• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

kalendarz 2018



329756
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
515
461
2132
316390
3366
9775
329756

 SEMINARIUM SZKOLENIOWE 
KADRY WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
       w Karate Tradycyjnym  

   02.03.2019 r. (sobota) 


 ZAMOŚĆ 

KAZAMATY

 ul. Bazyliańska 36

 godz. 11.00-14.00

Seminarium szkoleniowe adresowane najaktywniejszych osób trenujących karate tradycyjne na Lubelszczyźnie (min.: 12 lat), a w szczególności kandydatów wśród  młodzików, juniorów, seniorów do kadry wojewódzkiej oraz instruktorów i kandydatów na sędziów.

ZAPRASZAMY!!!

 Lubelska Liga Karate już za nami. W zawodach wzięło udział około 80 zawodników z całego województwa lubelskiego. Organizatorem wydarzenia był Lubelski Zwiazek Karate Tradycyjnego. Wszyscy uczestnicy udowodnili, że sa świetnie przygotowani do startu w nadchodzacych turniejach. Gratulujemy! :)

Poniżej prezentujemy wyniki oraz zapraszamy do ogladania zdjęć. Dziękujemy za fotorelacje Pani Agnieszce Orłowskiej i Panu Marianowi Dobrowolskiemu.

 

     LUBELSKA LIGA KARATE '2019    
     I Edycja    
     03.03.2019 Tomaszów Lubelski    
         
Dziewczęta/Chłopcy 2010 i młodsi 9-8kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja Suma pkt 
1. Ranc Daria Krasnicki KKT 8 8
2. Kielar Amelia KKt Tomaszów Lubelski 6 6
3. Dżygało Karol Zamojski KKT Renesans 2 2
4. Borowicz Piotr KKt Tomaszów Lubelski 2 2
5. Kielar Mikołaj KKt Tomaszów Lubelski 2 2
         
         
Dziewczęta 2011-2010 9-8 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Mosór Katarzyna KKT Tomaszów Lubelski 8 8
2. Wajda Hanna KKT Tomaszów Lubelski 6 6
3. Bondyra Julia Zamojski KKT Renesans 4 4
4. Dzika Gabriela KKT Tomaszów Lubelski 2 2
5. Furmaga Natalia Kraśnicki KKT 0 0
         
         
Dziewczęta 2011-2010 9-8 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Michalec Klaudia Zamojski KKT Renesans 6 6
2. Krawczyk Oliwia KKT Tomaszów Lubelski 4 4
3. Michałkiewicz Emilia Zamojski KKT Renesans 2 2
4. Szabat Maja KKT Tomaszów Lubelski 0 0
         
         
Chłopcy 2011-2010 7 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Szczepanik Szymon Lubelski KKT 8 8
2. Kania Nikodem Janowski KKT 6 6
3. Skóra Rafał Lubelski KKT 2 2
4. Klisz Adam Zamojski KKT Renesans 2 2
5. Wójcik Damian Lubelski KKT 2 2
         
         
Dziewczęta 2011-2010 7-6 kyu      
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Wichowska Marcelina Zamojski KKT Renesans 10 10
2. Rząd Emilia Zamojski KKT Renesans 8 8
3. Lis Zuzanna Zamojski KKT Renesans 6 6
4. Maciejewska Sandra Lubelski KKT 4 4
5. Skowrońska Natalia Zamojski KKT Renesans 2 2
6. Kozak Wiktoria Lubelski KKT 0 0
         
         
Chłopcy 2009-2008 7 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Giecko Patryk Zamojski KKT Renesans 6 6
2. Kozak Igor Lubelski KKT 4 4
3. Kitka Cyprian Zamojski KKT Renesans 2 2
4. Fik Alan Zamojski KKT Renesans 0 0
         
         
Dziewczęta 2009-2008  7kyu      
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Bednarczyk Adrianna Zamojski KKtT Renesans 10 10
2. Wyka Izabela Krasnicki KKT 6 6
3. Maciejska Emilia KKT Tomaszów Lubelski 6 6
4. Stępień Nikola Lubelski KKT 6 6
5. Wójcik Julia Lubelski KKT 2 2
6. Bender Olga KKT Tomaszów Lubelski 0 0
         
