• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

kalendarz 2018



303019
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
176
319
2619
288245
6232
8374
303019

 33. TURNIEJ 
W KARATE TRADYCYJNYM O PUCHAR ROZTOCZA

wyniki zawodów

 

7 lipca 2019 r.  w Zamościu obył się  w najstarszy turniej karate tradycyjnego w Europie - 33. Turniej w Karate Tradycyjnym o Puchar Roztocza.

Zawody zostały zorganizowane przez Lubelski Związek Karate Tradycyjnego i Zamojski Klub Karate Tradycyjnego Renesans. Imprezę objął patronatem Polski Związek Karate Tradycyjnego. W zawodach startowało ponad 150 zawodników z 12 klubów. Najmłodszy zawodnik miał 4 lata, a najstarszy ponad 35. Karatecy startowali na scenie na Rynku Wielkim w Zamościu, dokładnie na tej samej scenie, dzień wcześniej, odbył się X Puchar Świata w Tradycyjnym Karate-do. Jednym z sędziów podczas 33. Pucharu Roztocza był sensei Igor Gajic z World Fudokan Federation, który był także sędzią X Pucharu Świata.

Puchary dla zwycięzców ufundował Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego - bardzo dziękujemy.

Czytaj więcej: Wyniki 33. Turnieju w Karate Tradycyjnym o Puchar Roztocza - 07.07.2019 r. Zamość

     LUBELSKA LIGA KARATE '2019      
     I Edycja i II Edycja      
     03.03.2019 r. Tomaszów Lubelski      
     07.04.2019 r. Kraśnik      
           
 

 KONKURENCJA : KATA

       
Dziewczęta/Chłopcy 2010 i młodsi 9-8kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja Punkty II edycja Suma pkt 
1. Ranc Daria Krasnicki KKT 8 6 14
2. Kielar Amelia KKt Tomaszów Lubelski 6 6 12
3. Dżygało Karol Zamojski KKT Renesans 2 4 6
4. Borowicz Piotr KKt Tomaszów Lubelski 2 0 2
5. Kielar Mikołaj KKt Tomaszów Lubelski 2 4 6
           
           
Dziewczęta 2011-2010 9-8 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Mosór Katarzyna KKT Tomaszów Lubelski 8 8 16
2. Wajda Hanna KKT Tomaszów Lubelski 6 6 12
3. Bondyra Julia Zamojski KKT Renesans 4 4 8
4. Dzika Gabriela KKT Tomaszów Lubelski 2 0 2
5. Furmaga Natalia Kraśnicki KKT 0 2 2
           
           
Dziewczęta 2011-2010 9-8 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Michalec Klaudia KKT Tomaszów Lubelski 6 6 12
2. Krawczyk Oliwia KKT Tomaszów Lubelski 4 4 8
3. Michałkiewicz Emilia Zamojski KKT Renesans 2 2 4
4. Szabat Maja KKT Tomaszów Lubelski 0 0 0
           
           
Chłopcy 2011-2010 7 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Szczepanik Szymon Lubelski KKT 8 12 20
2. Kania Nikodem Janowski KKT 6 4 10
3. Skóra Rafał Lubelski KKT 2 10 12
4. Klisz Adam Zamojski KKT Renesans 2 2 4
5. Wójcik Damian Lubelski KKT 2 8 10
6. Mazur Patryk Janowski KKT 0 4 4
           
           
Dziewczęta 2011-2010 7-6 kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Wichowska Marcelina Zamojski KKT Renesans 10 6 16
2. Rząd Emilia Zamojski KKT Renesans 8 10 18
3. Lis Zuzanna Zamojski KKT Renesans 6 8 14
4. Maciejewska Sandra Lubelski KKT 4 0 4
5. Skowrońska Natalia Zamojski KKT Renesans 2 4 6
6. Kozak Wiktoria Lubelski KKT 0 2 2
           
           
Chłopcy 2009-2008 7 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Giecko Patryk Zamojski KKT Renesans 6 6 12
2. Kozak Igor Lubelski KKT 4 4 8
3. Kitka Cyprian Zamojski KKT Renesans 2 2 4
4. Fik Alan Zamojski KKT Renesans 0 0 0
           
