• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2020
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2020

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2020 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2020 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2020 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2020 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

 

 

 

 

502533
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
59
112
4582
486854
7703
6707
502533

 

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Karate Tradycyjnym 22.05.2021 r. Lublin

 
FOTORELACJA: Profil Facebook- Karate Tradycyjne Lubelszczyzna
 
 WYNIKI: 
 
GRUPA A- zaawansowani (stopnie 3 kyu- dan)
  
 
KATEGORIA WIEKOWA: MŁODZIEŻOWIEC (18 -19- 20 lat, ur. 2003-2002-2001) 
Konkurencja: KATA CHŁOPCÓW
1 miejsce- Jakub Malec (Lubelski KKT)
2 miejsce- Przemysław Król (Janowski KKT)

Konkurencja: KUMITE CHŁOPCÓW
1 miejsce- Przemysław Król (Janowski KKT)
2 miejsce- Jakub Malec (Lubelski KKT)
 
Konkurencja: FUKU-GO CHŁOPCÓW
1 miejsce- Jakub Malec (Lubelski KKT)
2 miejsce- Przemysław Król (Janowski KKT)
 
KATEGORIA WIEKOWA: JUNIOR (16 -17 lat, ur. 2005- 2004) 

Konkurencja: KATA DZIEWCZĄT
1 miejsce- Zofia Orłowska (Lubelski KKT)
2 miejsce- Karina Czaplińska (Lubelski KKT)
3 miejsce- Natalia Rojek (Lubelski KKT)
4 miejsce- Julia Stawnicka (Lubelski KKT)

Konkurencja: KATA CHŁOPCÓW
1 miejsce- Mikołaj Muchowski (Lubelski KKT)
2 miejsce- Daniel Majchrzak (Lubelski KKT)
3 miejsce- Szymon Wolski (Janowski KKT)
4 miejsce- Mateusz Rojek (Lubelski KKT)
 
Konkurencja: KUMITE DZIEWCZĄT
1 miejsce- Natalia Rojek (Lubelski KKT)
2 miejsce- Maja Korzeń (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Zofia Orłowska (Lubelski KKT)
4 miejsce- Karina Czaplińska (Lubelski KKT)
 
Konkurencja: KUMITE CHŁOPCÓW
1 miejsce- Szymon Wolski (Janowski KKT)
2 miejsce- Daniel Majchrzak (Lubelski KKT)
3 miejsce- Mikołaj Muchowski (Lubelski KKT)
4 miejsce- Mateusz Rojek (Lubelski KKT)
 
Konkurencja: FUKU-GO DZIEWCZĄT
1 miejsce- Maja Korzeń (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Zofia Orłowska (Lubelski KKT)
3 miejsce- Faustyna Paczos (KKT Tomaszów Lubelski)
4 miejsce- Natalia Rojek (Lubelski KKT)

Konkurencja: FUKU-GO CHŁOPCÓW
1 miejsce- Daniel Majchrzak (Lubelski KKT)
2 miejsce- Mikołaj Muchowski (Lubelski KKT)
3 miejsce- Szymon Wolski (Janowski KKT)
4 miejsce- Mateusz Rojek (Lubelski KKT)
 
KATEGORIA WIEKOWA: JUNIOR MŁODSZY (14 -15 lat, ur. 2007- 2006) 
 
Konkurencja: KATA DZIEWCZĄT
1 miejsce- Hanna Kuczma  (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Martyna Czaplińska (Lubelski KKT)
3 miejsce- Oliwia Kondratiuk (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
4 miejsce- Kinga Mosór (KKT Tomaszów Lubelski)
 
Konkurencja: KATA CHŁOPCÓW
1 miejsce-  Patryk Jankowski (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Paweł Dziura (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
 
Konkurencja: KUMITE DZIEWCZĄT
1 miejsce- Amelia Ożga (KKT Tomaszów Lubelski)
2 miejsce- Hanna Kuczma  (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Kinga Mosór (KKT Tomaszów Lubelski)
4 miejsce- Martyna Czaplińska (Lubelski KKT)
 
Konkurencja: KUMITE CHŁOPCÓW
1 miejsce-  Patryk Jankowski (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Paweł Dziura (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
 
Konkurencja: FUKU-GO DZIEWCZĄT
1 miejsce- Hanna Kuczma  (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Amelia Ożga (KKT Tomaszów Lubelski)
3 miejsce- Kinga Mosór (KKT Tomaszów Lubelski)
4 miejsce- Martyna Czaplińska (Lubelski KKT)
 
Konkurencja: FUKU-GO CHŁOPCÓW
1 miejsce-  Patryk Jankowski (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Paweł Dziura (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
 
KATEGORIA WIEKOWA: MLODZIK (12 -13 lat, ur. 2008- 2009)
 
Konkurencja: KATA DZIEWCZĄT
1 miejsce- Monika Ostrowska (Lubelski KKT)
2 miejsce- Pola Ciorgoń (Lubelski KKT)
3 miejsce- Gabriela Kącka (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
 
