• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

 

 

 

 

407973
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
181
128
975
395272
4831
8841
407973

LUBELSKA LIGA KARATE TRADYCYJNEGO - I TURNIEJ

15.02.2020 - KALINÓWKA POD LUBLINEM

WYNIKI

 

       
Chłopcy 2013 i młodsi 9-8kyu     
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Maciejewski Wiktor Lubelski KKT 6
2. Wyka Stanisław Kraśnicki KKT 3
2. Widz Ksawery Janowski KKT 3
3. Kasprzycki Jan Janowski KKT 0
       
Dziewczęta 2013 i młodsi 9-8kyu   
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Tulej Michalina KKT Bushi 2
2. Topyła Zofia KKT Bushi 0
       
       
Dziewczęta 2012-2011 9-8 kyu  GRUPA I  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Wójcik Wiktoria KKT Biłgoraj 8
2. Mendel Alicja KKT Bushi 6
3. Malicka Emilia ZKKT Renesans 4
4. Snopek Maja Lubelski KKT 2
5. Struzik Hann ZKKT Renesans 0
       
Dziewczęta 2012-2011 9-8 kyu  GRUPA II  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Mrozik Lena KKT Tomaszów Lubelski 6
2. Wach Izabela KKT Bushi 3
2. Szabat Maja KKT Tomaszów Lubelski 3
3. Michałkiewicz Hanna ZKKT Renesans 0
       
       
Chłopcy 2012-2011 9-8 kyu  GRUPA I  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Dżygało Karol ZKKT Renesans 6
2. Ćwikła Kacper ZKKT Renesans 3
2. Ziomek Michał ZKKT Renesans 3
3. Wojciechowski Krzysztof Janowski KKT 0
       
Chłopcy 2012-2011 9-8 kyu  GRUPA II  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Ćwik Maciej ZKKT Renesans 4
2. Widomski Michał Kraśnicki KKT 2
3. Sala Mikołaj Lubelski KKT 0
       
       
Dziewczęta 2012-2011 7 kyu     
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Krawczyk Oliwia KKT Tomaszów Lubelski 2
2. Kusz Nikola KKT Biłgoraj 0
       
       
Chłopcy 2012-2011 7 kyu     
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Szczepanik Szymon Lubelski KKT 6
2. Kielar Mikołaj KKT Tomaszów Lub. 3
2. Chęć Antoni KKT Bushi 3
3. Maj Przemysław KKT Bushi 0
       
Dziewczęta 2010-2009 9-8 kyu Grupa I  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Michałkiewicz Emilia ZKKT Renesans 3
2. Wach Wiktoria KKT Bushi 2
3. Svarc Nikola ZKKT Renesans 1
       
Dziewczęta 2010-2009 9-8 kyu Grupa II  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Topyła Maria KKT Bushi 6
2. Grzechnik Julia KKT Tomaszów Lub. 4
3. Hołowińska Nikola ZKKT Renesans 2
4. Kołtun Izabela ZKKT Renesans 0
       
Chłopcy 2010-2009 9-8 kyu  Grupa I  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Nowacki Kornel KKt Bushi 5
1. Twarogowski Krzysztof Janowski KKT 5
2. Widz Hubert Janowski KKT 2
3. Dyrkacz Kacper ZKKT Renesans 0
       
       
Chłopcy 2010-2009 9-8 kyu  Grupa II  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Bogucki Maksymilian ZKKT Renesans 6
2. Bełz Seweryn ZKKT Renesans 4
3. Dobrzyński Miłosz Janowski KKT 2
4. Krzysztoń Oliwier Janowski KKT 0
       
       
Dziewczęta 2011-2009 6 kyu Grupa I  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Maciejewska Sandra Lubelski KKT 3
1. Rawska Maja Janowski KKT 3
2. Woźniak Alicja Lubelski KKT 0
       
Dziewczęta 2010-2009 6 kyu Grupa II  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Bondyra Julia ZKKT Renesans 3
2. Bednarczyk Adrianna Zamojski KKT Renesans 2
3. Wróblewska Matylda KKT Bushi 1
       
       
Chłopcy 2011-2009 6 kyu    
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Kania Nikodem Janowski KKT 2
2. Wojno Konrad Lubelski KKT 0
       
       
Chłopcy 2010-2009 7 kyu  Grupa I  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Górny Szymon KKT Bushi 3
1. Skóra Rafał Lubelski KKT 3
2. Wojciechowski Maciej KKT Tomaszów Lubelski 0
       
Chłopcy 2010-2009 7 kyu  Grupa II  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Seńko Antoni Tomaszowski KKT 4
2. Sieniuta Maksymilian Lubelski KKT 2
3. Włoch Adam KKT Bushi 0
       
Dziewczęta 2010-2009 7 kyu Grupa I  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Mosór Katarzyna KKT Tomaszów Lub. 4
2. Mituła Alicja KKT Bushi 2
3. Tchórz Oliwia KKT Bushi 0
       
Dziewczęta 2010-2009 7 kyu Grupa II  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Dzika Gabriela KKT Tomaszów Lub. 4
2. Kamińska Matylda Tomaszowski KKT 2
3. Kasprzycka Kinga Janowski KKT 0
       
