• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

kalendarz 2018



329746
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
505
461
2122
316390
3356
9775
329746


WYNIKI X PRAGA CUP
Turnieju w Karate Tradycyjnym o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga Południa m.st. Warszawa.

22.09.2019 r.

Turniej został zorganizowany przez UKKT Praga Południe, a współfinansowany przez Burmistrza Dzielnicy Pragi-Południe m.st. Warszawa i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

 

 

  "X PUCHAR PRAGA CUP"  
  TURNIEJ DZIECI W KARATE TRADYCYJNYM  
  22.09.2019 r. WARSZAWA  
     
  MALI WSPANIALI - KONKURS SPRAWNOŚCIOWY  
  Dziewczęta 6 lat i młodsi (2013 i młodsi) 9 kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PAWIŃSKA ROKSANA PRZEDSZKOLE NR 143 WARSZAWA
II miejsce SARNOWSKA ŁUCJA PRZEDSZKOLE WARSZAWA
III miejsce GAJEWSKA LILA PRZEDSZKOLE WARSZAWA
IV miejsce KIERSNOWSKA EMMA PRZEDSZKOLE NR 392 WARSZAWA
     
  Chłopcy 6 lat i młodsi (2013 i młodsi) 9 kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WÓZ ALEKSANDER PRZEDSZKOLE NR 57 WARSZAWA
II miejsce URBAN STAŚ PRZEDSZKOLE NR 1 W MARKACH
III miejsce WOŹNIAKIEWICZ JAKUB PRZEDSZKOLE NR 48 Zielony GROSZEK W-wa
IV miejsce KUŚ STANISŁAW PRZEDSZKOLE NR 8 w PŁOCKU
  PIERWSZY KROK - KIHON  
  Dziewczęta 6-8 lat (2013 -2011) 9 kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOPIŃSKA JULIA AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
II miejsce SARNOWSKA ŁUCJA AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
III miejsce KIERSNOWSKA STELLA MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE
IV miejsce KIERSNOWSKA EMMA MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE
     
  Chłopcy 9 -10 lat (2010-2009) 9 kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PATYNOWSKI WOJCIECH MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE
II miejsce KIERSNOWSKI GUSTAW MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE
     
  Chłopcy 6 lat i młodsi (2013 i młodsi) 9 kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WOŹNIAKIEWICZ JAKUB UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce POPIOŁEK MICHAŁ UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce FUS ALEKSANDER UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce URBAN STANISŁAW MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE
     
  KONKURENCJA - KATA  
     
  Dziewczęta 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PAWIŃSKA KARINA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce FRANCUZ KARINA AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
III miejsce MICHAŁKIEWICZ HANNA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce LENENSZTEJN WIKTORIA MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE
     
  Chłopcy 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KRACZEK MAKSYMILIAN ROZTOCZAŃSKI KKT ZAMOŚĆ
II miejsce KUŚ STANISŁAW STOWARZYSZENIE PŁOCKA AKT
III miejsce MACIEJEWSKI WIKTOR LUBELSKI KKT
IV miejsce WOŹNIAKIEWICZ JAKUB UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KRAWCZYK OLIWIA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce DZIKA GABRIELA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce MICHAŁKIEWICZ EMILIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce KALISZEWSKA ZUZANNA MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KIELAR MIKOŁAJ KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce SARNOWSKI MAXYMILIAN AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
III miejsce WASZCZUK TYMON AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MOSÓR KATARZYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce DĄBROWSKA GABRIELA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce WYSZKOWSKA KAROLINA MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SZCZEPANIK SZYMON LUBELSKI KKT
II miejsce KOWALSKI MAKSYMILIAN KK PRUSZKÓW
III miejsce SKÓRA RAFAŁ LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 6 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce RZĄD EMILIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce LIPIŃSKA AMELIA STOWARZYSZENIE PŁOCKA AKT
III miejsce WICHOWSKA MARCELINA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce MACIEJEWSKA SANDRA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 6 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KRZYŻANOWSKI MICHAŁ MAZOWIECKA AKADEMIA KARATE
II miejsce MARKOWSKI DAWID STOWARZYSZENIE PŁOCKA AKT
III miejsce KORCZYŃSKI FILIP UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Dziewczęta/Chłopcy 10-13 LAT (2009-2006) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOWALSKA JULIA KK PRUSZKÓW
II miejsce GRZESZCZYK MAJA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce OLCZAK FILIP AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
IV miejsce WASZCZUK KRYSTIAN AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
     
