Tradycyjnego i Zamojski Klub Karate Tradycyjnego Renesans. Imprezę objął patronatem Polski Związek Karate Tradycyjnego. W zawodach startowało ponad 150 zawodników z 12 klubów. Najmłodszy zawodnik miał 4 lata, a najstarszy ponad 35. Karatecy startowali na scenie na Rynku Wielkim w Zamościu, dokładnie na tej samej scenie, dzień wcześniej, odbył się X Puchar Świata w Tradycyjnym Karate-do. Jednym z sędziów podczas 33. Pucharu Roztocza był sensei Igor Gajic z World Fudokan Federation, który był także sędzią X Pucharu Świata.
Puchary dla zwycięzców ufundował Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego - bardzo dziękujemy.
Czytaj więcej: Wyniki 33. Turnieju w Karate Tradycyjnym o Puchar Roztocza - 07.07.2019 r. Zamość
LUBELSKA LIGA KARATE '2019 | |||||
I Edycja i II Edycja | |||||
03.03.2019 r. Tomaszów Lubelski | |||||
07.04.2019 r. Kraśnik | |||||
KONKURENCJA : KATA |
|||||
Dziewczęta/Chłopcy 2010 i młodsi 9-8kyu | |||||
Lp. | Nazwisko i imię | Klub | Punkty I edycja | Punkty II edycja | Suma pkt |
1. | Ranc Daria | Krasnicki KKT | 8 | 6 | 14 |
2. | Kielar Amelia | KKt Tomaszów Lubelski | 6 | 6 | 12 |
3. | Dżygało Karol | Zamojski KKT Renesans | 2 | 4 | 6 |
4. | Borowicz Piotr | KKt Tomaszów Lubelski | 2 | 0 | 2 |
5. | Kielar Mikołaj | KKt Tomaszów Lubelski | 2 | 4 | 6 |
Dziewczęta 2011-2010 9-8 kyu | |||||
Lp. | Nazwisko i imię | Klub | Punkty | Punkty II edycja | Suma pkt |
1. | Mosór Katarzyna | KKT Tomaszów Lubelski | 8 | 8 | 16 |
2. | Wajda Hanna | KKT Tomaszów Lubelski | 6 | 6 | 12 |
3. | Bondyra Julia | Zamojski KKT Renesans | 4 | 4 | 8 |
4. | Dzika Gabriela | KKT Tomaszów Lubelski | 2 | 0 | 2 |
5. | Furmaga Natalia | Kraśnicki KKT | 0 | 2 | 2 |
Dziewczęta 2011-2010 9-8 kyu | |||||
Lp. | Nazwisko i imię | Klub | Punkty | Punkty II edycja | Suma pkt |
1. | Michalec Klaudia | KKT Tomaszów Lubelski | 6 | 6 | 12 |
2. | Krawczyk Oliwia | KKT Tomaszów Lubelski | 4 | 4 | 8 |
3. | Michałkiewicz Emilia | Zamojski KKT Renesans | 2 | 2 | 4 |
4. | Szabat Maja | KKT Tomaszów Lubelski | 0 | 0 | 0 |
Chłopcy 2011-2010 7 kyu | |||||
Lp. | Nazwisko i imię | Klub | Punkty | Punkty II edycja | Suma pkt |
1. | Szczepanik Szymon | Lubelski KKT | 8 | 12 | 20 |
2. | Kania Nikodem | Janowski KKT | 6 | 4 | 10 |
3. | Skóra Rafał | Lubelski KKT | 2 | 10 | 12 |
4. | Klisz Adam | Zamojski KKT Renesans | 2 | 2 | 4 |
5. | Wójcik Damian | Lubelski KKT | 2 | 8 | 10 |
6. | Mazur Patryk | Janowski KKT | 0 | 4 | 4 |
Dziewczęta 2011-2010 7-6 kyu | |||||
Lp. | Nazwisko i imię | Klub | Punkty | Punkty II edycja | Suma pkt |
1. | Wichowska Marcelina | Zamojski KKT Renesans | 10 | 6 | 16 |
2. | Rząd Emilia | Zamojski KKT Renesans | 8 | 10 | 18 |
3. | Lis Zuzanna | Zamojski KKT Renesans | 6 | 8 | 14 |
4. | Maciejewska Sandra | Lubelski KKT | 4 | 0 | 4 |
5. | Skowrońska Natalia | Zamojski KKT Renesans | 2 | 4 | 6 |
6. | Kozak Wiktoria | Lubelski KKT | 0 | 2 | 2 |
Chłopcy 2009-2008 7 kyu | |||||
Lp. | Nazwisko i imię | Klub | Punkty | Punkty II edycja | Suma pkt |
1. | Giecko Patryk | Zamojski KKT Renesans | 6 | 6 | 12 |
2. | Kozak Igor | Lubelski KKT | 4 | 4 | 8 |
3. | Kitka Cyprian | Zamojski KKT Renesans | 2 | 2 | 4 |
4. | Fik Alan | Zamojski KKT Renesans | 0 | 0 | 0 |
Dziewczęta 2009-2008 7kyu | |||||
Lp. | Nazwisko i imię | Klub | Punkty | Punkty II edycja | Suma pkt |
1. | Bednarczyk Adrianna | Zamojski KKtT Renesans | 10 | 10 | 20 |
2. | Wyka Izabela | Krasnicki KKT | 6 | 4 | 10 |
3. | Maciejska Emilia | KKT Tomaszów Lubelski | 6 | 6 | 12 |
4. | Stępień Nikola | Lubelski KKT | 6 | 2 | 8 |