           
Dziewczęta 2009-2008  7kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Bednarczyk Adrianna Zamojski KKtT Renesans 10 10 20
2. Wyka Izabela Krasnicki KKT 6 4 10
3. Maciejska Emilia KKT Tomaszów Lubelski 6 6 12
4. Stępień Nikola Lubelski KKT 6 2 8
5. Wójcik Julia Lubelski KKT 2 8 10
6. Bender Olga KKT Tomaszów Lubelski 0 0 0
           
           
Chłopcy 2009-2008 6-4 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Łyp Jacek Zamojska AKT 6 6 12
2. Serwatka Karol Lubelski KKT 4 2 6
3. Bryk Tomasz KKT Tomaszó Lubelski 2 4 6
4. Mazur Alan Zamojska AKT 0 0 0
           
           
Dziewczęta 2009-2008  6-4 kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Drozd Julia Janowski KKT 8 0 8
2. Ciorgoń Pola Lubelski KKT 6 8 14
3. Malec Oliwia KKT Tomaszów Lubelski 4 4 8
4. Osmolińska Julia Zamojski KKT Renesans 2 4 6
5.  Wajda Katarzyna KKT Tomaszów Lubelski 0 4 4
           
           
Dziewczęta/Chłopcy 2009-2008  3-1 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Ostrowska Monika Lubelski KKT 6 6 12
2. Joachimowicz Patryk Lubelski KKT 4 4 8
3. Czaplińska  Martyna Lubelski KKT 2 2 4
4. Sagan Artur Zamojska AKT 0 0 0
           
           
Dziewczęta 2007-2006 7-4 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Wikira Wiktoria Zamojski KKT Renesans 4 6 10
2. Mosór Kinga KKT Tomaszów Lubelski 6 4 10
3. Flis Anna Janowski KKT 2 2 4
4. Kobielarz Nikola Zamojski KKT Renesans 0 0 0
           
           
Chłopcy 2007-2006 5-4 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Bryk Wojciech KKT Tomaszów Lubelski 12 14 26
2. Walczyk Karol Lubelski KKT 10 16 26
3. Kański Bartosz Lubelski KKT 8 12 20
4. Łój Marcin KKT Tomaszów Lubelski 6 10 16
5. Wichowski Gabriel Zamojski KKT Renesans 4 6 10
6. Dobrowolski Rajner Zamojski KKT Renesans 2 0 2
7. Osmolińśki Igor Zamojski KKT Renesans 0 4 4
8. Goliszek Błażej Lubelski KKT 0 6 6
           
           
  KONKURENCJA: FUKU-GO        
Dziewczęta 2005-2004 4-1 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Orłowska Zofia Lubelski KKT 14 8 22
2. Stawnicka Julia Lubelski KKT 7 9 16
3. Paczos Faustyna KKT Tomaszów Lubelski 6 6 12
4. Czaplińska Karina Lubelski KKT 6 10 16
5. Rożnowicz Natalia Lubelski KKT 5 7 12
           
           
  KONKURENCJA: FUKU-GO        
Chłopcy 2005-2006 3-1kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Muchowski Mikołaj Lubelski KKT 6 0 6
2. Majchrzak Daniel Lubelski KKT 6 8 14
3. Wolski Szymon Janowski KKT 0 4 4
           
           
  KONKURENCJA: FUKU-GO        
Chłopcy 2003-2002  2 kyu-1 Dan        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Bujnowski Aleksander Lubelski KKT 4 26 30
2. Drozd Paweł KKT Tomaszów Lubelski 0 20 20
3. Malec Jakub KKT Tomaszów Lubelski 0 10 10
4. Szafrański Marcin Lubelski KKT 0 6 6
5. Król Przemysław Janowski KKT 0 2 2
  VI PUCHAR "WARSA I SAWY"  
  TURNIEJ DZIECI I JUNIORÓW W KARATE TRADYCYJNYM  
  13.04.2019 r. WARSZAWA  
     