  Dziewczęta/Chłopcy 10-13 LAT (2009-2006) 7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce STĘPORA MACIEJ TOMASZOWSKI KKT
II miejsce KRZYCKA JULIA MAZOWIECKA AKT
III miejsce TCHÓRZEWSKI STANISŁAW UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce DOBROWOLSKA ADA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce CIORGOŃ POLA LUBELSKI KKT
II miejsce KĄCKA GABRIELA TOMASZOWSKI KKT
III miejsce WRONOWSKA MAJA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce MACIEJSKA EMILIA KKT TOMASZÓW LUB.
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce NEĆ MAKSYMILIAN TOMASZOWSKI KKT
II miejsce BEDNARZ JAKUB TOMASZOWSKI KKT
III miejsce JARZEMBIŃSKI FRANCISZEK KK BYTÓW
IV miejsce MOHR WIKTOR KK BYTÓW
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 5-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WIKIRA WIKTORIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce KUCZMA HANNA TOMASZOWSKI KKT
III miejsce KMIECIAK LENA TS SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
IV miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 5-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce JANKOWSKI PATRYK TOMASZOWSKI KKT
II miejsce KAŃSKI BARTOSZ LUBELSKI KKT
III miejsce BAŃSKI SEBASTIAN TOMASZOWSKI KKT
IV miejsce WICHOWSKI GABRIEL ZAMOJSKI KKT RENESANS
     
  Dziewczęta 11-12 LAT (2008-2007) 3-1 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce OSTROWSKA MONIKA LUBELSKI KKT
II miejsce MALINOWSKA NADIA KK PRUSZKÓW
III miejsce CZAPLIŃSKA MARTYNA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 11-12 LAT (2008-2007) 3-1 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce JOACHIMOWICZ PATRYK LUBELSKI KKT
II miejsce WALCZYK KAROL LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce TURCZYN ZUZANNA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce ŁUKASIEWICZ DOMINIKA KK PRUSZKÓW
III miejsce ORŁOWSKA ZOFIA LUBELSKI KKT
IV miejsce ROŻNOWICZ NATALIA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MUCHOWSKI MIKOŁAJ LUBELSKI KKT
II miejsce MAJCHRZAK DANIEL LUBELSKI KKT
III miejsce KOCZESKI LEON KK PRUSZKÓW
IV miejsce KAŃSKI KACPER LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MAŚLAK MICHAŁ UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce KALMUS MARCIN UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce BDEWY OSKAR KKT PŁOCK
     
  KONKURENCJA - KUMITE  
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 3 kyu i starsze stopnie  
I miejsce MALINOWSKA NADIA KK PRUSZKÓW
II miejsce CZAPLIŃSKA MARTYNA LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu  
I miejsce KUCZMA HANNA TOMASZOWSKI KKT
II miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUB.
III miejsce WIKIRA WIKTORIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce KMIECIAK LENA TS SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu  
I miejsce JANKOWSKI PATRYK TOMASZOWSKI KKT
II miejsce BAŃSKI SEBASTIAN TOMASZOWSKI KKT
III miejsce KAŃSKI BARTOSZ LUBELSKI KKT
IV miejsce WICHOWSKI GABRIEL ZAMOJSKI KKT RENESANS
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce TURCZYN ZUZANNA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce ORŁOWSKA ZOFIA LUBELSKI KKT
III miejsce ŁUKASIEWICZ DOMINIKA KK PRUSZKÓW
IV miejsce CZAPLIŃSKA KARINA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MAJCHRZAK DANIEL LUBELSKI KKT
II miejsce KOCZESKI LEON KK PRUSZKÓW
III miejsce MUCHOWSKI MIKOŁAJ LUBELSKI KKT
IV miejsce KAŃSKI BARTOSZ LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 3 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KALMUS MARCIN UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce BDEWY OSKAR STOWARZYSZENIE PŁOCKA AKT