• Zimowa Akademia Karate 2018
    Zimowa Akademia Karate 2018

 




134956
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
248
113
1495
121338
5224
7964
134956

 

XI Puchar Lubelszczyzny w Karate Tradycyjnym

23.09.2017r. Tomaszów Lubelski

RELACJA

     W dniu 23.09.2017r. w Zespole Szkół Nr 2 im. gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim odbył się XI Puchar Lubelszczyzny w  Karate Tradycyjnym, który corocznie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród zawodników z całej Polski.  W tym roku wystartowało 200 zawodników z Bytowa, Krakowa, Rzeszowa, Janowa Lubelskiego, Lublina, Zamościa Tomaszowa Lubelskiego.

Turniej odbył się pod patronatem Lubelskiego Związku Krate Tradycyjnego i Burmistrza Miasta Tomaszowa Lubelskiego Wojciecha Żukowskiego oraz Wójta Gminy Tomaszów Lubelski - Marzena Czubaj - Gancarz. Dziękujemy wszystkim sponsorom za ufundowanie pucharów i nagród rzeczowych: Urząd Marszałkowski Lublin, Urząd Miasta Tomaszów Lubelski, Gmina Tomaszów Lubelski, firma Quand, Hurtowania Spożywcza "Specjał", Hurtowania "Roztocze", Stacja Paliw BP, firma "Gabi"z Zamościa. Dziękujemy rodzicom z KKT Tomaszów Lubelski za zaangażowanie w przygotowaniu zawodów, sędziom i obsłudze technicznej.

Zawodnikom gratulujemy startów !!!!Uśmiech

Wyniki

  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 7 lat i młodsi (2010 i młodsi) 9-8kyu 
     
1. Wichowska Marcelina KKT Tomaszów Lubelski
2. Cieśla Julia Krakowski KKT
3. Maciejewska Sandra Lubelski KKT
4. Lewko Maria Tomaszowski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 7 lat i młodsi (2010 i młodsi) 9-8kyu
     
1. Grzegrzuliński Igor Janowski KKT
2. Onyszczuk Maksymilian AKT Rzeszów
3. Płonka Dawid AKT Rzeszów
4. Mazur Patryk Janowski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 7 lat i młodsi (2010 i młodsi) 7kyu
     
1. Maryńczak Nikola Tomaszowski KKT
2. Kowalski Michał Roztoczański KKT
3. Tymosz Oliwier Zamojski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta/Chłopcy 7 lat i młodsi (2010 i młodsi) 6kyu
     
1. Borkowska Amelia Tomaszowski KKT
2. Sagan Artur Zamojska Akademia KT
3. Kołbak Kornelia Zamojski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 8-9 lat 2009-2008 9-8 kyu   
     
1. Koszel Aleksandra Tomaszowski KKT
2. Osmolińska Julia Zamojski KKT Renesans
3. Majewska Antonia Krakowski KKT
4. Bender Olga KKT Tomaszów Lub.
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 8-9 lat 2009-2008 9-8kyu   
     
1. Pilewski Kuba Lubelski KKT
2. Kostrubiec Bartosz Zamojski KKT Renesans
3. Kitka Cyprian Zamojski KKT Renesans
4. Fik Alan Zamojski KKT Renesans
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 8-9 lat 2009-2008 7kyu  
     
1. Kącka Gabriela Tomaszowski KKT
2. Grzegrzulińska Zuzanna Janowski KKT
3. Gontarz Malwina Roztoczański KKT
4. Wolanin Elena Zamojski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 8-9 lat 2009-2008 7kyu   
     
1. Neć Maksymilian Tomaszowski KKT
2. Lentowicz Krystian Tomaszowski KKT
3. Dolanowski Jakub Tomaszowski KKT
4. Jarzembiński Franciszek KK Bytów
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 8-9 lat 2009-2008 6kyu  
     
1. Tarnowska Iga Roztoczański KKT
2. Tarnowska Hanna Roztoczański KKT
3. Drozd Julia Janowski KKT
4. Tarnowska Łucja Roztoczański KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 8-9 lat 2009-2008 6kyu  
     
