• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

kalendarz 2018



302991
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
148
319
2591
288245
6204
8374
302991

 

    LUBELSKA LIGA KARATE '2018  
    I Edycja      
    18.03.2018 Zamość    
    15.04.2018 Podhorce    
           
Dziewczęta/Chłopcy 7 lat i młodsi (2011 i młodsi) 9-7kyu     
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja Punkty II edycja Suma pkt 
1. Maciejewska Sandra Lubelski KKT 11 12 23
2. Pilewski Igor Lubelski KKT 9 10 19
3. Czapla Katarzyna Zamojska AKT 8 8 16
4. Kania Nikodem Janowski KKT 8 6 14
5. Wójcik Damian Lubelski KKT 4 2 6
6. Ostrowski Julian Zamojska AKT 2 2 4
7. Ostrowski Cezary Zamojska AKT 0 2 2
           
           
Dziewczęta 2010-2009 9-8 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Mosór Katarzyna KKT Tomaszów Lub. 8 6 14
2. Bednarczyk Adrianna Zamojski KKT Renesans 6 6 12
3. Lis Zuzanna Zamojski KKT Renesans 4 6 10
4. Kozak Wiktoria Lubelski KKT 2 2 4
5. Bondyra Julia Zamojski KKT Renesans 0 0 0
           
Chłopcy 2010-2009 9-8kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Pilewski Kuba Lubelski KKT 9 10 19
2. Mazur Patryk Janowski KKT 8 8 16
3. Giecko Patryk Zamojski KKT Renesans 6 6 12
4. Jezierski Jakub Zamojska AKT 5 4 9
5. Wojciechowski Maciej Janowski KKT 2 0 2
6. Chmiel Kacper Zamojski KKT Renesans 0 0 0
           
           
Dziewczęta 2010-2009 7 kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Rząd Emilia Zamojski KKT Renesans 10 6 16
2. Osmolińska Julia Zamojski KKT Renesans 8 10 18
3. Maciejska Emilia KKT Tomaszów Lub. 6 4 10
4. Wichowska Marcelina Zamojski KKT Renesans 4 8 12
5. Wójcik Julia Lubelski KKT 2 2 4
6. Kupczak Zofia Lubelski KKT 0 0 0
           
           
Dziewczęta/chłopcy 2010-2009 6-5kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Drozd Julia Janowski KKT 6 8 14
2. Łyp Jacek Zamojska AKT 4 6 10
3. Dobek Sebastian Zamojska AKT 2 0 2
4. Mazur Alan Zamojska AKT 0 2 2
5. Sagan Artur Zamojska AKT 0 4 4
           
           
Dziewczęta 2008-2007  9-7kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Malec Oliwia KKT Tomaszów Lub. 8 8 16
2. Fiedorek Magdalena Zamojska AKT 4 6 10
3. Strzałkowska Julia  Lubelski KKT 4 2 6
4. Kupczak Maria Lubelski KKT 4 2 6
5. Giecko Katarzyna Zamojski KKtT Renesans 0 2 2
           
           
Chłopcy 2008-2007  9-8kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Kozak Igor Lubelski KKT 8 2 10
2. Pawelec Maksymilian Zamojska AKT 6 4 10
3. Czapla Rafał Zamojska AKT 4 6 10
4. Sałamacha Kryspin Zamojski KKT Renesans 2 0 2
           
           
Chłopcy 2008-2007  7kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Bryk Tomasz KKT Tomszów Lubelski 10 10 20
2. Serwatka Karol Janowski KKT 8 8 16
3. Chołodowski David Zamojski KKT Renesans 6 6 12
4. Zymon Antoni Zamojska AKT 4 4 8
5. Cieplak Dominik Zamojska AKT 2 2 4
6. Płocharz Jan Zamosjka AKT 0 0 0
           
           
Dziewczęta/chłopcy 2008-2007 6-3kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Ostrowska Monika Lubelski KKT 8 8 16
2. Czaplińska Martyna Lubelski KKT 6 6 12
3. Wikira Wiktoria Zamojski KKT Renesans 4 4 8
4. Mazurek Ewa Zamojski KKT Renesans 2 2 4
5. Todys Jakub Janowski KKT 0 0 0
           
           
Chłopcy 2008-2007 5-3kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Joachimowicz Patryk Lubelski KKT 6 6 12
2. Walczyk Karol Lubelski KKT 4 4 8
3. Dobrowolski Rajner Zamojski KKT Renesans 2 0 2
4. Wichowski Gabriel Zamojski KKT Renesans 0 2 2
           
           
Dziewczęta 2006-2005 8-7kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Chołodowska Veronica Zamojski KKT Renesans 6 4 10
2. Wojciechowski Jakub Janowski KKT 4 0 4
3. Płocharz Hanna Zamojska AKT 2 4 6
4. Lasek Igor Lubelski KKT 0 0 0
           
           
Chłopcy 2006-2005 5kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Kański Bartosz Lubelski KKT 8 6 14
2. Kwiatek Borys Janowski KKT 6 4 10
3. Bryk Wojciech KKT Tomaszów Lubelski 4 6 10
4. Łój Marcin KKT Tomaszów Lubelski 2 2 4
5. Osmoliński Igor Zamojski KKT Renesans 0 2 2
           
Dziewczęta 2005-2006 5-4kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Racińska Maja Lubelski KKT 4 4 8
2. Mosór Kinga KKT Tomaszów Lubelski 2 2 4
3. Paczos Faustyna KKT Tomaszów Lubelski 0 0 0
           
Chłopcy 2005-2006 3-1kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Muchowski Mikołaj Lubelski KKT 6 6 12
2. Majchrzak Daniel Lubelski KKT 4 4 8
3. Wolski Szymon Janowski KKT 2 2 4
4. Mazur Jan Zamojska AKT 0 0 0
           
           
Dziewczęta 2005-2006  3-1kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Turczyn Zuzanna Zamojska AKT 4 4 8
2. Orłowska Zofia Lubelski KKT 2 2 4
3. Rożnowicz Natalia Lubelski KKT 0 0 0
           
           
  KONKURENCJA:   KUMITE      
Chłopcy 2002-2003 3-1kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Malec Jakub KKT Tomaszów Lubelski 4 4 8
2. Król Przemysław Janowski KKT 2 0 2
3. Drozd Paweł Janowski KKT 0 4 4
4. Szafrański Marcin Lubelski KKT 0 6 6
5. Bujnowski Aleksander Lubelski KKT 0 6 6
           
           
  KONKURENCJA:   KUMITE      
Dziewczęta 2004-2001  3kyu - 1Dan       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Tutka Paulina Lubelski KKT 8 10 18
2. Czajka Karolina Janowski KKT 6 4 10
3. Stawnicka Julia Lubelski KKT 4 0 4
4. Pielarz Oliwia Janowski KKT 2 8 10
5. Dyjach Wiktoria Janowski KKT 0 4 4
6. Czaplińska Karina Lubelski KKT 0 4 4
           
Chłopcy 1995-1998  1Dan          
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Punkty II edycja Suma pkt 
1. Stępniak Dawid Lubleski KKT 3 0 3
2. Łój Artur KKT Tomaszó Lubelski 2 4 6
3. Kuśnierczyk Mikołaj Lubelski KKT 1 4 5
4. Ciosek Mikołaj Lubelski KKT 0 4 4