         
Chłopcy 2009-2008 6-4 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Łyp Jacek Zamojska AKT 6 6
2. Serwatka Karol Lubelski KKT 4 4
3. Bryk Tomasz KKT Tomaszó Lubelski 2 2
4. Mazur Alan Zamojska AKT 0 0
         
         
Dziewczęta 2009-2008  6-4 kyu      
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Drozd Julia Janowski KKT 8 8
2. Ciorgoń Pola Lubelski KKT 6 6
3. Malec Oliwia KKT Tomaszów Lubelski 4 4
4. Osmolińska Julia Zamojski KKT Renesans 2 2
5.  Wajda Katarzyna KKT Tomaszów Lubelski 0 0
         
         
Dziewczęta/Chłopcy 2009-2008  3-1 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Ostrowska Monika Lubelski KKT 6 6
2. Joachimowicz Patryk Lubelski KKT 4 4
3. Czaplińska  Martyna Lubelski KKT 2 2
4. Sagan Artur Zamojska AKT 0 0
         
         
Dziewczęta 2007-2006 7-4 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Mosór Kinga KKT Tomaszów Lubelski 6 6
2. Wikira Wiktoria Zamojski KKT Renesans 4 4
3. Flis Anna Janowski KKT 2 2
4. Kobielarz Nikola Zamojski KKT Renesans 0 0
         
         
Chłopcy 2007-2006 5-4 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Bryk Wojciech KKT Tomaszów Lubelski 12 12
2. Walczyk Karol Lubelski KKT 10 10
3. Kański Bartosz Lubelski KKT 8 8
4. Łój Marcin KKT Tomaszów Lubelski 6 6
5. Wichowski Gabriel Zamojski KKT Renesans 4 4
6. Dobrowolski Rajner Zamojski KKT Renesans 2 2
7. Osmolińśki Igor Zamojski KKT Renesans 0 0
         
         
  KONKURENCJA: FUKU-GO      
Dziewczęta 2005-2004 4-1 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Orłowska Zofia Lubelski KKT 14 14
2. Stawnicka Julia Lubelski KKT 7 7
3. Paczos Faustyna KKT Tomaszów Lubelski 6 6
4. Czaplińska Karina Lubelski KKT 6 6
5. Rożnowicz Natalia Lubelski KKT 5 5
         
         
  KONKURENCJA: FUKU-GO      
Chłopcy 2005-2006 3-1kyu      
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Muchowski Mikołaj Lubelski KKT 6 6
2. Majchrzak Daniel Lubelski KKT 6 6
3. Wolski Szymon Janowski KKT 0 0
         
         
  KONKURENCJA: FUKU-GO      
Chłopcy 2003-2002  2 kyu-1 Dan      
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Bujnowski Aleksander Lubelski KKT 4 4
2. Drozd Paweł Janowski KKT 0 0

Fotorelacja:

https://www.facebook.com/marian.dobrowolski/media_set?set=a.2206227819415288&type=3

https://drive.google.com/drive/folders/1oNQjSFt_WcaNBhOIVz01SX_LcRzUFo9s?fbclid=IwAR0TaZJxyqn3yA9MDdgufvbq_tmjypfhwBC5uCB0-eF2d4L_REd3VoyhcDY

 

LUBELSKA LIGA KARATE TRADYCYJNEGO 2019 r.

Dzieci, Kadetów, Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów

 II turniej 7 kwietnia 2019 r.,

 

UWAGA !!! UWAGA!!! (nowy adres)

KRAŚNIK ul. Popiełuszki 1, 

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 
            

godz. 12.00- dzieci, wszystkie stopnie kyu        
   godz. 15.00- kadeci, juniorzy, seniorzy
     

Lubelska Liga Karate' 2019 ma za zadanie dobrze przygotować zawodników szczególnie z Lubelszczyzny,
ale także z innych województw do startu w najważniejszych imprezach w 2019 roku 
tj.: Pucharu Polski Dzieci i Mistrzostw Polski Kadetów, Juniorów, Młodzieżowców i Kadetów.