1. Flejszar Szymon AKT Rzeszów
2. Barczewski Michał Roztoczański KKT
3. Mohr Wiktor KK Bytów
4. Rybczyński Bruno Roztoczański KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta/Chłopcy 8-9 lat 2009-2008 5-4kyu
     
1. Ostrowska Monika Lubelski KKT
2. Łyp Jacek Zamojska AKT
3. Mołdach Szymon Lubelski KKT
4. Mazur Alan Zamojska AKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 10-11 lat 2007-2006 9-8 kyu
     
1. Kondratiuk Oliwia Tomaszowski KKT
2. Borowicz Karolina Tomaszowski KKT
3. Ciepłowska Andżelika Zamojski KKT Renesans
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 10-13 lat 2007-2004 9-8kyu   
     
1. Bański Sebastian Tomaszowski KKT
2. Pawelec Maksymilian Zamojska Akademia KT
3. Kalinowski Paweł Zamojski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 10-11 lat 2007-2006 7kyu  
     
1. Mosór Kinga KKT Tomaszów Lub.
2. Puźniak Magdalena KKT Tomaszów Lub.
3. Kietel Wiktoria KKT Tomaszów Lub.
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 10-13 lat 2007-2004 7kyu  
     
1. Jankowski Patryk Tomaszowski KKT
2. Jarszak Oskar Tomaszowski KKT
3. Bryk Wojciech KKT Tomaszów Lub.
4.  Kot Stanisław Tomaszowski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta/Chłopcy 10-11 2007-2006 6kyu 
     
1. Wikira Wiktoria KKT Tomaszów Lub.
2. Kucza Hanna Tomaszowski KKT
3. Knura Jakub KKT Tomaszów Lub.
4. Goliszek Błażej Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 10-11 lat 2007-2006 5-4kyu  
     
1. Racińska Maja Lubelski KKT
2. Kusior Gabriela Zamojska AKT
3. Flis Anna Janowski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 10-11 lat 2007-2006 6-4kyu  
     
1. Walczyk Karol Lubelski KKT
2. Zawiślak Mateusz AKT Rzeszów
3. Kwiatkowski Igor Roztoczański KKT
4.  Kański Bartosz Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczyny/Chłopcy 10-11 lat 2007-2006 3-1kyu
     
1. Kaszuba Wiktoria Zamojski KKT
2. Karwina Miłosz Zamojski KKT
3. Czaplińska Martyna Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 12-13 lat 2005-2004 7kyu   
     
1. Szewera Julia Zamojska AKT
2. Żukowska Martyna Roztoczański KKT
3. Dyjach Wiktoria Janowski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczyny 12-13 lat 2005-2004 6kyu   
     
1. Klyuchnyk Amelia Tomaszowski KKT
2. Korzeń Maja Tomaszowski KKT
3. Żołądek Zuzanna Tomaszowski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 12-13 lat 2005-2004 6kyu   
     
1. Wojtan Rafał Janowski KKT
2. Kuczma Antoni Tomaszowski KKT
3. Witko Gabriel Zamojska AKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 12-13 lat 2005-2004 5-4kyu 
     
1. Stawnicka Julia  Lubelski KKT
2. Rożnowicz Natalia Lubelski KKT
3. Szczepek Julia AKT Rzeszów
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 12-13 lat 2005-2004 5-4kyu   
     
1. Wolski Szymon Janowski KKT
2. Majchrzak Daniel Lubelski KKT
3. Kwiatek Borys Janowski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 12-13 lat 2005-2004 3kyu - 1Dan 
     
1. Turczyn Zuzanna Zamojski KKT
2. Milanowska Oliwia AKT Rzeszów
3. Czaplińska Karina Lubelski KKT
4. Orłowska Zofia  Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 12-13 lat 2005-2004 3kyu - 1Dan 
     
1. Wolanin Wiktor Zamojski KKT
2. Skoczylas Jakub AKT Rzeszów
3. Bąk Jakub AKT Rzeszów
4. Muchowski Mikołaj Lubelski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 14-15 lat 2003-2002 7kyu - 5 kyu 
     
