• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

kalendarz 2018



329757
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
516
461
2133
316390
3367
9775
329757

1 czerwca 2019 r. w Janowie Lubelski odbył się XXVII Puchar Małych Mistrzów w Karate Tradycyjnym. W zawodach brało udział 120 młodych zawodników z 7 klubów. 
Organizatorami zawodów byli:
Janowski Klub Karate Tradycyjnego
Lubelski Związek Karate Tradycyjnego

XXVII Puchar Małych Mistrzów był współfinansowany przez Urząd Marszałkowski w Lublinie.

 

  XXVII PUCHAR MAŁYCH MISTRZÓW  
  TURNIEJ DZIECI W KARATE TRADYCYJNYM  
  01.06.2019 r. JANÓW LUBELSKI  
     
  KONKURENCJA - KATA  
     
  Dziewczęta 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce ŻAK KAMILA LUBELSKI KKT
II miejsce URBAN AGATA JANOWSKI KKT
     
  Chłopcy 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce CZECH MIŁOSZ KRAŚNICKI KKT
II miejsce WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF JANOWSKI KKT
III miejsce WYKA STANISŁAW KRAŚNICKI KKT
IV miejsce MATYSEK MARCEL JANOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MALEC OATRYCJA TOMASZOWSKI KKT
II miejsce FURMAGA NATALIA KRAŚNICKI KKT
III miejsce WAJDA HANNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
IV miejsce MICHALEC KLAUDIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KIELAR MIKOŁAJ KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce PAWLIK TOMASZ KKT BUSHI
III miejsce TWAROGOWSKI KRZYSZTOF JANOWSKI KKT
IV miejsce MATYSEK HUBERT JANOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce LIS ZUZANNA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce ŻURAWIECK ILONA TOMASZOWSKI KKT
III miejsce LEWKO MARIA TOMASZOWSKI KKT
IV miejsce BONDYRA JULIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SZCZEPANIK SZYMON LUBELSKI KKT
II miejsce GÓRNY SZYMON KKT BUSHI
III miejsce SKÓRA RAFAŁ LUBELSKI KKT
IV miejsce KANIA NIKODEM JANOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 6 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WICHOWSKA MARCELINA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce RZĄD EMILIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce WRÓBLEWSKA MATYLDA KKT BUSHI
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 6 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MAZUR PATRYK JANOWSKI KKT
II miejsce GRZEGRZULIŃSKI IGOR JANOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KAMIŃSKA MATYLDA TOMASZOWSKI KKT
II miejsce WARCHOCKA ZUZANNA KKT BUSHI
III miejsce GROBELSKA NATALIA JANOWSKI KKT
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DAŚKO MARCIN JANOWSKI KKT
II miejsce STANICKI JAKUB JANOWSKI KKT
III miejsce TWAROGOWSKI ALEKSANDER JANOWSKI KKT
IV miejsce NOWACKI KORNEL KKT BUSHI
     
  Dziewczęta/Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce RAWSKA MAJA JANOWSKI KKT
II miejsce ZYGMUNT ADRIAN JANOWSKI KKT
III miejsce WOJTAN MACIEJ JANOWSKI KKT
IV miejsce KWIATEK IGOR JANOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 6 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MALEC OLIWIA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce WYKA IZABELA KRAŚNICKI KKT
III miejsce OSMOLIŃSKA JULIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce BEDNARCZYK ADRIANNA ZAMOJSKI KKT RENESANS
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 6 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SERWATKA KAROL JANOWSKI KKT
II miejsce BRYK TOMASZ KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce KITKA CYPRIAN ZAMOJSKI KKT RENESANS
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DROZD JULIA JANOWSKI KKT
II miejsce KĄCKA GABRIELA TOMASZOWSKI KKT
III miejsce GRZEGRZULIŃSKA ZUZANNA JANOWSKI KKT
IV miejsce CIORGOŃ POLA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DOLANOWSKI JAKUB TOMASZOWSKI KKT
II miejsce NEĆ MAKSYMILIAN TOMASZOWSKI KKT
III miejsce BEDNARZ JAKUB TOMASZOWSKI KKT
IV miejsce KRAWCZYK JAKUB TOMASZOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 7 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOWALSKA EMILIA KRAŚNICKI KKT
II miejsce KRZYSZTOŃ NATALIA JANOWSKI KKT
     