R E G U L A M I N

Organizatorzy: Lubelski Związek Karate Tradycyjnego

 

Uczestnicy: zawodnicy z klubów LZKT

 

WARUNKI STARTU DLA ZAWODNIKÓW:

  1. Odpowiedni wiek: wg wymienionych roczników,
  2. Aktualne badania lekarskie,
  3. Ubezpieczenie NNW,
  4. Zgoda opiekuna prawnego na start w zawodach,
  5. Posiadanie ważnej licencji indywidualnej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

 

KONKURENCJE I GRUPY WIEKOWE:

Lp.

Wiek

I. Konkurencja: KATA

Grupa A 9- 8 kyu

Grupa B 7 kyu

Grupa C 6 kyu

Grupa D 5-4 kyu

Grupa E 3-2-1 kyu

 

1.

 

12-13 lat (2007-2006)

KATA:

Heian 1

 

 

 

KATA:

Heian 1-2

KATA:

Heian 1-3

KATA:

Heian 1-5

KATA:

Bassai Dai, Jion, Kanku Dai

2.

10-11 lat (2009-2008)

3.

8-9 lat (2010-2011)

4.

7 lat i młodsi (2012 i młodsi)

 

II. Konkurencja: FUKU-GO

 

Lp.

Grupa A

Kadeci

Grupa B

juniorzy

Grupa C

18 lat i starsi

 1.

 

14-15lat (2005-2004)

 16-17lat (2003-2002)

 

18lat i starsi (2001 i starsi)

 

Uwagi:

Kadeci, juniorzy, 18 lat i starsi w dwóch pierwszych edycjach, w eliminacjach obowiązuje KITEI.

Kadeci, juniorzy, 18 lat i starsi w finale obowiązuje kata mistrzowskie.

 

PROGRAM ZAWODÓW *:

UWAGA!!! ZMIANA GODZINY STARTÓW DLA Kadetów, Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów

godz. 12.00 – rozpoczęcie zawodów dla dzieci, stopni 9-1kyu w kata indywidualnym we wszystkich grupach wiekowych,

godz. 15.00 – rozpoczęcie zawodów dla Kadetów, Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów w kumite we wszystkich grupach wiekowych.

* Program może być aktualizowany i korygowany.

NAGRODY:

Wszyscy startujący zawodnicy po rozegraniu edycji finałowej otrzymują pamiątkowy dyplom i medal, zwycięzcy Lubelskiej Ligi Karate’ 2019 otrzymują Puchar (miejsca 1).

 

 

Z A P R A S Z A M Y !!!

 

Prezes Lubelskiego Związku Karate Tradycyjnego

Andrzej Maciejewski

 

EGZAMINY NA STOPNIE UCZNIOWSKIE 9 – 4 KYU - 07.04.2019 r. KRAŚNIK

Data :         07.04 2019 r.(niedziela)

Miejsce :    Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewicz

                 KRAŚNIK,  ul. Urzędowska 435, 

 

Program:

GODZ. 9.30   - egzaminy na stopnie uczniowskie 9-4 kyu

GODZ.12.00 - rozpoczęcie ligi

Warunki  przystąpienia  do  egzaminu:

  • Dopuszczenie  przez  instruktora
  • Rejestracja  w biurze  LZKT 
  • przesłać dane na e - mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (imię nazwisko, egzamin na jaki stopień kyu, data urodzenia)
  • Ubezpieczenie NNW ,badania  lekarskie
  • Posiadanie ważnej licencji indywidualnej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego na rok 2019

 

  •  Dodatkowe  informacje w biurze , tel. 537 110 104

 

 

 

 

 

EGZAMINY

na stopnie uczniowskie 9-1kyu

29.03.2019r., LUBLIN  

 

DATA: 29.03.2019 r. (piątek)

MIEJSCE: Lublin, Akademia Karate Tradycyjnego "GLOBUS" (ul. Kazimierza Wielkiego 8)