1. Pańko Dominik Roztoczański KKT
2. Makuch Mateusz Zamojski KKT
3. Adamek Jakub Tomaszowski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 14-15 lat 2003-2002 6kyu - 4 kyu 
     
1. Smoląg Maja Roztoczański KKT
2. Pielarz Oliwia Janowski KKT
3. Czajka Karolina Janowski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Dziewczęta 14-16 lat 2003-2001 3kyu - 1Dan
     
1. Szerafin Wioletta Zamojski KKT
2. Pawluk Małgorzata Roztoczański KKT
3. Tor Klaudia Tomaszowski KKT
4. Pańczyk Wiktoria Zamojski KKT
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 14-16 lat 2003-2001 3kyu - 1Dan
     
1. Malec Jakub KKT Tomaszów Lub.
2. Bujnowski Aleksander Lubelski KKT
3. Sokalski Jakub Tomaszowski KKT
4. Pilipczuk Mateusz Zamojska AKT
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 17 lat 2000 1kyu - 1 Dan  
     
1. Krupa Dawid Lubelski KKT
2. Pańko Kacper Roztoczański KKT
3. Soczyński Jakub Zamojska AKT
     
  Konkurencja: Kata  
Chłopcy 17- lat 2000 1kyu - 1 Dan  
     
1. Krupa Dawid Lubelski KKT
2. Pańko Kacper Roztoczański KKT
3. Soczyński Jakub Zamojska AKT
     
  Konkurencja: Kata  
Seniorz: Mężczyźni 7-6 kyu  
     
1. Bender Piotr KKT Tomaszów Lub.
2. Podolak Piotr KKT Tomaszów Lub.
     
  Konkurencja: Kata  
Seniorz: Mężczyźni 1987 - 1998 1Dan  
     
1. Łach Michał Krakowski KKT
2. Ciosek Mikołaj Lubelski KKT
3. Palak Hubert Tomaszowski KKT
4. Sobka Jakub Roztoczański KKT
     
     
  Konkurencja: Kumite  
Dziewczęta 14-15 lat 2003-2002 6kyu - 4 kyu 
     
1. Pielarz Oliwia Janowski KKT
2. Smoląg Maja Roztoczański KKT
3. Czajka Karolina Janowski KKT
     
     
  Konkurencja: Ju Ippon Kumite
Chłopcy 14-15 lat 2003-2002 7kyu -  6kyu 
     
1. Adamek Jakub Tomaszowski KKT
2. Makuch Mateusz Zamojski KKT
     
     
  Konkurencja: Kumite  
Dziewczęta 14-16 lat 2003-2001 3kyu - 1Dan
     
1. Szerafin Wioletta Zamojski KKT
2. Pawluk Małgorzata Roztoczański KKT
3. Pańczyk Wiktoria Zamojski KKT
     
     
  Konkurencja: Kumite  
Chłopcy 14-16 lat 2003-2001 3kyu - 1Dan
     
1. Wilkosz Arkadiusz Krakowski KKT
2. Szafrański Marcin Lubelski KKT
3. Sokalski Jakub Tomaszowski KKT
4. Łapczyński Aleksander Tomaszowski KKT
     
     
  Konkurencja: Kumite  
Chłopcy 17- lat 2000 1kyu - 1 Dan  
     
1. Pańko Kacper Roztoczański KKT
2. Krupa Dawid Lubelski KKT
3. Soczyński Jakub Zamojska AKT
     
     
  Konkurencja: Kumite  
Seniorz: Mężczyźni 1987 - 1998 1Dan  
     
1. Palak Hubert Tomaszowski KKT
2. Ciosek Mikołaj Lubelski KKT
3. Sobka Jakub Roztoczański KKT
4. Łach Michał Krakowski KKT
     
     
  Konkurencja: Ju Ippon Kumite
Seniorz: Mężczyźni 7-6 kyu  
     
1. Podolak Piotr KKT Tomaszów Lub.
2. Bender Piotr KKT Tomaszów Lub.