  Dziewczęta/Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 6 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PĘKALA SZYON TOMASZOWSKI KKT
II miejsce WIĄCEK MAJA KKT BUSHI
III miejsce CHOŁODOWSKA VERONICA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce BUDZYŃSKI WOJCIECH KKT BUSHI
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 5-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WIKIRA WIKTORIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce KUCZMA HANNA TOMASZOWSKI KKT
III miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
IV miejsce GÓRNA JOWITA KKT BUSHI
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 5-4 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce JANKOWSKI PATRYK TOMASZOWSKI KKT
II miejsce KAŃSKI BARTOSZ LUBELSKI KKT
III miejsce KOT STANISŁAW TOMASZOWSKI KKT
IV miejsce BRY WOJCIECH KKT TOMASZÓW LUBELSKI
     
  Dziewczęta/Chłopcy 11-13 LAT (2008-2006) 3-1 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce OSTROWSKA MONIKA LUBELSKI KKT
II miejsce CZAPLIŃSKA MARTYNA LUBELSKI KKT
III miejsce WALCZYK KAROL LUBELSKI KKT
IV miejsce DOBROWOLSKI RAJNER ZAMOJSKI KKT RENESANS
     
  KONKURENCJA - KATA DRUŻYNOWE  
     
  Dziewczęta 10-13 LAT (2009-2006)  
I miejsce OSTROWSKA MONIKA LUBELSKI KKT
I miejsce CZAPLIŃSKA MARTYNA LUBELSKI KKT
I miejsce CIORGOŃ POLA LUBELSKI KKT
II miejsce WIKIRA WIKTORIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce OSMOLIŃSKA JULIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce CHOŁODOWSKA VERONICA ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce DROZD JULIA JANOWSKI KKT
III miejsce GRZEGRZULIŃSKA ZUZANNA JANOWSKI KKT
III miejsce RAWSKA MAJA JANOWSKI KKT
     
  Chłopcy 10-13 LAT (2009-2006)  
I miejsce NEĆ MAKSYMILIA TOMASZOWSKI KKT
I miejsce JANKOWSKI PATRYK TOMASZOWSKI KKT
I miejsce KOT STANISŁAW TOMASZOWSKI KKT
II miejsce KRAWCZYK JAKUB TOMASZOWSKI KKT
II miejsce LENTOWICZ KRYSTIAN TOMASZOWSKI KKT
II miejsce BEDNARZ JAKUB TOMASZOWSKI KKT
     
  Dziewczęta/Chłopcy 9 LAT I MŁODSI (2010 I MŁODSI)  
I miejsce RZĄD EMILIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
I miejsce WICHOWSKA MARCELINA ZAMOJSKI KKT RENESANS
I miejsce LIS ZUZANNA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce SKOWROŃSKA NATALIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce KLISZCZ ADAM ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce BONDYRA JULIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce LEWKO MARIA TOMASZOWSKI KKT
III miejsce ŻURAWIECKA ILONA TOMASZOWSKI KKT
III miejsce MALEC PATRYCJA TOMASZOWSKI KKT
IV miejsce KANIA NIKODEM JANOWSKI KKT
IV miejsce GRZEGRZULIŃSKI IGOR JANOWSKI KKT
IV miejsce MAZUR PATRYK JANOWSKI KKT
     
  KONKURENCJA - EN- BU  
     
  Chłopcy 10-13 LAT (2009-2006)  
I miejsce NEĆ MAKSYMILIA TOMASZOWSKI KKT
I miejsce JANKOWSKI PATRYK TOMASZOWSKI KKT
II miejsce KRAWCZYK JAKUB TOMASZOWSKI KKT
II miejsce LENTOWICZ KRYSTIAN TOMASZOWSKI KKT
III miejsce BEDNARZ JAKUB TOMASZOWSKI KKT
III miejsce KOT STANISŁAW TOMASZOWSKI KKT
     
  Dziewczęta/Chłopcy 10-13 LAT (2009-2006)  
I miejsce KUCZMA HANNA TOMASZOWSKI KKT
I miejsce JANKOWSKI PATRYK TOMASZOWSKI KKT
II miejsce KĄCKA GABRIELA TOMASZOWSKI KKT
II miejsce NEĆ MAKSYMILIA TOMASZOWSKI KKT
III miejsce CIORGOŃ POLA LUBELSKI KKT
III miejsce WALCZYK KAROL LUBELSKI KKT

Plik pdf do pobrania - TUTAJ

GRATULUJEMY!