• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2020
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2020

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2020 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2020 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2020 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2020 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

 

 

 

 

487039
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
90
171
1157
474678
5414
8807
487039

RELACJA i W Y N I K I 

 

XIV Puchar Lubelszczyzny w Karate Tradycyjnym
28.11.2020 r., Kraśnik

     W dniu 28.11.2020 r. w Kraśniku został rozegrany XIV Puchar Lubelszczyzny w Karate Tradycyjnym, w którym wzięło udział 107 zawodniczek i zawodników z województwa lubelskiego z klubów:
- Klub Karate Tradycyjnego Biłgoraj,
- Janowski Klub Karate Tradycyjnego (Janów Lubelski),
- Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego (Kraśnik), 
- Lubelski Klub Karate Tradycyjnego (Lublin, Kalinówka, Świdnik),
- Tomaszowska Akademia Sztuk Walki (Tomaszów Lubelski),
- Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski,
- Zamojski Klub Karate Tradycyjnego " Renesans" (Zamość).
    Podczas turnieju rozegrano łącznie 32 konkurencje w kategoriach wiekowych od przedszkolaków po seniorów: kata, kumite, konur dla początkujących " Pierwszy krok"; z podziałem na wiek, poziom zaawansowania oraz płeć.
Najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymali puchary (m-ca 1), za miejsca 1-4 medale, a wszyscy startujący: dyplomy za udział, upominek oraz okolicznościową maseczkę. Zawodnicy początkujący otrzymali dodatkowo medal za udział- za odwagę.
Gośćmi zawodów byli: Pan Artur Domański- Dyrektor Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu marszałkowskiego w Lublinie, Pan Janusz Kawałko- Rzecznik prasowy Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, honorowy " Czarny pas" oraz Pan Andrzej Maciejewski- Prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

 Organizatorem turnieju był Lubelski Związek Karate Tradycyjnego, a gospodarzem Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego.
Impreza zorganizowana została przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Lubelskiego.

Fotorelacja- Facebook:
Karate Tradycyjne Lubelszczyzna


WYNIKI

_______________________________________________________________________________

I . KATEGORIE WIEKOWE DZIECIĘCE- do lat 11:

_________________________________________________________________________________

                        

KONKURENCJA- KONKURS „ Pierwszy Krok” – dla początkujących

KONKURENCJA- KICHON:
Miejsce    Nazwisko i imię          Klub
1.               Maryńczak Kamila        Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
2.               Rachoń Marcelina        Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego
3.               Zbrońska Julia             Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
4.               Dobroć Julia                Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
Miejsce    Nazwisko i imię           Klub
1.               Olech Leonard             Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego
2.               Sitarz Jakub                 Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
3.               Rawski Tymon             Janowski Klub Karate Tradycyjnego
4.               Koper Maciej               Tomaszowska Akademia Sztuk Walki

KONKURENCJA- SPRAWNOŚCIOWA:
Miejsce    Nazwisko i imię         Klub
1.               Zbrońska Julia             Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2.               Balwierz Joanna          Janowski Klub Karate Tradycyjnego
3.               Białek Magdalena        Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski
4.               Kowalik Pola                Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego
Miejsce    Nazwisko i imię        Klub
1.               Koper Maciej               Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
2.               Rawski Tymon             Janowski Klub Karate Tradycyjnego
3.               Sitarz Jakub                Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
4.               Olech Leonard             Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego

 

POZIOM ZAAWANASOWANIA: 9-8 kyu (początkujący)
KONKURENCJA: KATA

KATEGORIA WIEKOWA: 7 lat i młodsi (chłopcy)
Miejsce    Nazwisko i imię         Klub
1.               Maciejewski Wiktor     Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2.               Wyka Stanisław          Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego
3.               Rawski Tymon            Janowski Klub Karate Tradycyjnego
KATEGORIA WIEKOWA: 8 lat i młodsze (dziewczęta)
Miejsce    Nazwisko i imię        Klub
1.               Lena Mrozik              Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski
2.               Kiszczyńska Nikola     Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
3.               Szabat Maja              Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski
4.               Zielińska Sara            Klub Karate Tradycyjnego Biłgoraj
KATEGORIA WIEKOWA: 8-9 lat (chłopcy)
Miejsce    Nazwisko i imię       Klub
1.               Kapica Sebastian       Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego
2.               Małek Mieszko          Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
3.               Koper Maciej            Tomaszowska Akademia Sztuk Walki 
4.               Wołoszun Wojciech    Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
KATEGORIA WIEKOWA: 10- 13 lat (dziewczęta)
Miejsce    Nazwisko i imię       Klub
1.               Balwierz Magdalena  Janowski Klub Karate Tradycyjnego
2.               Białek Magdalena      Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski
3.               Kowalik Nela             Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego
4.               Dobroć Julia              Tomaszowska Akademia Sztuk Walki 
KATEGORIA WIEKOWA: 10- 11 lat (chłopcy)
Miejsce    Nazwisko i imię         Klub
1.               Miłosz Dobrzyński      Janowski Klub Karate Tradycyjnego
2.               Olech Leonard           Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego
3.               Młynarski Wiktor        Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego              
4.               Krzysztoń Oliwier       Janowski Klub Karate Tradycyjnego

