- 14.04.2024 r., Świdnik- Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Karate Tradycyjnym' 2024
- LUBELSKA LIGA KARATE' 2024
- 21.01.20204 r., Lublin- CSK- WOJEWÓDZKIE PODSUMOWANIE ROKU 2023 R. NA LUBELSZCZYŹNIE I KONSULTACJA SZKOLENIOWA.
- 19.11.2023 r., Warszawa- Turniej Rodzinny FAMILY CUP
- 3.12.2023 r., Lublin- XXXII Turniej Mikołajkowy w Karate Tradycyjnym
- LATO' 2024- OBOZY WAKACYJNE- TERMINY
- 2-3-4 czerwca 2023 r., Lublin- XXXIV Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym
- 21.05.20223 r., Lublin- Puchar Małych Mistrzów w Karate Tradycyjnym
- 20.05.2023 r. Świdnik-Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Karate Tradycyjnym
- Ogólnopolski Puchar Dzieci
Wyniki 34. Turnieju Karate o Puchar Roztocza
4 lipca 2020 r. w Zamościu obył się najstarszy turniej karate tradycyjnego w Europie - 34. Turniej w Karate Tradycyjnym o Puchar Roztocza.
Zawody zostały zorganizowane przez Lubelski Związek Karate Tradycyjnego i Zamojski Klub Karate Tradycyjnego Renesans. Imprezę objął patronatem Prezydent Miasta Zamościa Andrzej Wnuk oraz Polski Związek Karate Tradycyjnego. W zawodach startowało 100 zawodników z 9 klubów z różnych miast Polski tj. Zamość, Biłgoraj, Lublin, Kraśnik, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Warszawa oraz Bytów. Karatecy startowali na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Turniej został zorganizowany w ramach obchodów 440 lecia miasta Zamość.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami.
KONKURENCJA - KATA | ||
Chłopcy 8 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | CZECH MIŁOSZ | KRAŚNICKI KKT |
II miejsce | WOŹNIAKIEWICZ JAKUB | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
III miejsce | WYKA STANISŁAW | KRAŚNICKI KKT |
IV miejsce | MACIEJEWSKI WIKTOR | LUBELSKI KKT |
Dziewczęta 8-9 LAT (2012-2011) 9-8 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | MROZIK LENA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
II miejsce | MALICKA EMILIA | ZKKT RENESANS |
III miejsce | ŻOŁKOŚ MAJA | ZKKT RENESANS |
IV miejsce | SZABAT MAJA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
Dziewczęta 8-9 LAT (2012-2011) 7-5 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | MACIEJEWSKA SANDRA | LUBELSKI KKT |
II miejsce | KRAWCZYK OLIWIA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
III miejsce | KIELAR AMELIA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
IV miejsce | WÓJCIK WIKTORIA | KKT BIŁGORAJ |
Chłopcy 8-12 LAT (2012-2008) 9-8 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KAPICA SEBSTIAN | KRAŚNICKI KKT |
II miejsce | MROCZYŃSKI PAWEŁ | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
III miejsce | POBORSKI STEFAN | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
IV miejsce | NIEMIEC WIKTOR | KKT BIŁGORAJ |
Dziewczęta 10-11 LAT (2010-2009) 9-8 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | GRZECHNIK JULIA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
II miejsce | SVARC NIKOLA | ZKKT RENESANS |
III miejsce | DZIDUCH PATRYCJA | ZKKT RENESANS |
IV miejsce | WIEKIERA WERONIKA | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
Dziewczęta 10-11 LAT (2010-2009) 7-5 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | DROZD JULIA | JANOWSKI KKT |
II miejsce | LEWKO MARIA | TOMASZOWSKI KKT |
III miejsce | PLUTA WERONIKA | KKT BIŁGORAJ |
IV miejsce | RZĄD EMILIA | ZKKT RENESANS |
Chłopcy 10-11 LAT (2010-2009) 7-5 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | DOLANOWSKI JAKUB | TOMASZOWSKI KKT |
II miejsce | SEŃKO ANTONI | TOMASZOWSKI KKT |
III miejsce | SKÓRA RAFŁ | LUBELSKI KKT |
IV miejsce | KIELAR MIKOŁAJ | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
DZIEWCZĘTA 12-13 LAT (2008-2007) 9-8kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | MROCZYŃSKA JULIA | KKT BIŁGORAJ |
II miejsce | CHMIELOWIEC ANTONINA | KRAŚNICKI KKT |
III miejsce | POKAROWSKA MAGDALENA | KKT BIŁGORAJ |
IV miejsce | BRZEZIŃSKA ANITA | KKT BIŁGORAJ |
DZIEWCZĘTA 12-14 LAT (2008-2006) 7-5 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | WYKA IZABELA | KRAŚNICKI KKT |
II miejsce | SKÓRA LENA | LUBELSKI KKT |
III miejsce | KOWALSKA EMILIA | KRAŚNICKI KKT |
IV miejsce | STĘPIEŃ NIKOLA | LUBELSKI KKT |
CHŁOPCY 12-14 LAT (2008-2006) 7-5 kyu | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | HACZYKOWSKI WOJCIECH | TOMASZOWSKI KKT |
II miejsce | STĘPORA MACIEJ | TOMASZOWSKI KKT |
III miejsce | SERWATKA KAROL | JANOWSKI KKT |
IV miejsce | WESOŁOWSKI TOMASZ | UKKT PRAGA POŁUDNIE |
Dziewczęta 12-13 LAT (2008-2007) 4 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | CZAPLIŃSKA MARTYNA | LUBELSKI KKT |
II miejsce | CIORGOŃ POLA | LUBELSKI KKT |
III miejsce | KĄCKA GABRIELA | TOMASZOWSKI KKT |
IV miejsce | KONDRATIUK OLIWIA | TOMASZOWSKI KKT |
Chłopcy 12-13 LAT (2008-2007) 4 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | JOACHIMOWICZ PATRYK | LUBELSKI KKT |
II miejsce | JARZEMBIŃSKI FRANCISZEK | KKT BYTÓW |
III miejsce | NEĆ MAKSYMILIAN | TOMASZOWSKI KKT |
IV miejsce | MOHR WIKTOR | KK BYTÓW |
Dziewczęta 14-15 LAT (2006-2005) 4 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | KUCZMA HANNA | TOMASZOWSKI KKT |
II miejsce | ROŻNOWICZ NATALIA | LUBELSKI KKT |
III miejsce | MOSÓR KINGA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
IV miejsce | PACZOS FAUSTYNA | KKT TOMASZÓW LUBELSKI |
Chłopcy 14-15 LAT (2006-2005) 4 kyu i starsze stopnie | ||
Nazwisko i imię | Klub | |
I miejsce | MAJCHRZAK DANIEL | LUBELSKI KKT |
II miejsce | WOLSKI SZYMON | JANOWSKI KKT |
III miejsce | JANKOWSKI PATRYK | TOMASZOWSKI KKT |
IV miejsce | KWIATEK BORYS | JANOWSKI KKT |
Wyniki do pobrania - PDF
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszej stronie na Facebooku - LINK