PLANOWANY PROGRAM:
godz. 17.00- egzaminy na 9, 8, 7 kyu (na pasy: białe, żółte, pomarańczowe)
godz. 18.00- egzaminy na 6,5,4  kyu (na pasy: zielone i niebieskie)
godz. 19.00- egzaminy na 3-1 kyu (na pasy: brazowe)

WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINU: 

1/ Rekomendacja instruktora prowadzącego;

2/ Uregulowane sprawy członkowskie klubowe 
   (opłacone składki członkowskie łącznie za miesiąc marzec, brak innych zaległości wobec klubu);

3/ Uiszczenie opłaty egzaminacyjnej w wysokości 80,00 zł/osoba: 

4/ Posiadanie aktualnej licencji indywidualnej PZKT (opłata 40zł/osoba, licencja jest ważna przez rok od daty wpłaty): 
Dane do wpłat: Polski Związek Karate Tradycyjnego, 90-057 Łódź, ul. Sienkiewicza 85/87 Nr konta 58 1160 2202 0000 0003 6414 0476, w treści: Licencja PZKT, imię i nazwisko, data urodzenia, klub macierzysty np.: Licencja PZKT, Kacper Abramczyk, ur. 20.05.2000, Lubelski KKT (licencja ważna jest przez rok od daty wpłaty);

5/Dokonanie zgłoszenia: e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 27.03.2019 r. podajac: 
- imię i nazwisko kandydata do egzaminu,
- data urodzenia,
- instruktor prowadzący,
- egzamin na jaki stopień,
- dane kontaktowe e-mail i nr telefonu.

Do zgłoszenia należy dołączyć potwierdzenie wniesienia opłaty egzaminacyjnej na konto klubu oraz za licencję PZKT (na konto PZKT); 

U  W  A   G   A   ! 
zgłoszenia po terminie nie będą przyjmowane, osoby niezgłoszone bądź niespełniające warunków przystąpienia do egzaminu
- nie będą mogły przystąpić do egzaminu.

Egzaminy przeprowadzane są w ramach Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, wszystkie pozytywnie zakończone egzaminy są rejestrowane w PZKT, a zdający otrzymuje dyplom PZKT potwierdzający nadanie stopnia szkoleniowego. 

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2019

Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych

 

27.04.2019 r. Lublin

 

Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 52 im. Marii Konopnickiej (Felin)

ul. Władysława Jagiełły 11

 

 

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Karate Tradycyjnym w 2019 roku są jednocześnie kwalifikacjami

do XXX Mistrzostwa Polski dla seniorów, młodzieżowców, juniorów i juniorów młodszych.

Czterech najlepszych zawodników w konkurencji indywidualnej, oraz dwie drużyny w konkurencji drużynowej stratować będa w finale Mistrzostw Polski.

W kategoriach objętych systemem sportu młodzieżowego, junior i junior młodszy zawodnicy mogą startować maksymalnie w trzech wybranych konkurencjach (objętych systemem punktacji sportu młodzieżowego, kata indywidualne, kumite indywidualne, fuku-go, en-bu dz/chł, chł/chł).

Powyższy limit nie obejmuje kata drużynowego i kumite drużynowe.

Szczegółowy regulamin zostanie przesłany do klububów do końca marca 2019 r.

 

  VI PUCHAR "WARSA I SAWY"  
  TURNIEJ DZIECI I JUNIORÓW W KARATE TRADYCYJNYM  
  13.04.2019 r. WARSZAWA  
     
  KONKURS SPRAWNOŚCIOWY  
  Dziewczęta 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOWALCZYK KATARZYNA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce WŁOCHYŃSKA TOSIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce TODERICA DARIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce BARANOWSKA AMELIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Chłopcy 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WOŹNIAKIEWICZ JAKUB UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce DYMEL WIKTOR UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce MACIEJEWSKI WIKTOR LUBELSKI KKT
     