Konkurencja: KATA CHŁOPCÓW
1 miejsce- Maksymilian Neć (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Jakub Dolanowski (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Jakub Bednarz (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
4 miejsce- Bruno Rybczyński (Zamojski KKT "Renesans")
 
Konkurencja: KUMITE DZIEWCZĄT
1 miejsce- Monika Ostrowska (Lubelski KKT)
2 miejsce- Pola Ciorgoń (Lubelski KKT)
3 miejsce- Gabriela Kącka (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
 
Konkurencja: KUMITE CHŁOPCÓW
1 miejsce- Maksymilian Neć (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Bruno Rybczyński (Zamojski KKT "Renesans")
3 miejsce- Jakub Bednarz (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
4 miejsce- Jakub Dolanowski (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
 
GRUPA B- średniozaawansowani (stopnie 6-4 kyu)
 
KATEGORIA WIEKOWA: JUNIOR - SENIOR 
 
Konkurencja: KATA K+M
1 miejsce- Robert Wrona (Lubelski KKT)
2 miejsce- Adam Żak (Lubelski KKT )
3 miejsce- Franciszek Siwiec (KKT BUSHI)
4. Karolina Skirel (Lubelski KKT)
 
Konkurencja: KATA M
1 miejsce- Adam Żak (Lubelski KKT )
2 miejsce- Robert Wrona (Lubelski KKT)
3 miejsce- Franciszek Siwiec (KKT BUSHI)
 
KATEGORIA WIEKOWA: JUNIOR MŁODSZY (14 -15 lat, ur. 2007- 2006)

Konkurencja: KATA DZIEWCZĄT
1 miejsce- Lena Skóra (Lubelski KKT)
2 miejsce- Anna Wróblewska (KKT BUSHI)
3 miejsce- Maja Wiącek (KKT BUSHI)
 
Konkurencja: KATA CHLOPCÓW
1 miejsce- Tobiasz Wojniusz (KKT BUSHI)
2 miejsce- Alan Kasperek (Lubelski KKT)
3 miejsce- Jakub Kordecki (KKT BUSHI)
 
Konkurencja: KUMITE DZIEWCZĄT
1 miejsce- Lena Skóra (Lubelski KKT)
2 miejsce- Anna Wróblewska (KKT BUSHI)
3 miejsce- Maja Wiącek (KKT BUSHI)
 
Konkurencja: KUMITE CHLOPCÓW
1 miejsce- Tobiasz Wojniusz (KKT BUSHI)
2 miejsce- Jakub Kordecki (KKT BUSHI)
3 miejsce- Alan Kasperek (Lubelski KKT)

KATEGORIA WIEKOWA: MŁODZIK (12 -13 lat, ur. 2008- 2009)

Konkurencja: KATA DZIEWCZĄT
1 miejsce- Julia Drozd (Janowski KKT)
2 miejsce- Izabela Wyka (Kraśnicki KKT)
3 miejsce- Nikola Stępień (Lubelski KKT)
4 miejsce- Alicja Brzozowska (KKT BUSHI)
 
Konkurencja: KATA CHŁOPCÓW
1 miejsce- Krystian Lentowicz (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Karol Serwatka (Janowski KKT)
3 miejsce- Maciej Wojtan (Janowski KKT)
4 miejsce- Antoni Seńko (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
 
Konkurencja: KUMITE DZIEWCZĄT
1 miejsce- Nikola Stępień (Lubelski KKT)
2 miejsce- Kamila Rojek (Janowski KKT)
3 miejsce- Izabela Wyka (Kraśnicki KKT)
4 miejsce- Alicja Brzozowska (KKT BUSHI)
 
Konkurencja: KUMITE CHŁOPCÓW
1 miejsce- Karol Serwatka (Janowski KKT)
2 miejsce- Krystian Lentowicz (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Antoni Seńko (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)


GRUPA C- początkujący (stopnie 9-7 kyu)
 
KATEGORIA WIEKOWA: JUNIOR- SENIOR 
 
Konkurencja: KATA (K+M)
1 miejsce- Monika Mandziuk- Kielar (KKT Tomaszów Lubelski)
2 miejsce- Wiktoria Tukindorf (Zamojska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Łukasz Buszowski (KKT Biłgoraj)
 
Konkurencja: KUMITE (K+M)
1 miejsce- Monika Mandziuk- Kielar (KKT Tomaszów Lubelski)
2 miejsce- Wiktoria Tukindorf (Zamojska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Łukasz Buszowski (KKT Biłgoraj)

KATEGORIA WIEKOWA: MŁODZIK  (12 -13 lat, ur. 2008- 2009)
 
Konkurencja: KATA CHŁOPCÓW
1 miejsce- Aleksy Karpiński (KKT BUSHI)
2 miejsce- Kornel Nowacki (KKT BUSHI)
3 miejsce- Mateusz Kloc (KKT BUSHI)
 
Konkurencja: KUMITE CHŁOPCÓW
1 miejsce- Kornel Nowacki (KKT BUSHI)
2 miejsce- Karpiński Aleksy (KKT BUSHI)
3 miejsce- Mateusz Kloc (KKT BUSHI)