  KONKURS SPRAWNOŚCIOWY  
  Dziewczęta 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOWALCZYK KATARZYNA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce WŁOCHYŃSKA TOSIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce TODERICA DARIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce BARANOWSKA AMELIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Chłopcy 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WOŹNIAKIEWICZ JAKUB UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce DYMEL WIKTOR UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce MACIEJEWSKI WIKTOR LUBELSKI KKT
     
  KONKURENCJA: KICHON  
  Dziewczęta 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SOSIŃSKA JULIANNA WARSZAWSKA AKT
II miejsce TODERICA DARIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce WŁOCHYŃSKA TOSIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce PAWŁOWSKA WANDA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Chłopcy 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DYMEL WIKTOR UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce WOŹNIAKIEWICZ JAKUB UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce MACIEJEWSKI WIKTOR LUBELSKI KKT
IV miejsce SOZAŃSKI FLORIAN ABiRO ZIELONA GÓRA
     
     
  KONKURENCJA - KATA  
     
  Dziewczęta 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PAWIŃSKA KARINA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce LUBECKA ZOFIA AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
III miejsce TODERICA DARIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce FRANCUZ KARINA AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
     
  Chłopcy 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce STACHOWIAK CYPRIAN ABiRO ZIELONA GÓRA
II miejsce TETRUK IGOR UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce KLEPACZEWSKI FILIP UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce MACIEJEWSKI WIKTOR LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WAJDA HANNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce MICHALEC KLAUDIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce KRAWCZYK OLIWIA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
IV miejsce WÓJCIK WIKTORIA BIŁGORAJSKI KKT
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SOBOTKA ADAM ABiRO ZIELONA GÓRA
II miejsce LESZCZYŃSKI ALEKSANDER UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce KISTER BARTOSZ UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce TCHÓRZEWSKI STANISŁAW UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MOSÓR KATARZYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce MACIEJEWSKA SANDRA LUBELSKI KKT
III miejsce CHRUSTEK NINA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce DĄBROWSKA GABRIELA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SZCZEPANIK SZYMON LUBELSKI KKT
II miejsce SKÓRA RAFAŁ LUBELSKI KKT
III miejsce KOZAKIEWICZ STANISŁAW WARSZAWSKA AKT
IV miejsce WARZECHA MICHAŁ KLUB KARATE NIDAN ZIELONA GÓRA
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce BORKOWSKA AMELIA AKT RZESZÓW
II miejsce WICHOWSKA MARCELINA ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce RZĄD EMILIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce LIPIŃSKA AMELIA STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KŁYS DOMINIK STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
II miejsce SOZAŃSKI KRYSPIN ABiRO ZIELONA GÓRA
III miejsce MARKOWSKI DAWID STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
IV miejsce GAWINEK BARTOSZ STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DOBROWOLSKA ADA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce GRZESZCZYK MAJA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce KUREK WERONIKA LUBELSKI KKT
IV miejsce KLEWIŃSKA FATIMA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Dziewczęta 10-12 LAT (2009-2007) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce GWIZDOWSKA KSENIA KKT SHOTO W PILE
II miejsce SIEMBAB DOMINIKA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce CZYŻEWSKA ZOFIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce KUPCZAK MARIA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PIĄTEK BARTOSZ AKT CENTRUM WŁOCŁAWEK
II miejsce GIECKO PATRYK ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce KOBIERECKI OSKAR STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
IV miejsce ZIELIŃSKI SZYMON UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 6 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WRONOWSKA MAJA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce WAJDA KATARZYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce KORDALEWSKA ZOFIA STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
IV miejsce SERAFIMOWICZ ALEKSANDRA STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 6 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce BRYK TOMASZ KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce MACIEJEWSKI ANTONI STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
III miejsce SZLASKI BŁAŻEJ UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce KOZAK IGOR LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KLEPACZEWSKA MAJA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce BENC DOMINIKA AKT RZESZÓW
III miejsce CIORGOŃ POLA LUBELSKI KKT
IV miejsce GRUSZKA HELENA ABiRO ZIELONA GÓRA
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DOLANOWSKI JAKUB TOMASZOWSKI KKT
II miejsce NEĆ MAKSYMILIAN TOMASZOWSKI KKT
III miejsce BĘCZKOWKSI SZYMON KKT KOBU WROCŁAW
IV miejsce KRAWCZYK JAKUB TOMASZOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PAWŁOWICZ JULIA LUBELSKI KKT
II miejsce KARASEK MAŁGORZATA LUBELSKI KKT
III miejsce ŚWIOSTEK WIOLETTA AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WIKIRA WIKTORIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce BŁACH ALEKSANDRA KRAKOWSKI KKT
IV miejsce WARZECHA WIKTORIA KLUB KARATE NIDAN ZIELONA GÓRA
     