  KONKURENCJA: KICHON  
  Dziewczęta 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SOSIŃSKA JULIANNA WARSZAWSKA AKT
II miejsce TODERICA DARIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce WŁOCHYŃSKA TOSIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce PAWŁOWSKA WANDA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Chłopcy 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DYMEL WIKTOR UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce WOŹNIAKIEWICZ JAKUB UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce MACIEJEWSKI WIKTOR LUBELSKI KKT
IV miejsce SOZAŃSKI FLORIAN ABiRO ZIELONA GÓRA
     
     
  KONKURENCJA - KATA  
     
  Dziewczęta 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PAWIŃSKA KARINA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce LUBECKA ZOFIA AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
III miejsce TODERICA DARIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce FRANCUZ KARINA AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
     
  Chłopcy 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce STACHOWIAK CYPRIAN ABiRO ZIELONA GÓRA
II miejsce TETRUK IGOR UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce KLEPACZEWSKI FILIP UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce MACIEJEWSKI WIKTOR LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WAJDA HANNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce MICHALEC KLAUDIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce KRAWCZYK OLIWIA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
IV miejsce WÓJCIK WIKTORIA BIŁGORAJSKI KKT
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SOBOTKA ADAM ABiRO ZIELONA GÓRA
II miejsce LESZCZYŃSKI ALEKSANDER UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce KISTER BARTOSZ UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce TCHÓRZEWSKI STANISŁAW UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MOSÓR KATARZYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce MACIEJEWSKA SANDRA LUBELSKI KKT
III miejsce CHRUSTEK NINA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce DĄBROWSKA GABRIELA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SZCZEPANIK SZYMON LUBELSKI KKT
II miejsce SKÓRA RAFAŁ LUBELSKI KKT
III miejsce KOZAKIEWICZ STANISŁAW WARSZAWSKA AKT
IV miejsce WARZECHA MICHAŁ KLUB KARATE NIDAN ZIELONA GÓRA
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce BORKOWSKA AMELIA AKT RZESZÓW
II miejsce WICHOWSKA MARCELINA ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce RZĄD EMILIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce LIPIŃSKA AMELIA STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KŁYS DOMINIK STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
II miejsce SOZAŃSKI KRYSPIN ABiRO ZIELONA GÓRA
III miejsce MARKOWSKI DAWID STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
IV miejsce GAWINEK BARTOSZ STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DOBROWOLSKA ADA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce GRZESZCZYK MAJA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce KUREK WERONIKA LUBELSKI KKT
IV miejsce KLEWIŃSKA FATIMA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Dziewczęta 10-12 LAT (2009-2007) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce GWIZDOWSKA KSENIA KKT SHOTO W PILE
II miejsce SIEMBAB DOMINIKA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce CZYŻEWSKA ZOFIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce KUPCZAK MARIA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PIĄTEK BARTOSZ AKT CENTRUM WŁOCŁAWEK
II miejsce GIECKO PATRYK ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce KOBIERECKI OSKAR STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
IV miejsce ZIELIŃSKI SZYMON UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 6 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WRONOWSKA MAJA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce WAJDA KATARZYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce KORDALEWSKA ZOFIA STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
IV miejsce SERAFIMOWICZ ALEKSANDRA STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 6 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce BRYK TOMASZ KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce MACIEJEWSKI ANTONI STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
III miejsce SZLASKI BŁAŻEJ UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce KOZAK IGOR LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KLEPACZEWSKA MAJA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce BENC DOMINIKA AKT RZESZÓW
III miejsce CIORGOŃ POLA LUBELSKI KKT
IV miejsce GRUSZKA HELENA ABiRO ZIELONA GÓRA
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DOLANOWSKI JAKUB TOMASZOWSKI KKT
II miejsce NEĆ MAKSYMILIAN TOMASZOWSKI KKT
III miejsce BĘCZKOWKSI SZYMON KKT KOBU WROCŁAW
IV miejsce KRAWCZYK JAKUB TOMASZOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PAWŁOWICZ JULIA LUBELSKI KKT
II miejsce KARASEK MAŁGORZATA LUBELSKI KKT
III miejsce ŚWIOSTEK WIOLETTA AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WIKIRA WIKTORIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce BŁACH ALEKSANDRA KRAKOWSKI KKT
IV miejsce WARZECHA WIKTORIA KLUB KARATE NIDAN ZIELONA GÓRA
     
