• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

kalendarz 2018



321868
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
218
602
2418
307717
5253
9312
321868

 

19 października 2019 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Zawodnicy startowali w dwóch konkurencjach kata i kumite z podziałem na stopnie uczniowskie tj. 9-7 kyu, 6-4 kyu oraz 3-1 kyu. W zawodach wystartowało 57 zawodników z 11 klubów z województw lubelskiego, podkarpackiego, mazowieckiego.

 Zawody dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki

 

 

  MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
  W KARATE TRADYCYJNYM
  19.10.2019 r. ZAMOŚĆ  
       
    KONKURENCJA:   KATA  
  Dziewczęta 2007-2006 9-8-7 kyu  
    Nazwisko i imię Klub
  I miejsce WACEK ANNA RZESZOWSKI KK CHIKARA
  II miejsce MARDACZ AGNIESZKA RZESZOWSKI KK CHIKARA
  III miejsce REJNIAK SANDRA DĘBICKA AKT
  IV miejsce SKÓRA LENA LUBELSKI KKT
       
    KONKURENCJA:   KATA  
  Chłopcy 2007-2006 9-8-7 kyu  
    Nazwisko i imię Klub
  I miejsce PARYS PIOTR DĘBICKA AKT
  II miejsce MISIELAK RADOSŁAW DĘBICKA AKT
  III miejsce STĘPORA MACIEJ TOMASZOWSKI KKT
  IV miejsce KRUPA ADAM RZESZOWSKI KK CHIKARA
       
    KONKURENCJA:   KATA  
  Dziewczęta 2007-2006 6-5-4 kyu  
    Nazwisko i imię Klub
  I miejsce KUCZMA HANNA TOMASZOWSKI KKT
  II miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUB.
  III miejsce BIELA HANNA DĘBICKA AKT
  IV miejsce WYSOCKA BARBARA KARATE KLUB PRUSZKÓW
       
    KONKURENCJA:   KATA  
  Chłopcy 2007-2006 6-5-4 kyu  
    Nazwisko i imię Klub
  I miejsce JANKOWSKI PATRYK TOMASZOWSKI KKT
  II miejsce PIKIEL SZYMON KARATE KLUB PRUSZKÓW
  III miejsce BRYK WOJCIECH KKT TOMASZÓW LUBELSKI
  IV miejsce BOSIAK JAKUB ROZTOCZAŃSKI KKT
       
    KONKURENCJA:   KATA  
  Chłopcy 2007-2006 3-2-1kyu  
    Nazwisko i imię Klub
  I miejsce SŁOWIŃSKI ANTONI KARATE KLUB PRUSZKÓW
  II miejsce WRÓBLEWSKI PATRYK KARATE KLUB PRUSZKÓW
  III miejsce WOJNO ANDRZEJ KARATE KLUB PRUSZKÓW
  IV miejsce DZIURA PAWEŁ TOMASZOWSKI KKT
       
    KONKURENCJA:   KATA  
  Dziewczęta 2007-2006  3-2-1 kyu  
    Nazwisko i imię Klub
  I miejsce CZAPLIŃSKA MARTYNA LUBELSKI KKT
  II miejsce KOCZESKA ZOFIA KARATE KLUB PRUSZKÓW
  III miejsce MALINOWSKA NADIA KARATE KLUB PRUSZKÓW
  IV miejsce JASTRZĘBSKA NATALIA KARATE KLUB PRUSZKÓW
       
       
    KONKURENCJA:   KUMITE  
  Dziewczęta 2007-2006 9-8-7 kyu  
    Nazwisko i imię Klub
  I miejsce WACEK ANNA RZESZOWSKI KK CHIKARA
  II miejsce REJNIAK SANDRA DĘBICKA AKT
  III miejsce MARDACZ AGNIESZKA RZESZOWSKI KK CHIKARA
  IV miejsce NOWAKOWSKA GABRIELA KKT PŁOCK
       
    KONKURENCJA:   KUMITE  
  Chłopcy 2007-2006 9-8-7 kyu  
    Nazwisko i imię Klub
  I miejsce STĘPORA MACIEJ TOMASZOWSKI KKT
  II miejsce PARYS PIOTR DĘBICKA AKT
  III miejsce BAŃSKI ANTONI KKT PŁOCK
  IV miejsce KRUPA ADAM RZESZOWSKI KK CHIKARA
       
    KONKURENCJA:   KUMITE  
  Dziewczęta 2007-2006 6-5-4 kyu  
    Nazwisko i imię Klub
  I miejsce KUCZMA HANNA TOMASZOWSKI KKT
  II miejsce KONDRATIUK OLIWIA TOMASZOWSKI KKT
  III miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUB.
  IV miejsce WYSOCKA BARBARA KARATE KLUB PRUSZKÓW
       
    KONKURENCJA:   KUMITE  
  Chłopcy 2007-2006 6-5-4 kyu  
    Nazwisko i imię Klub
  I miejsce OSMOLIŃSKI IGOR ZKKT RENESANS
  II miejsce ŁUCZAK MACIEJ MAZOWIECKIE STOWARZYSZENIE AI-DO
  III miejsce KOT STANISŁAW TOMASZOWSKI KKT
  IV miejsce SIKORA MIŁOSZ RZESZOWSKI KK CHIKARA
       
    KONKURENCJA:   KUMITE  
  Chłopcy 2007-2006 3-2-1kyu  
    Nazwisko i imię Klub
  I miejsce ROSZKOWSKI DUSZAN KARATE KLUB PRUSZKÓW
  II miejsce WRÓBLEWSKI PATRYK KARATE KLUB PRUSZKÓW
  III miejsce KARWINA MIŁOSZ ZAMOJSKI KKT
  IV miejsce WILK WOJCIECH KARATE KLUB PRUSZKÓW
       
    KONKURENCJA:   KUMITE  
  Dziewczęta 2007-2006  3-2-1 kyu  
    Nazwisko i imię Klub
  I miejsce ZABRZYGRAJ ZUZANNA KARATE KLUB PRUSZKÓW
  II miejsce JASTRZĘBSKA NATALIA KARATE KLUB PRUSZKÓW
  III miejsce IWANOWSKA OLGA KARATE KLUB PRUSZKÓW
  IV miejsce KOCZESKA ZOFIA KARATE KLUB PRUSZKÓW

Wyniki w postaci pliku pd do pobrania - TUTAJ