- LUBELSKA LIGA KARATE' 2024
- 21.01.20204 r., Lublin- CSK- WOJEWÓDZKIE PODSUMOWANIE ROKU 2023 R. NA LUBELSZCZYŹNIE I KONSULTACJA SZKOLENIOWA.
- 19.11.2023 r., Warszawa- Turniej Rodzinny FAMILY CUP
- 3.12.2023 r., Lublin- XXXII Turniej Mikołajkowy w Karate Tradycyjnym
- LATO' 2024- OBOZY WAKACYJNE- TERMINY
- 29.10.2023 r., Lublin - Konsultacja szkoleniowa.
- 2-3-4 czerwca 2023 r., Lublin- XXXIV Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym
- 21.05.20223 r., Lublin- Puchar Małych Mistrzów w Karate Tradycyjnym
- 20.05.2023 r. Świdnik-Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Karate Tradycyjnym
- Ogólnopolski Puchar Dzieci
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Karate Tradycyjnym 22.05.2021 r. Lublin
FOTORELACJA: Profil Facebook- Karate Tradycyjne Lubelszczyzna
WYNIKI:
GRUPA A- zaawansowani (stopnie 3 kyu- dan)
KATEGORIA WIEKOWA: MŁODZIEŻOWIEC (18 -19- 20 lat, ur. 2003-2002-2001)
Konkurencja: KATA CHŁOPCÓW
1 miejsce- Jakub Malec (Lubelski KKT)
2 miejsce- Przemysław Król (Janowski KKT)
Konkurencja: KATA CHŁOPCÓW
1 miejsce- Jakub Malec (Lubelski KKT)
2 miejsce- Przemysław Król (Janowski KKT)
Konkurencja: KUMITE CHŁOPCÓW
1 miejsce- Przemysław Król (Janowski KKT)
2 miejsce- Jakub Malec (Lubelski KKT)
1 miejsce- Przemysław Król (Janowski KKT)
2 miejsce- Jakub Malec (Lubelski KKT)
Konkurencja: FUKU-GO CHŁOPCÓW
1 miejsce- Jakub Malec (Lubelski KKT)
2 miejsce- Przemysław Król (Janowski KKT)
1 miejsce- Jakub Malec (Lubelski KKT)
2 miejsce- Przemysław Król (Janowski KKT)
KATEGORIA WIEKOWA: JUNIOR (16 -17 lat, ur. 2005- 2004)
Konkurencja: KATA DZIEWCZĄT
1 miejsce- Zofia Orłowska (Lubelski KKT)
2 miejsce- Karina Czaplińska (Lubelski KKT)
3 miejsce- Natalia Rojek (Lubelski KKT)
4 miejsce- Julia Stawnicka (Lubelski KKT)
Konkurencja: KATA DZIEWCZĄT
1 miejsce- Zofia Orłowska (Lubelski KKT)
2 miejsce- Karina Czaplińska (Lubelski KKT)
3 miejsce- Natalia Rojek (Lubelski KKT)
4 miejsce- Julia Stawnicka (Lubelski KKT)
Konkurencja: KATA CHŁOPCÓW
1 miejsce- Mikołaj Muchowski (Lubelski KKT)
2 miejsce- Daniel Majchrzak (Lubelski KKT)
3 miejsce- Szymon Wolski (Janowski KKT)
4 miejsce- Mateusz Rojek (Lubelski KKT)
2 miejsce- Daniel Majchrzak (Lubelski KKT)
3 miejsce- Szymon Wolski (Janowski KKT)
4 miejsce- Mateusz Rojek (Lubelski KKT)
Konkurencja: KUMITE DZIEWCZĄT
1 miejsce- Natalia Rojek (Lubelski KKT)
2 miejsce- Maja Korzeń (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Zofia Orłowska (Lubelski KKT)
4 miejsce- Karina Czaplińska (Lubelski KKT)
1 miejsce- Natalia Rojek (Lubelski KKT)
2 miejsce- Maja Korzeń (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Zofia Orłowska (Lubelski KKT)
4 miejsce- Karina Czaplińska (Lubelski KKT)
Konkurencja: KUMITE CHŁOPCÓW
1 miejsce- Szymon Wolski (Janowski KKT)
2 miejsce- Daniel Majchrzak (Lubelski KKT)
3 miejsce- Mikołaj Muchowski (Lubelski KKT)
4 miejsce- Mateusz Rojek (Lubelski KKT)
1 miejsce- Szymon Wolski (Janowski KKT)
2 miejsce- Daniel Majchrzak (Lubelski KKT)
3 miejsce- Mikołaj Muchowski (Lubelski KKT)
4 miejsce- Mateusz Rojek (Lubelski KKT)
Konkurencja: FUKU-GO DZIEWCZĄT
1 miejsce- Maja Korzeń (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Zofia Orłowska (Lubelski KKT)
3 miejsce- Faustyna Paczos (KKT Tomaszów Lubelski)
4 miejsce- Natalia Rojek (Lubelski KKT)
1 miejsce- Maja Korzeń (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Zofia Orłowska (Lubelski KKT)
3 miejsce- Faustyna Paczos (KKT Tomaszów Lubelski)
4 miejsce- Natalia Rojek (Lubelski KKT)
Konkurencja: FUKU-GO CHŁOPCÓW
1 miejsce- Daniel Majchrzak (Lubelski KKT)
2 miejsce- Mikołaj Muchowski (Lubelski KKT)
3 miejsce- Szymon Wolski (Janowski KKT)
4 miejsce- Mateusz Rojek (Lubelski KKT)