  Dziewczęta 11-13 LAT (2008-2006) 3-1 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce OSTROWSKA MONIKA LUBELSKI KKT
II miejsce KAROLEWSKA OLIWIA KKT KOBU WROCŁAW
III miejsce CZAPNIK ZUZANNA KRAKOWSKI KKT
IV miejsce JÓŹWICKA MAGDALENA MSKT Ai-Do
     
  Chłopcy 11-13 LAT (2008-2006) 3-1 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOLASIŃSKI ADAM INSTYTUT KARATE TRADYCYJNEGO
II miejsce JOACHIMOWICZ PATRYK LUBELSKI KKT
III miejsce KUSZTAL MATEUSZ MSKT Ai-Do
IV miejsce KRUPACKI WOJCIECH KKT KOBU WROCŁAW
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce ŁUCZYŃSKA WIKTORIA AKT SAMURAJ GNIEZNO
II miejsce PISZCZEK ELIZA KRAKOWSKI KKT
III miejsce ORŁOWSKA ZOFIA LUBELSKI KKT
IV miejsce MILANOWSKA OLIWIA AKT RZESZÓW
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce RAK KAMIL KRAKOWSKI KKT
II miejsce MAJCHRZAK DANIEL LUBELSKI KKT
III miejsce WOLANIN WIKTOR KRAKOWSKI KKT
IV miejsce CZECHOWSKI ANTONI KRAKOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce FIRLIT NATALIA KRAKOWSKI KKT
II miejsce FLORJAŃSKA MICHALINA MSKT Ai-Do
III miejsce FIGIEL IZABELA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MALEC JAKUB KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce KOZIOŁ BARTOSZ KRAKOWSKI KKT
III miejsce MAŚLAK MICHAŁ UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce KALMUS MARCIN UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
     
  KONKURENCJA: KUMITE  
     
  Dziewczęta 10-12 LAT (2009-2007) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KUPCZAK MARIA LUBELSKI KKT
II miejsce KARASEK MAŁGORZATA LUBELSKI KKT
III miejsce PAWŁOWICZ JULIA LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce BŁACH ALEKSANDRA KRAKOWSKI KKT
III miejsce WIKIRA WIKTORIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce WARZECHA WIKTORIA KLUB KARATE NIDAN ZIELONA GÓRA
     
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce CZAPNIK MICHAŁ KRAKOWSKI KKT
II miejsce OSMOLIŃSKI IGOR ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce ŁUCZAK MACIEJ MSKT Ai-Do
IV miejsce BARTKOWSKI HUBERT AKT PŁOCK
     
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 3-1 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KAROLEWSKA OLIWIA KKT KOBU WROCŁAW
II miejsce MALOWANIEC MARTYNA AKT PŁOCK
III miejsce JÓŹWICKA MAGDALENA MSKT Ai-Do
     
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 3-1 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KRUPACKI WOJCIECH KKT KOBU WROCŁAW
II miejsce KUSZTAL MATEUSZ MSKT Ai-Do
III miejsce KICZAK KACPER ABiRO ZIELONA GÓRA
     