 

POZIOM ZAAWANASOWANIA: 7 kyu (pocztąkujący)
KONKURENCJA: KATA

KATEGORIA WIEKOWA: 8-9 lat (dziewczęta)
Miejsce    Nazwisko i imię      Klub
1.               Kielar Amelia           Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski
2.               Krawczyk Oliwia      Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski
3.               Olejarczuk Pola       Lubelski Klub Karate Tradycyjnego              
4.               Orzeł Dominika       Lubelski  Klub Karate Tradycyjnego
KATEGORIA WIEKOWA: 8-13 lat
Miejsce    Nazwisko i imię      Klub
1.               Pierścionek Dawid  Lubelski Klub Karate Tradycyjnego                      
2.               Kielar Mikołaj          Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski
3.               Czech Miłosz           Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego              
4.               Mielniczuk Cyprian Klub Karate Tradycyjnego Biłgoraj
KATEGORIA WIEKOWA: 10-13 lat
Miejsce    Nazwisko i imię      Klub
1.               Dzika Gabriela         Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski
2.               Mroczyńska Julia     Klub Karate Tradycyjnego Biłgoraj
3.               Grzechnik Julia         Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski

POZIOM ZAAWANASOWANIA: 6-4 kyu (średniozaawansowani)
KONKURENCJA: kata

KATEGORIA WIEKOWA: 8- 9 lat
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 6 kyu (średniozaawansowany)
Miejsce    Nazwisko i imię          Klub
1.               Maciejewska Sandra     Lubelski Klub Karate Tradycyjnego                      
2.               Berbeć Anna                Lubelski Klub Karate Tradycyjnego                      
KATEGORIA WIEKOWA: 8- 9 lat
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 6- 4 kyu (średniozaawansowany)
Miejsce    Nazwisko i imię          Klub
1.               Szczepanik Szymon     Lubelski Klub Karate Tradycyjnego                     
2.               Kania Nikodem            Janowski Klub Karate Tradycyjnego                      

KATEGORIA WIEKOWA: 10- 11 lat
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 6 kyu (średniozaawansowany)
Miejsce    Nazwisko i imię   Klub
1.               Mosór Katarzyna        Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski
2.               Lewko Maria               Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
3.               Malec Patrycja            Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
4.               Żurawiecka Ilona        Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
KATEGORIA WIEKOWA: 10- 11 lat
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 4-5 kyu (średniozaawansowany)
Miejsce    Nazwisko i imię   Klub
1.               Drozd Julia                   Janowski Klub Karate Tradycyjnego
2.               Pluta Weronika           Klub Karate Tradycyjnego Biłgoraj
3.               Rząd Emilia                  Zamojski Klub Karate Tradycyjnego „Renesans”
4.               Rawska Maja               Janowski Klub Karate Tradycyjnego
KATEGORIA WIEKOWA: 10- 11 lat
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 6-4 kyu (średniozaawansowany)
Miejsce    Nazwisko i imię   Klub
1.               Dolanowski Jakub          Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
2.               Mazur Patryk                  Janowski Klub Karate Tradycyjnego
3.               Skóra Rafał                      Lubelski Klub Karate Tradycyjnego              
4.               Makowski Wiktor           Lubelski Klub Karate Tradycyjnego              

 

___________________________________________________________________________________

II . KATEGORIA  WIEKOWA MŁODZIK- 12- 13 lat:

_________________________________________________________________________________

KONKURENCJA: kata

POZIOM ZAAWANASOWANIA: 4-5 kyu (średniozaawansowany)
Miejsce      Nazwisko i imię        Klub
1.               Kącka Gabriela           Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
2.               Wyka Izabela              Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego
3.               Kondratiuk Oliwia        Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
4.               Stępień Nikola             Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 4-5 kyu (średniozaawansowany)
Miejsce      Nazwisko i imię       Klub
1.               Neć Maksymilian         Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
2.               Bednarz Jakub            Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
3.               Serwatka Karol            Janowski Klub Karate Tradycyjnego
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 3-1 kyu (zaawansowany)
Miejsce    Nazwisko i imię           Klub
1.               Ostrowska Monika        Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2.               Ciorgoń Pola                Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 3-1 kyu (zaawansowany)
Miejsce    Nazwisko i imię          Klub
1.               Joachimowicz Patryk    Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2.               Wichowski Gabriel        Zamojski Klub Karate Tradycyjnego „Renesans”

KONKURENCJA: kumite

POZIOM ZAAWANASOWANIA: 4-5 kyu (średniozaawansowany)
Miejsce    Nazwisko i imię   Klub
1.               Kondratiuk Oliwia      Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
2.               Stępień Nikola             Lubelski Klub Karate Tradycyjnego               
3.               Kącka Gabriela           Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
4.               Wyka Izabela              Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego

POZIOM ZAAWANASOWANIA: 4-5 kyu (średniozaawansowany)
Miejsce    Nazwisko i imię   Klub
1.               Serwatka Karol           Janowski Klub Karate Tradycyjnego
2.               Neć Maksymilian       Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
3.               Bednarz Jakub            Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 3-1 kyu (zaawansowany)
Miejsce    Nazwisko i imię   Klub
1.               Ciorgoń Pola                  Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2.               Ostrowska Monika       Lubelski Klub Karate Tradycyjnego

__________________________________________________________________________________

III . KATEGORIE WIEKOWE KADET, JUNIOR, SENIOR- od 14 lat:

_________________________________________________________________________________

 

KONKURENCJA: kata

KATEGORIA WIEKOWA: 14- 17 lat
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 3- dan (zaawansowany)
Miejsce    Nazwisko i imię        Klub
1.               Orłowska Zofia         Lubelski Klub Karate Tradycyjnego              
2.               Kuczma Hanna         Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
3.               Ożga Amelia             Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski
4.               Mosór Kinga             Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski

KATEGORIA WIEKOWA: 14- 15 lat
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 3- dan (zaawansowany)
Miejsce    Nazwisko i imię        Klub
1.               Majchrzak Daniel      Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2.               Wolski Szymon          Janowski Klub Karate Tradycyjnego
3.               Muchowski Mikołaj  Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
4.               Jankowski Patryk      Tomaszowska Akademia Sztuk Walki

KATEGORIA WIEKOWA: 14- 15 lat
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 3- dan (zaawansowany)
Miejsce    Nazwisko i imię        Klub
1.               Majchrzak Daniel      Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2.               Wolski Szymon          Janowski Klub Karate Tradycyjnego
3.               Muchowski Mikołaj  Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
4.               Jankowski Patryk      Tomaszowska Akademia Sztuk Walki

KATEGORIA WIEKOWA: od 14 lat
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 6-4 kyu (średniozaawansowany)

Miejsce    Nazwisko i imię        Klub
1.               Kochańska Emilia      Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego
2.               Skirel Karolina          Lubelski Klub Karate Tradycyjnego

KATEGORIA WIEKOWA: od 21 lat
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 6-4 kyu (średniozaawansowany)
Miejsce     Nazwisko i imię        Klub
1.               Wrona Robert            Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2.               Żak Adam                  Lubelski Klub Karate Tradycyjnego


KONKURENCJA
: kumite

KATEGORIA WIEKOWA: 14- 17 lat (dziewczęta)
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 3- dan (zaawansowani)
Miejsce    Nazwisko i imię        Klub
1.               Mosór Kinga              Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski
2.               Paczos Faustyna       Klub Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski
3.               Orłowska Zofia         Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
4.               Kuczma Hanna         Tomaszowska Akademia Sztuk Walki

KATEGORIA WIEKOWA: 14- 15 lat (chłopcy)
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 3-1 kyu (zaawansowani)

Miejsce    Nazwisko i imię        Klub
1.               Majchrzak Daniel      Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2.               Jankowski Patryk      Tomaszowska Akademia Sztuk Walki
3.               Muchowski Mikołaj    Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
4.               Wolski Szymon          Janowski Klub Karate Tradycyjnego


KATEGORIA WIEKOWA: od 21 lat
POZIOM ZAAWANASOWANIA: 6-4 kyu (średniozaawansowany)

Miejsce    Nazwisko i imię        Klub
1.               Wrona Robert          Lubelski Klub Karate Tradycyjnego
2.               Żak Adam                Lubelski Klub Karate Tradycyjnego