1 miejsce- Daniel Majchrzak (Lubelski KKT)
2 miejsce- Mikołaj Muchowski (Lubelski KKT)
3 miejsce- Szymon Wolski (Janowski KKT)
4 miejsce- Mateusz Rojek (Lubelski KKT)
KATEGORIA WIEKOWA: JUNIOR MŁODSZY (14 -15 lat, ur. 2007- 2006)
Konkurencja: KATA DZIEWCZĄT
1 miejsce- Hanna Kuczma (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Martyna Czaplińska (Lubelski KKT)
3 miejsce- Oliwia Kondratiuk (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Martyna Czaplińska (Lubelski KKT)
3 miejsce- Oliwia Kondratiuk (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
4 miejsce- Kinga Mosór (KKT Tomaszów Lubelski)
Konkurencja: KATA CHŁOPCÓW
1 miejsce- Patryk Jankowski (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Paweł Dziura (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Paweł Dziura (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
Konkurencja: KUMITE DZIEWCZĄT
1 miejsce- Amelia Ożga (KKT Tomaszów Lubelski)
2 miejsce- Hanna Kuczma (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Kinga Mosór (KKT Tomaszów Lubelski)
2 miejsce- Hanna Kuczma (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Kinga Mosór (KKT Tomaszów Lubelski)
4 miejsce- Martyna Czaplińska (Lubelski KKT)
Konkurencja: KUMITE CHŁOPCÓW
1 miejsce- Patryk Jankowski (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Paweł Dziura (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Paweł Dziura (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
Konkurencja: FUKU-GO DZIEWCZĄT
1 miejsce- Hanna Kuczma (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Amelia Ożga (KKT Tomaszów Lubelski)
3 miejsce- Kinga Mosór (KKT Tomaszów Lubelski)
2 miejsce- Amelia Ożga (KKT Tomaszów Lubelski)
3 miejsce- Kinga Mosór (KKT Tomaszów Lubelski)
4 miejsce- Martyna Czaplińska (Lubelski KKT)
Konkurencja: FUKU-GO CHŁOPCÓW
1 miejsce- Patryk Jankowski (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Paweł Dziura (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Paweł Dziura (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
KATEGORIA WIEKOWA: MLODZIK (12 -13 lat, ur. 2008- 2009)
Konkurencja: KATA DZIEWCZĄT
1 miejsce- Monika Ostrowska (Lubelski KKT)
2 miejsce- Pola Ciorgoń (Lubelski KKT)
3 miejsce- Gabriela Kącka (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Pola Ciorgoń (Lubelski KKT)
3 miejsce- Gabriela Kącka (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
Konkurencja: KATA CHŁOPCÓW
1 miejsce- Maksymilian Neć (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Jakub Dolanowski (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Jakub Bednarz (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
4 miejsce- Bruno Rybczyński (Zamojski KKT "Renesans")
2 miejsce- Jakub Dolanowski (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Jakub Bednarz (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
4 miejsce- Bruno Rybczyński (Zamojski KKT "Renesans")
Konkurencja: KUMITE DZIEWCZĄT
1 miejsce- Monika Ostrowska (Lubelski KKT)2 miejsce- Pola Ciorgoń (Lubelski KKT)
3 miejsce- Gabriela Kącka (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
Konkurencja: KUMITE CHŁOPCÓW
1 miejsce- Maksymilian Neć (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Bruno Rybczyński (Zamojski KKT "Renesans")
3 miejsce- Jakub Bednarz (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
4 miejsce- Jakub Dolanowski (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
1 miejsce- Maksymilian Neć (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Bruno Rybczyński (Zamojski KKT "Renesans")
3 miejsce- Jakub Bednarz (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
4 miejsce- Jakub Dolanowski (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