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MILANOWSKA OLIWIA AKT RZESZÓW
II miejsce ŁUCZYŃSKA WIKTORIA AKT SAMURAJ GNIEZNO
III miejsce ORŁOWSKA ZOFIA LUBELSKI KKT
IV miejsce PACZOS FAUSTYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
     
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOROCIŃSKI PIOTR UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce BĄK JAKUB AKT RZESZÓW
III miejsce BUTKIEWICZ DARIUSZ MSKT Ai-Do
IV miejsce RAK KAMIL KRAKOWSKI KKT
     
     
  Dziewczęta 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce FLORJAŃSKA MICHALINA MSKT Ai-Do
II miejsce FIGIEL IZABELA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce FIRLIT NATALIA KRAKOWSKI KKT
     
     
  Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KALMUS MARCIN UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce MAŚLAK MICHAŁ UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce KOZIOŁ BARTOSZ KRAKOWSKI KKT
IV miejsce CWAJDA JAKUB KRAKOWSKI KKT

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2019

Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych

 

27.04.2019 r. Lublin

 

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 52 im. Marii Konopnickiej (Felin)

ul. Władysława Jagiełły 11

 

 

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Karate Tradycyjnym w 2019 roku są jednocześnie kwalifikacjami

do XXX Mistrzostwa Polski dla seniorów, młodzieżowców, juniorów i juniorów młodszych.

Czterech najlepszych zawodników w konkurencji indywidualnej, oraz dwie drużyny w konkurencji drużynowej stratować będa w finale Mistrzostw Polski.

W kategoriach objętych systemem sportu młodzieżowego, junior i junior młodszy zawodnicy mogą startować maksymalnie w trzech wybranych konkurencjach (objętych systemem punktacji sportu młodzieżowego, kata indywidualne, kumite indywidualne, fuku-go, en-bu dz/chł, chł/chł).

Powyższy limit nie obejmuje kata drużynowego i kumite drużynowe.

Szczegółowy regulamin zostanie przesłany do klububów do końca marca 2019 r.

 

 

 

EGZAMINY

na stopnie uczniowskie 9-1kyu

29.03.2019r., LUBLIN  

 

DATA: 29.03.2019 r. (piątek)

MIEJSCE: Lublin, Akademia Karate Tradycyjnego "GLOBUS" (ul. Kazimierza Wielkiego 8)

PLANOWANY PROGRAM:
godz. 17.00- egzaminy na 9, 8, 7 kyu (na pasy: białe, żółte, pomarańczowe)
godz. 18.00- egzaminy na 6,5,4  kyu (na pasy: zielone i niebieskie)
godz. 19.00- egzaminy na 3-1 kyu (na pasy: brazowe)

WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINU: 

1/ Rekomendacja instruktora prowadzącego;

2/ Uregulowane sprawy członkowskie klubowe 
   (opłacone składki członkowskie łącznie za miesiąc marzec, brak innych zaległości wobec klubu);

3/ Uiszczenie opłaty egzaminacyjnej w wysokości 80,00 zł/osoba: 

4/ Posiadanie aktualnej licencji indywidualnej PZKT (opłata 40zł/osoba, licencja jest ważna przez rok od daty wpłaty): 
Dane do wpłat: Polski Związek Karate Tradycyjnego, 90-057 Łódź, ul. Sienkiewicza 85/87 Nr konta 58 1160 2202 0000 0003 6414 0476, w treści: Licencja PZKT, imię i nazwisko, data urodzenia, klub macierzysty np.: Licencja PZKT, Kacper Abramczyk, ur. 20.05.2000, Lubelski KKT (licencja ważna jest przez rok od daty wpłaty);

5/Dokonanie zgłoszenia: e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 27.03.2019 r. podajac: 
- imię i nazwisko kandydata do egzaminu,
- data urodzenia,
- instruktor prowadzący,
- egzamin na jaki stopień,
- dane kontaktowe e-mail i nr telefonu.

Do zgłoszenia należy dołączyć potwierdzenie wniesienia opłaty egzaminacyjnej na konto klubu oraz za licencję PZKT (na konto PZKT); 

U  W  A   G   A   ! 
zgłoszenia po terminie nie będą przyjmowane, osoby niezgłoszone bądź niespełniające warunków przystąpienia do egzaminu
- nie będą mogły przystąpić do egzaminu.

