• WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-)
    WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-)

    Letnia Akademia Karate-Roztocze' 2018 - TRWAJĄ ZAPISY !

     

  • WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-)
    WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-)

    Letnia Akademia Karate- Roztocze'2018 - TRWAJĄ ZAPISY !

  • WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-)
    WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-)

    Letnia Akademia Karate-Roztocze 2018 - TRWAJĄ ZAPISY !

  • WAKACJE Z KARATE' 2018 !
    WAKACJE Z KARATE' 2018 !

    LETNIA AKADEMIA KARATE- ROZTOCZE' 2018- TRWAJĄ ZAPISY !

  • WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-)
    WAKACJE Z KARATE' 2018 ! :-)

    Letnia Akademia Karate- Roztocze 2018 - TRWAJĄ ZAPISY !

kalendarz 2018



178054
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
293
233
1653
164558
5623
7416
178054

 

PODSUMOWANIE SPORTOWEGO ROKU 2016 NA LUBELSZCZYŹNIE
55. Plebiscyt Kuriera Lubelskiego na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca roku 2016
06.01.2016 r. Lublin

 

   W dniu 06.01.2017 r. w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie sportu na Lubelszczyźnie w 2016 r., w którym wzięli udział sportowcy, trenerzy, działacze, przedstawiciele najwyższych władz województwa, media oraz sympatycy sportu z Lubelszczyzny i wiele znanych osób życia publicznego min.: Pan Jarosław Stawiarski- Wiceminister Sportu, Pan Krzysztof Grabczuk- Marszałek Województwa Lubelskiego czy Pan Krzysztof Żuk- Prezydent Miasta Lublin.
W uroczystości wzięli udział zawodnicy i trenerzy Lubelskiego Klubu Karate Tradycyjnego: Andrzej Maciejewski, Barbara Marciniak i Justyna Marciniak, która została uhonorowana zaszczytnym miejscem w złotej dziesiątce. Podwójna Mistrzyni Świata z 2016 r. w karate tradycyjnym została sklasyfikowana na 5 pozycji w tym bardzo prestiżowym plebiscycie. Gratulujemy !

Wszystkim laureatom plebiscytu Kuriera i wojewódzkiej gali składam serdeczne gratulacje!
Wyniki 55. Plebiscytu Kuriera Lubelskiego:
1. Przemysław Krajewski (piłka ręczna – Azoty Puławy)
2. Kinga Kołosińska i Monika Brzostek (siatkówka plażowa – AZS UMCS TPS Lublin)
3. Katarzyna Krawczyk (zapasy – Cement-Gryf Chełm)
4. Paweł Fajdek (lekkoatletyka – Agros Zamość)
5. Justyna Marciniak (karate – LKKT Lublin)
6. Weronika Gawlik (piłka ręczna – MKS Selgros Lublin)
7. Dominika Owczarzak (koszykówka – Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin)
8. Grzegorz Bonin (piłka nożna – Górnik Łęczna)
9. Jakub Piątek (motocross – KM Cross Lublin)
10. Adrian Kowal (boks – Olimp Lublin)

FOTORELACJA:

https://www.facebook.com/pg/Karate-Tradycyjne-Lublin-884612984951855/photos/?tab=album&album_id=1236838529729297