GRUPA B- średniozaawansowani (stopnie 6-4 kyu)
KATEGORIA WIEKOWA: JUNIOR - SENIOR
Konkurencja: KATA K+M
1 miejsce- Robert Wrona (Lubelski KKT)
2 miejsce- Adam Żak (Lubelski KKT )
2 miejsce- Adam Żak (Lubelski KKT )
3 miejsce- Franciszek Siwiec (KKT BUSHI)
4. Karolina Skirel (Lubelski KKT)
Konkurencja: KATA M
1 miejsce- Adam Żak (Lubelski KKT )
2 miejsce- Robert Wrona (Lubelski KKT)
2 miejsce- Robert Wrona (Lubelski KKT)
3 miejsce- Franciszek Siwiec (KKT BUSHI)
KATEGORIA WIEKOWA: JUNIOR MŁODSZY (14 -15 lat, ur. 2007- 2006)
Konkurencja: KATA DZIEWCZĄT
1 miejsce- Lena Skóra (Lubelski KKT)
2 miejsce- Anna Wróblewska (KKT BUSHI)
2 miejsce- Anna Wróblewska (KKT BUSHI)
3 miejsce- Maja Wiącek (KKT BUSHI)
Konkurencja: KATA CHLOPCÓW
1 miejsce- Tobiasz Wojniusz (KKT BUSHI)
2 miejsce- Alan Kasperek (Lubelski KKT)
2 miejsce- Alan Kasperek (Lubelski KKT)
3 miejsce- Jakub Kordecki (KKT BUSHI)
Konkurencja: KUMITE DZIEWCZĄT
1 miejsce- Lena Skóra (Lubelski KKT)
2 miejsce- Anna Wróblewska (KKT BUSHI)
2 miejsce- Anna Wróblewska (KKT BUSHI)
3 miejsce- Maja Wiącek (KKT BUSHI)
Konkurencja: KUMITE CHLOPCÓW
1 miejsce- Tobiasz Wojniusz (KKT BUSHI)
2 miejsce- Jakub Kordecki (KKT BUSHI)
2 miejsce- Jakub Kordecki (KKT BUSHI)
3 miejsce- Alan Kasperek (Lubelski KKT)
KATEGORIA WIEKOWA: MŁODZIK (12 -13 lat, ur. 2008- 2009)
Konkurencja: KATA DZIEWCZĄT
1 miejsce- Julia Drozd (Janowski KKT)
2 miejsce- Izabela Wyka (Kraśnicki KKT)
2 miejsce- Izabela Wyka (Kraśnicki KKT)
3 miejsce- Nikola Stępień (Lubelski KKT)
4 miejsce- Alicja Brzozowska (KKT BUSHI)
4 miejsce- Alicja Brzozowska (KKT BUSHI)
Konkurencja: KATA CHŁOPCÓW
1 miejsce- Krystian Lentowicz (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Karol Serwatka (Janowski KKT)
2 miejsce- Karol Serwatka (Janowski KKT)
3 miejsce- Maciej Wojtan (Janowski KKT)
4 miejsce- Antoni Seńko (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
4 miejsce- Antoni Seńko (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
Konkurencja: KUMITE DZIEWCZĄT
1 miejsce- Nikola Stępień (Lubelski KKT)
2 miejsce- Kamila Rojek (Janowski KKT)
2 miejsce- Kamila Rojek (Janowski KKT)
3 miejsce- Izabela Wyka (Kraśnicki KKT)
4 miejsce- Alicja Brzozowska (KKT BUSHI)
4 miejsce- Alicja Brzozowska (KKT BUSHI)
Konkurencja: KUMITE CHŁOPCÓW
1 miejsce- Karol Serwatka (Janowski KKT)
2 miejsce- Krystian Lentowicz (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
2 miejsce- Krystian Lentowicz (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Antoni Seńko (Tomaszowska Akademia Sztuk Walki)
GRUPA C- początkujący (stopnie 9-7 kyu)
KATEGORIA WIEKOWA: JUNIOR- SENIOR
Konkurencja: KATA (K+M)
1 miejsce- Monika Mandziuk- Kielar (KKT Tomaszów Lubelski)
2 miejsce- Wiktoria Tukindorf (Zamojska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Łukasz Buszowski (KKT Biłgoraj)
2 miejsce- Wiktoria Tukindorf (Zamojska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Łukasz Buszowski (KKT Biłgoraj)
Konkurencja: KUMITE (K+M)
1 miejsce- Monika Mandziuk- Kielar (KKT Tomaszów Lubelski)
2 miejsce- Wiktoria Tukindorf (Zamojska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Łukasz Buszowski (KKT Biłgoraj)
2 miejsce- Wiktoria Tukindorf (Zamojska Akademia Sztuk Walki)
3 miejsce- Łukasz Buszowski (KKT Biłgoraj)
Konkurencja: KATA CHŁOPCÓW
1 miejsce- Aleksy Karpiński (KKT BUSHI)
2 miejsce- Kornel Nowacki (KKT BUSHI)
3 miejsce- Mateusz Kloc (KKT BUSHI)
2 miejsce- Kornel Nowacki (KKT BUSHI)
3 miejsce- Mateusz Kloc (KKT BUSHI)
Konkurencja: KUMITE CHŁOPCÓW
1 miejsce- Kornel Nowacki (KKT BUSHI)
2 miejsce- Karpiński Aleksy (KKT BUSHI)
3 miejsce- Mateusz Kloc (KKT BUSHI)
2 miejsce- Karpiński Aleksy (KKT BUSHI)
3 miejsce- Mateusz Kloc (KKT BUSHI)