Dziewczęta 2010-2009  5 kyu    
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Drozd Julia Janowski KKT 6
2. Osmolińska Julia ZKKT Renesans 4
3. Rząd Emilia ZKKT Renesans 2
4. Wichowska Marcelina ZKKT Renesans 0
       
       
Chłopcy 2010-2009  5-4 kyu    
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Dolanowski Jakub Tomaszowski KKT 2
2. Mazur Patryk Janowski KKT 0
       
Chłopcy 2010-2009  3-1 kyu    
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Łyp Jacek Zamojska AKT 2
2. Mazur Patryk Zamojska AKT 0
       
       
Chłopcy 2008-2007 9-8 kyu     
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Daśko Marcin Janowski KKT 4
2. Sala Paweł Lubelski KKT 2
3. Twarodowski Aleksander Janowski KKT 0
       
       
Chłopcy 2008-2007 7 kyu     
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Siwiec Leon KKT Bushi 2
2. Kasperek Alan Lubelski KKT 0
       
       
Dziewczęta 2008-2007 7 kyu     
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Skóra Lena Lubelski KKT 1
1. Warchocka Zuzanna KKT Bushi 1
       
       
Chłopcy 2008-2007 6 kyu     
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Bryk Tomasz KKT Tomaszów Lub. 2
2. Wojtan Maciej Janowski KKT 0
       
Dziewczęta 2008-2007  6 kyu    
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Stępień Nikola Lubelski KKT 3
1. Malec Oliwia KKT Tomaszów Lubelski 3
2. Wiącek Maja KKT Bushi 0
       
       
Chłopcy 2008-2007 5-4 kyu  Grupa I  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Neć Maksymilian Tomaszowski KKT 6
2. Serwatka Karol Lubelski KKT 4
3. Stryjewski Krzysztof Lubelski KKT 1
3. Snopek Paweł Lubelski KKT 1
       
       
Chłopcy 2008-2007 5-4 kyu  Grupa II  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Bednarz Jakub Tomaszowski KKT 3
2. Pękala Szymon Tomaszowski KKT 2
3. Haczykowski Wojciech Tomaszowski KKT 1
       
       
Dziewczęta 2008-2007 5-4 kyu  Grupa I  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Kącka Gabriela Tomaszowski KKT 6
2. Wróblewska Anna KKT Bushi 3
3. Wyka Izabela Kraśnicki KKT 2
4. Strzałkowska Julia Zamojska AKT 1
       
       
Dziewczęta 2008-2007 5-4 kyu  Grupa II  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Ciorgoń Pola Lubelski KKT 6
2. Kondriatiuk Oliwia Tomaszowski KKT 4
3. Rojek Kamila Janowski KKT 1
3. Górna Jowita KKT Bushi 1
       
       
Dziewczęta 2008-2007  3-1 kyu     
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Ostrowska Monika Lubelski KKT 4
2. Czaplińska  Martyna Lubelski KKT 0
       
       
Chłopcy 2008-2007  3-1 kyu     
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Joachimowicz Patryk Lubelski KKT 4
1. Wichowski Gabriel Zamojski KKT Renesans 4
2. Walczyk Karol Lubelski KKT 2
       
       
  KONKURENCJA: FUKU-GO    
Dziewczęta 2006-2005 3 kyu - 1 Dan   
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Orłowska Zofia Lubelski KKT 14
2. Kuczma Hanna Tomaszowski KKT 9
3. Paczos Faustyna KKT Tomaszów Lubelski 7
4. Rożnowicz Natalia Lubelski KKT 5
4. Mosór Kinga KKT Tomaszów Lubelski 5
       
  KONKURENCJA: FUKU-GO    
Chłopcy 2006-2005 4 kyu - 1 Dan Grupa I  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Majchrzak Daniel Lubelski KKT 12
2. Jankowski Patryk Tomaszowski KKT 8
3. Wojciechowski Jakub Janowski KKT 4
4. Rojek Mateusz Janowski KKT 0
       
  KONKURENCJA: FUKU-GO    
Chłopcy 2006-2005 4 kyu - 1 Dan Grupa II  
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Muchowski Mikołaj Lubelski KKT 10
2. Kański Kacper Lubelski KKT 8
3. Wolski szymon Janowski KKT 6
4. Bryk Wojciech KKT Tomaszów Lubelski 0
       
       
  KONKURENCJA: FUKU-GO    
Dziewczęta 2004-2003 4 kyu - 1 Dan   
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Stawnicka Julia Lubelski KKT 6
2. Rojek Natalia Janowski KKT 5
3. Czaplińska Karina Lubelski KKT 1
       
  KONKURENCJA: FUKU-GO    
Chłopcy 2004-2003  3 kyu-1 Dan    
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja
1. Malec Jakub KKT Tomaszów Lubelski 12
2. Szafrański Marcin Lubelski KKT 8
3. Jakubas Kacper KKT Bushi 4
4. Wojtan Rafał Janowski KKT 0

PLIK PDF DO POBRANIA - KLIK