5. | Wójcik Julia | Lubelski KKT | 2 | 8 | 10 |
6. | Bender Olga | KKT Tomaszów Lubelski | 0 | 0 | 0 |
Chłopcy 2009-2008 6-4 kyu | |||||
Lp. | Nazwisko i imię | Klub | Punkty | Punkty II edycja | Suma pkt |
1. | Łyp Jacek | Zamojska AKT | 6 | 6 | 12 |
2. | Serwatka Karol | Lubelski KKT | 4 | 2 | 6 |
3. | Bryk Tomasz | KKT Tomaszó Lubelski | 2 | 4 | 6 |
4. | Mazur Alan | Zamojska AKT | 0 | 0 | 0 |
Dziewczęta 2009-2008 6-4 kyu | |||||
Lp. | Nazwisko i imię | Klub | Punkty | Punkty II edycja | Suma pkt |
1. | Drozd Julia | Janowski KKT | 8 | 0 | 8 |
2. | Ciorgoń Pola | Lubelski KKT | 6 | 8 | 14 |
3. | Malec Oliwia | KKT Tomaszów Lubelski | 4 | 4 | 8 |
4. | Osmolińska Julia | Zamojski KKT Renesans | 2 | 4 | 6 |
5. | Wajda Katarzyna | KKT Tomaszów Lubelski | 0 | 4 | 4 |
Dziewczęta/Chłopcy 2009-2008 3-1 kyu | |||||
Lp. | Nazwisko i imię | Klub | Punkty | Punkty II edycja | Suma pkt |
1. | Ostrowska Monika | Lubelski KKT | 6 | 6 | 12 |
2. | Joachimowicz Patryk | Lubelski KKT | 4 | 4 | 8 |
3. | Czaplińska Martyna | Lubelski KKT | 2 | 2 | 4 |
4. | Sagan Artur | Zamojska AKT | 0 | 0 | 0 |
Dziewczęta 2007-2006 7-4 kyu | |||||
Lp. | Nazwisko i imię | Klub | Punkty | Punkty II edycja | Suma pkt |
1. | Wikira Wiktoria | Zamojski KKT Renesans | 4 | 6 | 10 |
2. | Mosór Kinga | KKT Tomaszów Lubelski | 6 | 4 | 10 |
3. | Flis Anna | Janowski KKT | 2 | 2 | 4 |
4. | Kobielarz Nikola | Zamojski KKT Renesans | 0 | 0 | 0 |
Chłopcy 2007-2006 5-4 kyu | |||||
Lp. | Nazwisko i imię | Klub | Punkty | Punkty II edycja | Suma pkt |
1. | Bryk Wojciech | KKT Tomaszów Lubelski | 12 | 14 | 26 |
2. | Walczyk Karol | Lubelski KKT | 10 | 16 | 26 |
3. | Kański Bartosz | Lubelski KKT | 8 | 12 | 20 |
4. | Łój Marcin | KKT Tomaszów Lubelski | 6 | 10 | 16 |
5. | Wichowski Gabriel | Zamojski KKT Renesans | 4 | 6 | 10 |
6. | Dobrowolski Rajner | Zamojski KKT Renesans | 2 | 0 | 2 |
7. | Osmolińśki Igor | Zamojski KKT Renesans | 0 | 4 | 4 |
8. | Goliszek Błażej | Lubelski KKT | 0 | 6 | 6 |
KONKURENCJA: FUKU-GO | |||||
Dziewczęta 2005-2004 4-1 kyu | |||||
Lp. | Nazwisko i imię | Klub | Punkty | Punkty II edycja | Suma pkt |
1. | Orłowska Zofia | Lubelski KKT | 14 | 8 | 22 |
2. | Stawnicka Julia | Lubelski KKT | 7 | 9 | 16 |
3. | Paczos Faustyna | KKT Tomaszów Lubelski | 6 | 6 | 12 |
4. | Czaplińska Karina | Lubelski KKT | 6 | 10 | 16 |
5. | Rożnowicz Natalia | Lubelski KKT | 5 | 7 | 12 |
KONKURENCJA: FUKU-GO | |||||
Chłopcy 2005-2006 3-1kyu | |||||
Lp. | Nazwisko i imię | Klub | Punkty | Punkty II edycja | Suma pkt |
1. | Muchowski Mikołaj | Lubelski KKT | 6 | 0 | 6 |
2. | Majchrzak Daniel | Lubelski KKT | 6 | 8 | 14 |
3. | Wolski Szymon | Janowski KKT | 0 | 4 | 4 |
KONKURENCJA: FUKU-GO | |||||
Chłopcy 2003-2002 2 kyu-1 Dan | |||||
Lp. | Nazwisko i imię | Klub | Punkty | Punkty II edycja | Suma pkt |
1. | Bujnowski Aleksander | Lubelski KKT | 4 | 26 | 30 |
2. | Drozd Paweł | KKT Tomaszów Lubelski | 0 | 20 | 20 |
3. | Malec Jakub | KKT Tomaszów Lubelski | 0 | 10 | 10 |
4. | Szafrański Marcin | Lubelski KKT | 0 | 6 | 6 |
5. | Król Przemysław | Janowski KKT | 0 | 2 | 2 |
VI PUCHAR "WARSA I SAWY" | ||
TURNIEJ DZIECI I JUNIORÓW W KARATE TRADYCYJNYM | ||
13.04.2019 r. WARSZAWA | ||
KONKURS SPRAWNOŚCIOWY | ||
Dziewczęta 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KOWALCZYK KATARZYNA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
II miejsce | WŁOCHYŃSKA TOSIA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
III miejsce | TODERICA DARIA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
