• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2022
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2022

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2022 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2022 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2022 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2022 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

 

 

 

 

578408
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
98
102
325
566518
1657
6378
578408

Jubileuszowy

X   X   X

Mikołajkowy Turniej Dzieci w Karate Tradycyjnym

 4.12.2021 r.

Biłgoraj
     ul. Cegielniana 24, hala sportowa Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących

WYNIKI

 

 

Konkurencja Konkurs Pierwszy Krok

KICHON

dziewczyny 5 lat i młodsze

I MAŁYSA MAJA KKT Biłgoraj

II ŚLĘZAKIEWICZ HANNA TASW

III  MACIEJEWSKA MARTYNA KKT Bushi

IV NOWOSAD GABRIELA Zamojski KKT Renesans

 

chłopcy 5 lat i młodsi

I RĘKAS ALEKSANDER KKT Biłgoraj

II WUCZKO SEBASTIAN JanowskiKKT

III MAŁEK KACPER JanowskiKKT

IV WRÓBEL DAWID JanowskiKKT

 

dziewczyny 6-7 lat

I Błaszczyk Ada LKKT

II JABŁOŃSKA BLANKA LKKT

III Sidor Weronika KKT Bushi

IV KRAWCZYK KAROLINA Kraśnicki KKT

 

chłpocy 6-7 lat

I GĘBKA JULIAN KKT BUSHI

II WUCZKO FIILIP Janowski KKT

III GROMASZEK FILIP KKT Bushi

IV SŁAWIŃSKI ALEKSANDER KKT Bushi

 

dziewczyny 8-9 lat

I WUCZKO MAJA Janowski KKT

II TURCZANIK AMELIA Zamojska AKT

III PIETRUS ADA  KKT Bushi

IV WĄSACZ ZOFIA TASW

 

chłopcy 8-9 lat

I WICIK JAKUB Kraśnicki KKT

II SZYNKARUK ANTONI LKKT

III PAPIEŻ ANTONI Janowski KKT

IV BARANOWSKI PAWEŁ KKT Bushi

 

dziewczyny 10-13 lat

I MOŚCICKA LENA KKT Bushi

II CHMURA GABRIELA KKT Biłgoraj

III WUCZKO OLIWIA  Janowski KKT

IV UCHMAN WERONIKA TASW

 

chłopcy 10-13 lat

I WUCZKO PATRYK JanowskiKKT

II SOŁDAJ KAROL  TASW

III KUSAK SZYMON KKT Bushi

IV KOWAL MIŁOSZ KKT Biłgoraj

 

KONKURS SPRAWNOŚCIOWY

dziewczyny 5 lat i młodsi 

I MAŁYSA MAJA KKT BIŁGORAJ

II MACIEJEWSKA MARTYNA KKT BUSHI

III FERDYNUS PAULINA LUBELSKI KKT

IV NOWOSAD GABRIEL ZAMOJSKI KKT

 

chłopcy 5 lat i młodsi

I MAŁEK KACPER Janowski KKT

II RĘKAS ALEKSANDER KKT Biłgoraj

III WIÓRKOWSKI KACPER LKKT

IV WUCZKO SEBASTIAN Janowski KKT

 

dziewczyny 6-7 lat

I MARTYNIUK IGA KKT Bushi

II WŁOSEK ZOFIA KKT BUSHI

III MARYNICZ NATALIA TSW

IV SIDOR WERONIKA KKT BUSI

 

chłopcy 6-7 lat

I PRZERADA ERYK LKKY

II GĘBKA JULIAN KKT BUSGI

III PALAK KUBA TASW

 IV BUCZKO FILIP Janowski KKT

 

dziewczyny 8-9 lat

I SKUBIS OLGA KKT Biłgoraj

II WĄSACZ ZOFIA TASW

III TURCZANIUK AMELIA Zamojski AKT

IV GAŁUCHA INGA Janowski KKT

 

chłopcy 8-9 lat

I WICIK JAKUB Kraśnicki KKT

II PASZKOWSKI MARCEL JanowskiKKT

III DZIEDZIC BŁAŻEJ KKT Bushi

IV WOJTIUK MIŁOSZ TASW

 

dziewczyny 10-13 lat

I MOŚCICKA LENA KKT Bushi

II CHMURA GABRIELA KKT Biłgoraj

III DEJNEKA WERONIKA TASW

IV RÓŻAŃSKA PAULINA KKT Biłgoraj

 

 chłopcy 10-13 lat

I SOŁDAJ KAROL TASW

II GROTNIK BARTOSZ KKT Bushi

III KUSAK SZYMON KKT Bushi

IV WUCZKO PATRYK Janowski KKT

 

KONKURENCJA KATA INDYWIDUALNE

9-8 kyu

dziewczyny 7 lat i młodsze

I KUDLICKA MAGDALENA  KKT Tomaszów Lub.

II ĆWIK HANNA KKT Biłgoraj

III BORKOWSKA RÓŻA Zamojski KKT Renesans

IV NIZIO MICHALINA LKKT

 

chłopcy 7 lat i młodsi

I FERDYNUS WOJCIECH LKKT

II SULOWSKI MACIEJ Janowski KKT

III WRONA PIOTR LKKT

IV BYSTREK NIKODEM Janowski KKKT

 

dziewczyny 8-9 lat

I GRZECHNIK ZUZANNA KKT Tomaszów Lub.