Egzaminy przeprowadzane są w ramach Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, wszystkie pozytywnie zakończone egzaminy są rejestrowane w PZKT, a zdający otrzymuje dyplom PZKT potwierdzający nadanie stopnia szkoleniowego. 

 

EGZAMINY NA STOPNIE UCZNIOWSKIE 9 – 4 KYU - 07.04.2019 r. KRAŚNIK

Data :         07.04 2019 r.(niedziela)

Miejsce :    Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewicz

                 KRAŚNIK,  ul. Urzędowska 435, 

 

Program:

GODZ. 9.30   - egzaminy na stopnie uczniowskie 9-4 kyu

GODZ.12.00 - rozpoczęcie ligi

Warunki  przystąpienia  do  egzaminu:

  • Dopuszczenie  przez  instruktora
  • Rejestracja  w biurze  LZKT 
  • przesłać dane na e - mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (imię nazwisko, egzamin na jaki stopień kyu, data urodzenia)
  • Ubezpieczenie NNW ,badania  lekarskie
  • Posiadanie ważnej licencji indywidualnej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego na rok 2019

 

  •  Dodatkowe  informacje w biurze , tel. 537 110 104

 

 

 

LUBELSKA LIGA KARATE TRADYCYJNEGO 2019 r.

Dzieci, Kadetów, Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów

 II turniej 7 kwietnia 2019 r.,

 

UWAGA !!! UWAGA!!! (nowy adres)

KRAŚNIK ul. Popiełuszki 1, 

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 
            

godz. 12.00- dzieci, wszystkie stopnie kyu        
   godz. 15.00- kadeci, juniorzy, seniorzy
     

Lubelska Liga Karate' 2019 ma za zadanie dobrze przygotować zawodników szczególnie z Lubelszczyzny,
ale także z innych województw do startu w najważniejszych imprezach w 2019 roku 
tj.: Pucharu Polski Dzieci i Mistrzostw Polski Kadetów, Juniorów, Młodzieżowców i Kadetów.

R E G U L A M I N

Organizatorzy: Lubelski Związek Karate Tradycyjnego

 

Uczestnicy: zawodnicy z klubów LZKT

 

WARUNKI STARTU DLA ZAWODNIKÓW:

  1. Odpowiedni wiek: wg wymienionych roczników,
  2. Aktualne badania lekarskie,
  3. Ubezpieczenie NNW,
  4. Zgoda opiekuna prawnego na start w zawodach,
  5. Posiadanie ważnej licencji indywidualnej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

 

KONKURENCJE I GRUPY WIEKOWE:

Lp.

Wiek

I. Konkurencja: KATA

Grupa A 9- 8 kyu

Grupa B 7 kyu

Grupa C 6 kyu

Grupa D 5-4 kyu

Grupa E 3-2-1 kyu

 

1.

 

12-13 lat (2007-2006)

KATA:

Heian 1

 

 

 

KATA:

Heian 1-2

KATA:

Heian 1-3

KATA:

Heian 1-5

KATA:

Bassai Dai, Jion, Kanku Dai

2.

10-11 lat (2009-2008)

3.

8-9 lat (2010-2011)

4.

7 lat i młodsi (2012 i młodsi)

 

II. Konkurencja: FUKU-GO

 

Lp.

Grupa A

Kadeci

Grupa B

juniorzy

Grupa C

18 lat i starsi

 1.

 

14-15lat (2005-2004)

 16-17lat (2003-2002)

 

18lat i starsi (2001 i starsi)

 

Uwagi:

Kadeci, juniorzy, 18 lat i starsi w dwóch pierwszych edycjach, w eliminacjach obowiązuje KITEI.

Kadeci, juniorzy, 18 lat i starsi w finale obowiązuje kata mistrzowskie.