IV miejsce | BARANOWSKA AMELIA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
Chłopcy 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | WOŹNIAKIEWICZ JAKUB | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
II miejsce | DYMEL WIKTOR | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
III miejsce | MACIEJEWSKI WIKTOR | LUBELSKI KKT |
KONKURENCJA: KICHON | ||
Dziewczęta 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | SOSIŃSKA JULIANNA | WARSZAWSKA AKT |
II miejsce | TODERICA DARIA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
III miejsce | WŁOCHYŃSKA TOSIA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
IV miejsce | PAWŁOWSKA WANDA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
Chłopcy 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | DYMEL WIKTOR | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
II miejsce | WOŹNIAKIEWICZ JAKUB | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
III miejsce | MACIEJEWSKI WIKTOR | LUBELSKI KKT |
IV miejsce | SOZAŃSKI FLORIAN | ABiRO ZIELONA GÓRA |
KONKURENCJA - KATA | ||
Dziewczęta 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | PAWIŃSKA KARINA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
II miejsce | LUBECKA ZOFIA | AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE |
III miejsce | TODERICA DARIA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
IV miejsce | FRANCUZ KARINA | AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE |
Chłopcy 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | STACHOWIAK CYPRIAN | ABiRO ZIELONA GÓRA |
II miejsce | TETRUK IGOR | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
III miejsce | KLEPACZEWSKI FILIP | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
IV miejsce | MACIEJEWSKI WIKTOR | LUBELSKI KKT |
Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | WAJDA HANNA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
II miejsce | MICHALEC KLAUDIA | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
III miejsce | KRAWCZYK OLIWIA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
IV miejsce | WÓJCIK WIKTORIA | BIŁGORAJSKI KKT |
Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | SOBOTKA ADAM | ABiRO ZIELONA GÓRA |
II miejsce | LESZCZYŃSKI ALEKSANDER | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
III miejsce | KISTER BARTOSZ | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
IV miejsce | TCHÓRZEWSKI STANISŁAW | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | MOSÓR KATARZYNA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
II miejsce | MACIEJEWSKA SANDRA | LUBELSKI KKT |
III miejsce | CHRUSTEK NINA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
IV miejsce | DĄBROWSKA GABRIELA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | SZCZEPANIK SZYMON | LUBELSKI KKT |
II miejsce | SKÓRA RAFAŁ | LUBELSKI KKT |
III miejsce | KOZAKIEWICZ STANISŁAW | WARSZAWSKA AKT |
IV miejsce | WARZECHA MICHAŁ | KLUB KARATE NIDAN ZIELONA GÓRA |
Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 6-4 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | BORKOWSKA AMELIA | AKT RZESZÓW |
II miejsce | WICHOWSKA MARCELINA | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
III miejsce | RZĄD EMILIA | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
IV miejsce | LIPIŃSKA AMELIA | STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK |
Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 6-4 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KŁYS DOMINIK | STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK |
