• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2020
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2020

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2020 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2020 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2020 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2020 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

 

 

 

 

435390
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
193
322
1000
422736
6594
11635
435390

 

PODSUMOWANIE SPORTOWEGO ROKU 2016 NA LUBELSZCZYŹNIE
55. Plebiscyt Kuriera Lubelskiego na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca roku 2016
06.01.2016 r. Lublin

 

   W dniu 06.01.2017 r. w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie sportu na Lubelszczyźnie w 2016 r., w którym wzięli udział sportowcy, trenerzy, działacze, przedstawiciele najwyższych władz województwa, media oraz sympatycy sportu z Lubelszczyzny i wiele znanych osób życia publicznego min.: Pan Jarosław Stawiarski- Wiceminister Sportu, Pan Krzysztof Grabczuk- Marszałek Województwa Lubelskiego czy Pan Krzysztof Żuk- Prezydent Miasta Lublin.
W uroczystości wzięli udział zawodnicy i trenerzy Lubelskiego Klubu Karate Tradycyjnego: Andrzej Maciejewski, Barbara Marciniak i Justyna Marciniak, która została uhonorowana zaszczytnym miejscem w złotej dziesiątce. Podwójna Mistrzyni Świata z 2016 r. w karate tradycyjnym została sklasyfikowana na 5 pozycji w tym bardzo prestiżowym plebiscycie. Gratulujemy !

Wszystkim laureatom plebiscytu Kuriera i wojewódzkiej gali składam serdeczne gratulacje!
Wyniki 55. Plebiscytu Kuriera Lubelskiego:
1. Przemysław Krajewski (piłka ręczna – Azoty Puławy)
2. Kinga Kołosińska i Monika Brzostek (siatkówka plażowa – AZS UMCS TPS Lublin)
3. Katarzyna Krawczyk (zapasy – Cement-Gryf Chełm)
4. Paweł Fajdek (lekkoatletyka – Agros Zamość)
5. Justyna Marciniak (karate – LKKT Lublin)
6. Weronika Gawlik (piłka ręczna – MKS Selgros Lublin)
7. Dominika Owczarzak (koszykówka – Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin)
8. Grzegorz Bonin (piłka nożna – Górnik Łęczna)
9. Jakub Piątek (motocross – KM Cross Lublin)
10. Adrian Kowal (boks – Olimp Lublin)

FOTORELACJA:

https://www.facebook.com/pg/Karate-Tradycyjne-Lublin-884612984951855/photos/?tab=album&album_id=1236838529729297