II BŁASZCZYK NINA LKKT

III FERDYNUS ALEKSANDRA LKKT

IV WŁOSEK KONSTANCJA KKT Bushi

 

chłopcy 8-9 lat

I BORKOWSKI KORDIAN Zamojski KKT Renesans

II KOT JULIAN TASW

III ŚMIGIELSKI PATRYK KKT Bushi

IV KLIMKO SZYMON Zamojski KKT

 

dziewczyny 10-11 lat

I DZIWOTA KLAUDIA KKT Biłgoraj

II MATKOWSKA JULIA TASW

III KUZIORA WIKTORIA Janowski KKT

IV FURMAN-WRADACH MAJA KKT Biłgoraj

 

chłopcy 10-11 lat

I NURZYŃSKI SZYMON KKT Bushi

II OLESZKO ADRIAN Janowski KKT

III KUSAK SZYMON KKT Bushi

IV CZUGAŁA KACPER Zamojski KKT Renesans

 

7 kyu

chłopcy/dziewczyny 7 lat i młodsi

I FUS ALEKSANDER UKKT Praga Południe

II WÓJTOWICZ JAN KKT Bushi

III KOWLACZYK ARTUR UKKT Praga Południe

IV OSTASZ MICHALINA KKT Biłgoraj

 

dziewczyny 8-9 lat

I TOPYŁA ZOFIA KKT Bushi

II KOWALIK POLA Kraśnicki KKT

III MARYŃCZAK KAMILA TASW

IV KOWALCZYK KATARZYNA UKKT Praga Południe

 

chłopcy 8-9 lat

 I SAWCZUK HUBERT Kraśnicki KKT

II OLSZEWSKI NIKODEM KKT BUSHI

III KARPIŃSKI MACIEJ KKT Bushi

IV MISZTAL MARCEL KKT Biłgoraj

 

dziewczyny 10-11 lat

I RECHUL TAMARA TASW TASW

II BRODACZEWSKA LENA ZKKT Renesans

III KISZCZYŃSKA NIKOLA TASW

IV OLIWIA JAREMKO KKT Tomaszów Lub.

 

chłopcy 10-11 lat

I OLECH LEONARD Kraśnicki KKT

II KOPER MACIEJ TASW

III KLOC JAKUB KKT Bushi

IV DZIKI PAWEŁ TASWS

 

6 kyu

chłopcy 8-9 lat
I KRACZEK MAKSYMILIAN ZKKT Renesans

II CZECH MIŁOSZ Kraśnicki KKT

III MIELNICZUK CYPRIAN KKT Biłgoraj

IV KINCZKOWSKI JAN TASW

 

chłopcy 10-11 lat

I RAFAŁ SKÓRA LKKT

II DUBAS FILIP KKT Bushi

III WŁOCH ADAM KKT Bushi

IV ZYGMUNT DOMINIK KKT Biłgoraj

 

5-4 kyu

dziewczyny 8-9 lat

I KIELAR AMELIA KKT Tomaszów Lub.

II DUDA HELENA LKKT

III MROZIK LENA

 

dziewczyny 12-13 lat

 I DROZD JULIA Janowski KKT

II GRZEGRZULIŃSKA ZUZANNA Janowski KKT

III STĘPIEŃ NIKOLA LKKT

IV WYKA IZABELA Kraśnicki KKT

 

chłopcy 12-13 lat

I HACZYKOWKSI WOJCIECH TASW

II SEŃKO ANTONI TASW

III WOJNO KONRAD LKKT

IV SOBCZYŃSKI PAWEŁ TASW

 

 dziewczyny 14-15 lat

I SKÓRA LENA LKKT

II RZĘZAWA ZOFIA Kraśnicki KKT

III KOWALSKA EMILIA Kraśnicki KKT

IV MROCZYŃSKA JULIA KKT Biłgoraj

 

3-1 kyu

dziewczyny 12-13 lat

I CIORGOŃ POLA LKKT

II OSTROWSKA MONIKA LKKT

III CZAPLIŃSKA MARTYNA LKKT

 

4 kyu - 1 DAN

chłopcy 14-15 lat

I JANKOWSKI PATRYK TASW

II KAŃSKI BARTOSZ LKKT

III DZIURA PAWEŁ TASW

IV KOT STANISŁAW TASW

 

KONKURENCJA KUMITE INDYWIDULANE

7 kyu

chłopcy 12-13 lat

I KLOC MATEUSZ KKT Bushi

II WOŹNICA MATEUSZ Janowski KKT

III KUŚMIERZ MATEUSZ Kraśnicki KKT

 

5-4 kyu

dziewczyny 14-15 lat

I KOWALSKA EMILIA Kraśnicki KKT

II SKÓRA LENA Lubelski KKT

 

6-3 kyu

dziewczyny 12-13 lat

I STĘPIEŃ NIKOLA LKKT

II DROZD JULIA Janowski KKT

III WYKA IZABELA Kraśnicki KKT

IV GRZEGRZULIŃSKA ZUZANNA Janowski KKKT

 

6-4 kyu

chłopcy 12-13 lat

I HACZYKOWSKI WOJCIECH TASW

II SEŃKO ANTONI TASW

III KARPIŃSKI ALEKSY KKT Bushi

IV NOWACKI KORNEL KKT Bushi

 

 3-1 kyu

dziewczyny 12-13 lat

I OSTROWSKA MONIKA LKKT

II CIORGOŃ POLA

 

chłopcy 12-13 lat

I KRAWCZYK JAKUB TASW

II SERWATKA KAROL Janowski KKT

III BEDNARZ JAKUB TASW

IV NEĆ MAKSYMILIAN TASW

 

4 kyu - 1 DAN

chłopcy 14-15 lat

I JANKOWKSI PATRYK TASW

II KAŃSKI BARTOSZ LKKT

III DZIURA PAWEŁ TASW

IV KORDECKI JAKUB KKT Bushi