II miejsce | SOZAŃSKI KRYSPIN | ABiRO ZIELONA GÓRA |
III miejsce | MARKOWSKI DAWID | STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK |
IV miejsce | GAWINEK BARTOSZ | STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK |
Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 9-8 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | DOBROWOLSKA ADA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
II miejsce | GRZESZCZYK MAJA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
III miejsce | KUREK WERONIKA | LUBELSKI KKT |
IV miejsce | KLEWIŃSKA FATIMA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
Dziewczęta 10-12 LAT (2009-2007) 7 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | GWIZDOWSKA KSENIA | KKT SHOTO W PILE |
II miejsce | SIEMBAB DOMINIKA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
III miejsce | CZYŻEWSKA ZOFIA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
IV miejsce | KUPCZAK MARIA | LUBELSKI KKT |
Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 7 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | PIĄTEK BARTOSZ | AKT CENTRUM WŁOCŁAWEK |
II miejsce | GIECKO PATRYK | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
III miejsce | KOBIERECKI OSKAR | STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK |
IV miejsce | ZIELIŃSKI SZYMON | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 6 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | WRONOWSKA MAJA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
II miejsce | WAJDA KATARZYNA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
III miejsce | KORDALEWSKA ZOFIA | STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK |
IV miejsce | SERAFIMOWICZ ALEKSANDRA | STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK |
Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 6 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | BRYK TOMASZ | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
II miejsce | MACIEJEWSKI ANTONI | STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK |
III miejsce | SZLASKI BŁAŻEJ | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
IV miejsce | KOZAK IGOR | LUBELSKI KKT |
Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KLEPACZEWSKA MAJA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
II miejsce | BENC DOMINIKA | AKT RZESZÓW |
III miejsce | CIORGOŃ POLA | LUBELSKI KKT |
IV miejsce | GRUSZKA HELENA | ABiRO ZIELONA GÓRA |
Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | DOLANOWSKI JAKUB | TOMASZOWSKI KKT |
II miejsce | NEĆ MAKSYMILIAN | TOMASZOWSKI KKT |
III miejsce | BĘCZKOWKSI SZYMON | KKT KOBU WROCŁAW |
IV miejsce | KRAWCZYK JAKUB | TOMASZOWSKI KKT |
Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 9-8 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | PAWŁOWICZ JULIA | LUBELSKI KKT |
II miejsce | KARASEK MAŁGORZATA | LUBELSKI KKT |
III miejsce | ŚWIOSTEK WIOLETTA | AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE |
Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | WIKIRA WIKTORIA | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
II miejsce | MOSÓR KINGA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
III miejsce | BŁACH ALEKSANDRA | KRAKOWSKI KKT |
IV miejsce | WARZECHA WIKTORIA | KLUB KARATE NIDAN ZIELONA GÓRA |
Dziewczęta 11-13 LAT (2008-2006) 3-1 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | OSTROWSKA MONIKA | LUBELSKI KKT |
II miejsce | KAROLEWSKA OLIWIA | KKT KOBU WROCŁAW |
III miejsce | CZAPNIK ZUZANNA | KRAKOWSKI KKT |
IV miejsce | JÓŹWICKA MAGDALENA | MSKT Ai-Do |