  Dziewczęta 11-13 LAT (2008-2006) 3-1 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce OSTROWSKA MONIKA LUBELSKI KKT
II miejsce KAROLEWSKA OLIWIA KKT KOBU WROCŁAW
III miejsce CZAPNIK ZUZANNA KRAKOWSKI KKT
IV miejsce JÓŹWICKA MAGDALENA MSKT Ai-Do
     
  Chłopcy 11-13 LAT (2008-2006) 3-1 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOLASIŃSKI ADAM INSTYTUT KARATE TRADYCYJNEGO
II miejsce JOACHIMOWICZ PATRYK LUBELSKI KKT
III miejsce KUSZTAL MATEUSZ MSKT Ai-Do
IV miejsce KRUPACKI WOJCIECH KKT KOBU WROCŁAW
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce ŁUCZYŃSKA WIKTORIA AKT SAMURAJ GNIEZNO
II miejsce PISZCZEK ELIZA KRAKOWSKI KKT
III miejsce ORŁOWSKA ZOFIA LUBELSKI KKT
IV miejsce MILANOWSKA OLIWIA AKT RZESZÓW
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce RAK KAMIL KRAKOWSKI KKT
II miejsce MAJCHRZAK DANIEL LUBELSKI KKT
III miejsce WOLANIN WIKTOR KRAKOWSKI KKT
IV miejsce CZECHOWSKI ANTONI KRAKOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce FIRLIT NATALIA KRAKOWSKI KKT
II miejsce FLORJAŃSKA MICHALINA MSKT Ai-Do
III miejsce FIGIEL IZABELA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MALEC JAKUB KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce KOZIOŁ BARTOSZ KRAKOWSKI KKT
III miejsce MAŚLAK MICHAŁ UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce KALMUS MARCIN UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
     
  KONKURENCJA: KUMITE  
     
  Dziewczęta 10-12 LAT (2009-2007) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KUPCZAK MARIA LUBELSKI KKT
II miejsce KARASEK MAŁGORZATA LUBELSKI KKT
III miejsce PAWŁOWICZ JULIA LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce BŁACH ALEKSANDRA KRAKOWSKI KKT
III miejsce WIKIRA WIKTORIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce WARZECHA WIKTORIA KLUB KARATE NIDAN ZIELONA GÓRA
     
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce CZAPNIK MICHAŁ KRAKOWSKI KKT
II miejsce OSMOLIŃSKI IGOR ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce ŁUCZAK MACIEJ MSKT Ai-Do
IV miejsce BARTKOWSKI HUBERT AKT PŁOCK
     
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 3-1 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KAROLEWSKA OLIWIA KKT KOBU WROCŁAW
II miejsce MALOWANIEC MARTYNA AKT PŁOCK
III miejsce JÓŹWICKA MAGDALENA MSKT Ai-Do
     
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 3-1 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KRUPACKI WOJCIECH KKT KOBU WROCŁAW
II miejsce KUSZTAL MATEUSZ MSKT Ai-Do
III miejsce KICZAK KACPER ABiRO ZIELONA GÓRA
     
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MILANOWSKA OLIWIA AKT RZESZÓW
II miejsce ŁUCZYŃSKA WIKTORIA AKT SAMURAJ GNIEZNO
III miejsce ORŁOWSKA ZOFIA LUBELSKI KKT
IV miejsce PACZOS FAUSTYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
     
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOROCIŃSKI PIOTR UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce BĄK JAKUB AKT RZESZÓW
III miejsce BUTKIEWICZ DARIUSZ MSKT Ai-Do
IV miejsce RAK KAMIL KRAKOWSKI KKT
     
     
  Dziewczęta 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce FLORJAŃSKA MICHALINA MSKT Ai-Do
II miejsce FIGIEL IZABELA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce FIRLIT NATALIA KRAKOWSKI KKT
     
