• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

 

 

 

 

398956
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
30
193
1376
385944
4655
5323
398956

 

Wyniki Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Karate Tradycyjnym 2020

20 czerwca 2020 r. w CSR Łabędzia w Lublinie obyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Karate Tradycyjnym 2020 r. Zawody te były eliminacjami do Mistrzostw Polski, które odbędą się w tym roku w październiku. 

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami

 

 

 

 

           
Grupa A
21 lat (r.1999 i wcześniej) 3 kyu i starsze stopnie KATA
MĘŻCZYŹNI
I miejsce Pyszniak Michał 1996 1 Dan Kata Lubelski KKT
Grupa A
21 lat (r.1999 i wcześniej) 3 kyu i starsze stopnie KUMITE
MĘŻCZYŹNI
I miejsce Pyszniak Michał 1996 1 Dan Kumite Lubelski KKT
Grupa A
21 lat (r.1999 i wcześniej) 3 kyu i starsze stopnie FUKU-GO
MĘŻCZYŹNI
I miejsce Pyszniak Michał 1996 1 Dan Fuku-go Lubelski KKT
           
Grupa A
18-20 lat (r.2002-2000) 3 kyu i starsze stopnie KATA
MĘŻCZYŹNI
I miejsce Kacper Pańko 2000 1 Dan Kata Roztoczański KKT
Grupa A
18-20 lat (r.2002-2000) 3 kyu i starsze stopnie KUMITE
MĘŻCZYŹNI
I miejsce Kacper Pańko 2000 1 Dan Kumite Roztoczański KKT
Grupa A
18-20 lat (r.2002-2000) 3 kyu i starsze stopnie FUKU-GO
MĘŻCZYŹNI
I miejsce Kacper Pańko 2000 1 Dan Fuku-go Roztoczański KKT
Grupa A
18-20 lat (r.2002-2000) 3 kyu i starsze stopnie KUMITE
KOBIETY
I miejsce Czapka Marta 2002 1 Dan Kumite Roztoczański KKT
Grupa A
18-20 lat (r.2002-2000) 3 kyu i starsze stopnie FUKU-GO
KOBIETY
I miejsce Czapka Marta 2002 1 Dan Fuku-go Roztoczański KKT
           
           
Grupa B
 16-17 lat (2004-2003) 3 kyu i starsze stopnie Kata
MĘŻCZYŹNI
I miejsce Malec Jakub 2003 1 Dan Kata Lubelski KKT
II miejsce Szafrański Marcin 2003 1 Dan Kata Lubelski KKT
Grupa B
 16-17 lat (2004-2003) 3 kyu i starsze stopnie Kumite
MĘŻCZYŹNI
I miejsce Szafrański Marcin 2003 1 Dan Kumite Lubelski KKT
II miejsce Malec Jakub 2003 1 Dan Kumite Lubelski KKT
Grupa B
 16-17 lat (2004-2003) 3 kyu i starsze stopnie FUKU-GO
MĘŻCZYŹNI
I miejsce Szafrański Marcin 2003 1 Dan Fuku-go Lubelski KKT
II miejsce Malec Jakub 2003 1 Dan Fuku-go Lubelski KKT
Grupa B
 16-17 lat (2004-2003) 3 kyu i starsze stopnie Kata
KOBIETY
I miejsce Czaplińska Karina 2004 1 kyu Kata Lubelski KKT
II miejsce Stawnicka Julia  2004 1 kyu Kata Lubelski KKT
Grupa B
 16-17 lat (2004-2003) 3 kyu i starsze stopnie Kumite
KOBIETY
I miejsce Stawnicka Julia  2004 1 kyu Kumite Lubelski KKT
II miejsce Czaplińska Karina 2004 1 kyu Kumite Lubelski KKT
Grupa B
 16-17 lat (2004-2003) 3 kyu i starsze stopnie FUKU-GO
KOBIETY
I miejsce Stawnicka Julia  2004 1 kyu Fuku-go Lubelski KKT
II miejsce Czaplińska Karina 2004 1 kyu Fuku-go Lubelski KKT
           
           
Grupa B
14-15 lat (2006-2005 ) 3 kyu i starsze stopnie KATA
CHŁOPCY
I miejsce Kański Kacper 2005 1 Dan Kata Lubelski KKT
II miejsce Muchowski Mikołaj 2005 1 Dan Kata Lubelski KKT
III miejsce Jankowski Patryk 2006 3 kyu Kata Tomaszowski KKT
IV miejsce Dziura Paweł 2006 3 kyu Kata Tomaszowski KKT
Grupa B
14-15 lat (2006-2005 ) 3 kyu i starsze stopnie KATA
DZIEWCZĘTA
I miejsce Orłowska Zofia 2005 1 Dan Kata Lubelski KKT
II miejsce Rożnowicz Natalia 2005 1 kyu Kata Lubelski KKT
III miejsce Kuczma Hanna 2006 3 kyu Kata Tomaszowski KKT
IV miejsce Mosór Kinga 2005 3 kyu Kata KKT Tomaszów Lub.
Grupa B
14-15 lat (2006-2005 ) 3 kyu i starasze stopnie KUMITE
CHŁOPCY
I miejsce Kański Kacper 2005 1 Dan Kumite Lubelski KKT
II miejsce Jankowski Patryk 2006 3 kyu Kumite Tomaszowski KKT
III miejsce Dziura Paweł 2006 3 kyu Kumite Tomaszowski KKT
Grupa B
14-15 lat (2006-2005 ) 3 kyu i starsze stopnie KUMITE
DZIEWCZĘTA
I miejsce Paczos Faustyna 2005 3 kyu Kumite KKT Tomaszów Lub.
II miejsce Kuczma Hanna 2006 3 kyu Kumite Tomaszowski KKT
III miejsce Orłowska Zofia 2005 1 Dan Kumite Lubelski KKT
IV miejsce Pryszczepa Emilia 2005 2 kyu Kumite Roztoczański KKT
Grupa B
14-15 lat (2006-2005 ) 3 kyu i starsze stopnie FUKU-GO
CHŁOPCY
I miejsce Kański Kacper 2005 1 Dan Fuku-go Lubelski KKT
II miejsce Jankowski Patryk 2006 3 kyu Fuku-go Tomaszowski KKT
III miejsce Muchowski Mikołaj 2005 1 Dan Fuku-go Lubelski KKT
IV miejsce Majchrzak Daniel 2005 1 Dan Fuku-go Lubelski KKT
Grupa B
14-15 lat (2006-2005 ) 3 kyu i starsze stopnie FUKU-GO
DZIEWCZĘTA
I miejsce Orłowska Zofia 2005 1 Dan Fuku-go Lubelski KKT
II miejsce Paczos Faustyna 2005 3 kyu Fuku-go KKT Tomaszów Lub.
III miejsce Mosór Kinga 2005 3 kyu Fuku-go KKT Tomaszów Lub.

Wyniki w postaci pdf - do pobrania: LINK
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów na portalu Facebook: ZDJĘCIA