Chłopcy 11-13 LAT (2008-2006) 3-1 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KOLASIŃSKI ADAM | INSTYTUT KARATE TRADYCYJNEGO |
II miejsce | JOACHIMOWICZ PATRYK | LUBELSKI KKT |
III miejsce | KUSZTAL MATEUSZ | MSKT Ai-Do |
IV miejsce | KRUPACKI WOJCIECH | KKT KOBU WROCŁAW |
Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | ŁUCZYŃSKA WIKTORIA | AKT SAMURAJ GNIEZNO |
II miejsce | PISZCZEK ELIZA | KRAKOWSKI KKT |
III miejsce | ORŁOWSKA ZOFIA | LUBELSKI KKT |
IV miejsce | MILANOWSKA OLIWIA | AKT RZESZÓW |
Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | RAK KAMIL | KRAKOWSKI KKT |
II miejsce | MAJCHRZAK DANIEL | LUBELSKI KKT |
III miejsce | WOLANIN WIKTOR | KRAKOWSKI KKT |
IV miejsce | CZECHOWSKI ANTONI | KRAKOWSKI KKT |
Dziewczęta 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | FIRLIT NATALIA | KRAKOWSKI KKT |
II miejsce | FLORJAŃSKA MICHALINA | MSKT Ai-Do |
III miejsce | FIGIEL IZABELA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | MALEC JAKUB | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
II miejsce | KOZIOŁ BARTOSZ | KRAKOWSKI KKT |
III miejsce | MAŚLAK MICHAŁ | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
IV miejsce | KALMUS MARCIN | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
KONKURENCJA: KUMITE | ||
Dziewczęta 10-12 LAT (2009-2007) 7 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KUPCZAK MARIA | LUBELSKI KKT |
II miejsce | KARASEK MAŁGORZATA | LUBELSKI KKT |
III miejsce | PAWŁOWICZ JULIA | LUBELSKI KKT |
Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | MOSÓR KINGA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
II miejsce | BŁACH ALEKSANDRA | KRAKOWSKI KKT |
III miejsce | WIKIRA WIKTORIA | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
IV miejsce | WARZECHA WIKTORIA | KLUB KARATE NIDAN ZIELONA GÓRA |
Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | CZAPNIK MICHAŁ | KRAKOWSKI KKT |
II miejsce | OSMOLIŃSKI IGOR | ZAMOJSKI KKT RENESANS |
III miejsce | ŁUCZAK MACIEJ | MSKT Ai-Do |
IV miejsce | BARTKOWSKI HUBERT | AKT PŁOCK |
Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 3-1 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KAROLEWSKA OLIWIA | KKT KOBU WROCŁAW |
II miejsce | MALOWANIEC MARTYNA | AKT PŁOCK |
III miejsce | JÓŹWICKA MAGDALENA | MSKT Ai-Do |
Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 3-1 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KRUPACKI WOJCIECH | KKT KOBU WROCŁAW |
II miejsce | KUSZTAL MATEUSZ | MSKT Ai-Do |
III miejsce | KICZAK KACPER | ABiRO ZIELONA GÓRA |
Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | MILANOWSKA OLIWIA | AKT RZESZÓW |
II miejsce | ŁUCZYŃSKA WIKTORIA | AKT SAMURAJ GNIEZNO |
III miejsce | ORŁOWSKA ZOFIA | LUBELSKI KKT |
IV miejsce | PACZOS FAUSTYNA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KOROCIŃSKI PIOTR | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
II miejsce | BĄK JAKUB | AKT RZESZÓW |
III miejsce | BUTKIEWICZ DARIUSZ | MSKT Ai-Do |
IV miejsce | RAK KAMIL | KRAKOWSKI KKT |
Dziewczęta 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | FLORJAŃSKA MICHALINA | MSKT Ai-Do |
II miejsce | FIGIEL IZABELA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
III miejsce | FIRLIT NATALIA | KRAKOWSKI KKT |
Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KALMUS MARCIN | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
II miejsce | MAŚLAK MICHAŁ | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
III miejsce | KOZIOŁ BARTOSZ | KRAKOWSKI KKT |
IV miejsce | CWAJDA JAKUB | KRAKOWSKI KKT |