 

PROGRAM ZAWODÓW *:

UWAGA!!! ZMIANA GODZINY STARTÓW DLA Kadetów, Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów

godz. 12.00 – rozpoczęcie zawodów dla dzieci, stopni 9-1kyu w kata indywidualnym we wszystkich grupach wiekowych,

godz. 15.00 – rozpoczęcie zawodów dla Kadetów, Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów w kumite we wszystkich grupach wiekowych.

* Program może być aktualizowany i korygowany.

NAGRODY:

Wszyscy startujący zawodnicy po rozegraniu edycji finałowej otrzymują pamiątkowy dyplom i medal, zwycięzcy Lubelskiej Ligi Karate’ 2019 otrzymują Puchar (miejsca 1).

 

 

Z A P R A S Z A M Y !!!

 

Prezes Lubelskiego Związku Karate Tradycyjnego

Andrzej Maciejewski

 Lubelska Liga Karate już za nami. W zawodach wzięło udział około 80 zawodników z całego województwa lubelskiego. Organizatorem wydarzenia był Lubelski Zwiazek Karate Tradycyjnego. Wszyscy uczestnicy udowodnili, że sa świetnie przygotowani do startu w nadchodzacych turniejach. Gratulujemy! :)

Poniżej prezentujemy wyniki oraz zapraszamy do ogladania zdjęć. Dziękujemy za fotorelacje Pani Agnieszce Orłowskiej i Panu Marianowi Dobrowolskiemu.

 

     LUBELSKA LIGA KARATE '2019    
     I Edycja    
     03.03.2019 Tomaszów Lubelski    
         
Dziewczęta/Chłopcy 2010 i młodsi 9-8kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja Suma pkt 
1. Ranc Daria Krasnicki KKT 8 8
2. Kielar Amelia KKt Tomaszów Lubelski 6 6
3. Dżygało Karol Zamojski KKT Renesans 2 2
4. Borowicz Piotr KKt Tomaszów Lubelski 2 2
5. Kielar Mikołaj KKt Tomaszów Lubelski 2 2
         
         
Dziewczęta 2011-2010 9-8 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Mosór Katarzyna KKT Tomaszów Lubelski 8 8
2. Wajda Hanna KKT Tomaszów Lubelski 6 6
3. Bondyra Julia Zamojski KKT Renesans 4 4
4. Dzika Gabriela KKT Tomaszów Lubelski 2 2
5. Furmaga Natalia Kraśnicki KKT 0 0
         
         
Dziewczęta 2011-2010 9-8 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Michalec Klaudia Zamojski KKT Renesans 6 6
2. Krawczyk Oliwia KKT Tomaszów Lubelski 4 4
3. Michałkiewicz Emilia Zamojski KKT Renesans 2 2
4. Szabat Maja KKT Tomaszów Lubelski 0 0
         
         
Chłopcy 2011-2010 7 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Szczepanik Szymon Lubelski KKT 8 8
2. Kania Nikodem Janowski KKT 6 6
3. Skóra Rafał Lubelski KKT 2 2
4. Klisz Adam Zamojski KKT Renesans 2 2
5. Wójcik Damian Lubelski KKT 2 2
         
         
Dziewczęta 2011-2010 7-6 kyu      
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Wichowska Marcelina Zamojski KKT Renesans 10 10
2. Rząd Emilia Zamojski KKT Renesans 8 8
3. Lis Zuzanna Zamojski KKT Renesans 6 6
4. Maciejewska Sandra Lubelski KKT 4 4
5. Skowrońska Natalia Zamojski KKT Renesans 2 2
6. Kozak Wiktoria Lubelski KKT 0 0
         
         
Chłopcy 2009-2008 7 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Giecko Patryk Zamojski KKT Renesans 6 6
2. Kozak Igor Lubelski KKT 4 4
3. Kitka Cyprian Zamojski KKT Renesans 2 2
4. Fik Alan Zamojski KKT Renesans 0 0
         
         
Dziewczęta 2009-2008  7kyu      
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Bednarczyk Adrianna Zamojski KKtT Renesans 10 10
2. Wyka Izabela Krasnicki KKT 6 6
3. Maciejska Emilia KKT Tomaszów Lubelski 6 6
4. Stępień Nikola Lubelski KKT 6 6
5. Wójcik Julia Lubelski KKT 2 2
6. Bender Olga KKT Tomaszów Lubelski 0 0
         