     
  Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KALMUS MARCIN UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce MAŚLAK MICHAŁ UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce KOZIOŁ BARTOSZ KRAKOWSKI KKT
IV miejsce CWAJDA JAKUB KRAKOWSKI KKT
     LUBELSKA LIGA KARATE '2019      
     I Edycja i II Edycja      
     03.03.2019 r. Tomaszów Lubelski      
     07.04.2019 r. Kraśnik      
           
 

 KONKURENCJA : KATA

       
Dziewczęta/Chłopcy 2010 i młodsi 9-8kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja Punkty II edycja Suma pkt 
1. Ranc Daria Krasnicki KKT 8 6 14
2. Kielar Amelia KKt Tomaszów Lubelski 6 6 12
3. Dżygało Karol Zamojski KKT Renesans 2 4 6
4. Borowicz Piotr KKt Tomaszów Lubelski 2 0 2
5. Kielar Mikołaj KKt Tomaszów Lubelski 2 4 6
           
           
Dziewczęta 2011-2010 9-8 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Mosór Katarzyna KKT Tomaszów Lubelski 8 8 16
2. Wajda Hanna KKT Tomaszów Lubelski 6 6 12
3. Bondyra Julia Zamojski KKT Renesans 4 4 8
4. Dzika Gabriela KKT Tomaszów Lubelski 2 0 2
5. Furmaga Natalia Kraśnicki KKT 0 2 2
           
           
Dziewczęta 2011-2010 9-8 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Michalec Klaudia KKT Tomaszów Lubelski 6 6 12
2. Krawczyk Oliwia KKT Tomaszów Lubelski 4 4 8
3. Michałkiewicz Emilia Zamojski KKT Renesans 2 2 4
4. Szabat Maja KKT Tomaszów Lubelski 0 0 0
           
           
Chłopcy 2011-2010 7 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Szczepanik Szymon Lubelski KKT 8 12 20
2. Kania Nikodem Janowski KKT 6 4 10
3. Skóra Rafał Lubelski KKT 2 10 12
4. Klisz Adam Zamojski KKT Renesans 2 2 4
5. Wójcik Damian Lubelski KKT 2 8 10
6. Mazur Patryk Janowski KKT 0 4 4
           
           
Dziewczęta 2011-2010 7-6 kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Wichowska Marcelina Zamojski KKT Renesans 10 6 16
2. Rząd Emilia Zamojski KKT Renesans 8 10 18
3. Lis Zuzanna Zamojski KKT Renesans 6 8 14
4. Maciejewska Sandra Lubelski KKT 4 0 4
5. Skowrońska Natalia Zamojski KKT Renesans 2 4 6
6. Kozak Wiktoria Lubelski KKT 0 2 2
           
           
Chłopcy 2009-2008 7 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Giecko Patryk Zamojski KKT Renesans 6 6 12
2. Kozak Igor Lubelski KKT 4 4 8
3. Kitka Cyprian Zamojski KKT Renesans 2 2 4
4. Fik Alan Zamojski KKT Renesans 0 0 0
           
           
Dziewczęta 2009-2008  7kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Bednarczyk Adrianna Zamojski KKtT Renesans 10 10 20
2. Wyka Izabela Krasnicki KKT 6 4 10
3. Maciejska Emilia KKT Tomaszów Lubelski 6 6 12
4. Stępień Nikola Lubelski KKT 6 2 8
5. Wójcik Julia Lubelski KKT 2 8 10
6. Bender Olga KKT Tomaszów Lubelski 0 0 0
           
           
Chłopcy 2009-2008 6-4 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Łyp Jacek Zamojska AKT 6 6 12
2. Serwatka Karol Lubelski KKT 4 2 6
3. Bryk Tomasz KKT Tomaszó Lubelski 2 4 6
4. Mazur Alan Zamojska AKT 0 0 0
           
           
Dziewczęta 2009-2008  6-4 kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Drozd Julia Janowski KKT 8 0 8
2. Ciorgoń Pola Lubelski KKT 6 8 14
3. Malec Oliwia KKT Tomaszów Lubelski 4 4 8
4. Osmolińska Julia Zamojski KKT Renesans 2 4 6
5.  Wajda Katarzyna KKT Tomaszów Lubelski 0 4 4
           
           
Dziewczęta/Chłopcy 2009-2008  3-1 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Ostrowska Monika Lubelski KKT 6 6 12
2. Joachimowicz Patryk Lubelski KKT 4 4 8
3. Czaplińska  Martyna Lubelski KKT 2 2 4
4. Sagan Artur Zamojska AKT 0 0 0
           
           
Dziewczęta 2007-2006 7-4 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Wikira Wiktoria Zamojski KKT Renesans 4 6 10
2. Mosór Kinga KKT Tomaszów Lubelski 6 4 10
3. Flis Anna Janowski KKT 2 2 4
4. Kobielarz Nikola Zamojski KKT Renesans 0 0 0
           
           
Chłopcy 2007-2006 5-4 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Bryk Wojciech KKT Tomaszów Lubelski 12 14 26
2. Walczyk Karol Lubelski KKT 10 16 26
3. Kański Bartosz Lubelski KKT 8 12 20
4. Łój Marcin KKT Tomaszów Lubelski 6 10 16
5. Wichowski Gabriel Zamojski KKT Renesans 4 6 10
6. Dobrowolski Rajner Zamojski KKT Renesans 2 0 2
7. Osmolińśki Igor Zamojski KKT Renesans 0 4 4
8. Goliszek Błażej Lubelski KKT 0 6 6
           
           
  KONKURENCJA: FUKU-GO        
Dziewczęta 2005-2004 4-1 kyu         
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Orłowska Zofia Lubelski KKT 14 8 22
2. Stawnicka Julia Lubelski KKT 7 9 16
3. Paczos Faustyna KKT Tomaszów Lubelski 6 6 12
4. Czaplińska Karina Lubelski KKT 6 10 16
5. Rożnowicz Natalia Lubelski KKT 5 7 12
           
           
  KONKURENCJA: FUKU-GO        
Chłopcy 2005-2006 3-1kyu        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Muchowski Mikołaj Lubelski KKT 6 0 6
2. Majchrzak Daniel Lubelski KKT 6 8 14
3. Wolski Szymon Janowski KKT 0 4 4
           
           
  KONKURENCJA: FUKU-GO        
Chłopcy 2003-2002  2 kyu-1 Dan        
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty  Punkty II edycja Suma pkt 
1. Bujnowski Aleksander Lubelski KKT 4 26 30
2. Drozd Paweł KKT Tomaszów Lubelski 0 20 20
3. Malec Jakub KKT Tomaszów Lubelski 0 10 10
4. Szafrański Marcin Lubelski KKT 0 6 6
5. Król Przemysław Janowski KKT 0 2 2

 33. TURNIEJ 
W KARATE TRADYCYJNYM O PUCHAR ROZTOCZA

wyniki zawodów

 

7 lipca 2019 r.  w Zamościu obył się  w najstarszy turniej karate tradycyjnego w Europie - 33. Turniej w Karate Tradycyjnym o Puchar Roztocza.

Zawody zostały zorganizowane przez Lubelski Związek Karate Tradycyjnego i Zamojski Klub Karate Tradycyjnego Renesans. Imprezę objął patronatem Polski Związek Karate Tradycyjnego. W zawodach startowało ponad 150 zawodników z 12 klubów. Najmłodszy zawodnik miał 4 lata, a najstarszy ponad 35. Karatecy startowali na scenie na Rynku Wielkim w Zamościu, dokładnie na tej samej scenie, dzień wcześniej, odbył się X Puchar Świata w Tradycyjnym Karate-do. Jednym z sędziów podczas 33. Pucharu Roztocza był sensei Igor Gajic z World Fudokan Federation, który był także sędzią X Pucharu Świata.

Puchary dla zwycięzców ufundował Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego - bardzo dziękujemy.

Czytaj więcej: Wyniki 33. Turnieju w Karate Tradycyjnym o Puchar Roztocza - 07.07.2019 r. Zamość