         
Chłopcy 2009-2008 6-4 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Łyp Jacek Zamojska AKT 6 6
2. Serwatka Karol Lubelski KKT 4 4
3. Bryk Tomasz KKT Tomaszó Lubelski 2 2
4. Mazur Alan Zamojska AKT 0 0
         
         
Dziewczęta 2009-2008  6-4 kyu      
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Drozd Julia Janowski KKT 8 8
2. Ciorgoń Pola Lubelski KKT 6 6
3. Malec Oliwia KKT Tomaszów Lubelski 4 4
4. Osmolińska Julia Zamojski KKT Renesans 2 2
5.  Wajda Katarzyna KKT Tomaszów Lubelski 0 0
         
         
Dziewczęta/Chłopcy 2009-2008  3-1 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Ostrowska Monika Lubelski KKT 6 6
2. Joachimowicz Patryk Lubelski KKT 4 4
3. Czaplińska  Martyna Lubelski KKT 2 2
4. Sagan Artur Zamojska AKT 0 0
         
         
Dziewczęta 2007-2006 7-4 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Mosór Kinga KKT Tomaszów Lubelski 6 6
2. Wikira Wiktoria Zamojski KKT Renesans 4 4
3. Flis Anna Janowski KKT 2 2
4. Kobielarz Nikola Zamojski KKT Renesans 0 0
         
         
Chłopcy 2007-2006 5-4 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Bryk Wojciech KKT Tomaszów Lubelski 12 12
2. Walczyk Karol Lubelski KKT 10 10
3. Kański Bartosz Lubelski KKT 8 8
4. Łój Marcin KKT Tomaszów Lubelski 6 6
5. Wichowski Gabriel Zamojski KKT Renesans 4 4
6. Dobrowolski Rajner Zamojski KKT Renesans 2 2
7. Osmolińśki Igor Zamojski KKT Renesans 0 0
         
         
  KONKURENCJA: FUKU-GO      
Dziewczęta 2005-2004 4-1 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Orłowska Zofia Lubelski KKT 14 14
2. Stawnicka Julia Lubelski KKT 7 7
3. Paczos Faustyna KKT Tomaszów Lubelski 6 6
4. Czaplińska Karina Lubelski KKT 6 6
5. Rożnowicz Natalia Lubelski KKT 5 5
         
         
  KONKURENCJA: FUKU-GO      
Chłopcy 2005-2006 3-1kyu      
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Muchowski Mikołaj Lubelski KKT 6 6
2. Majchrzak Daniel Lubelski KKT 6 6
3. Wolski Szymon Janowski KKT 0 0
         
         
  KONKURENCJA: FUKU-GO      
Chłopcy 2003-2002  2 kyu-1 Dan      
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Bujnowski Aleksander Lubelski KKT 4 4
2. Drozd Paweł Janowski KKT 0 0

Fotorelacja:

https://www.facebook.com/marian.dobrowolski/media_set?set=a.2206227819415288&type=3

https://drive.google.com/drive/folders/1oNQjSFt_WcaNBhOIVz01SX_LcRzUFo9s?fbclid=IwAR0TaZJxyqn3yA9MDdgufvbq_tmjypfhwBC5uCB0-eF2d4L_REd3VoyhcDY

 

 SEMINARIUM SZKOLENIOWE 
KADRY WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
       w Karate Tradycyjnym  

   02.03.2019 r. (sobota) 


 ZAMOŚĆ 

KAZAMATY

 ul. Bazyliańska 36

 godz. 11.00-14.00

Seminarium szkoleniowe adresowane najaktywniejszych osób trenujących karate tradycyjne na Lubelszczyźnie (min.: 12 lat), a w szczególności kandydatów wśród  młodzików, juniorów, seniorów do kadry wojewódzkiej oraz instruktorów i kandydatów na sędziów.

ZAPRASZAMY!!!