• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

kalendarz 2018



292894
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
92
303
2310
278966
4481
7232
292894

 33. TURNIEJ 
W KARATE TRADYCYJNYM O PUCHAR ROZTOCZA

wyniki zawodów

 

7 lipca 2019 r.  w Zamościu obył się  w najstarszy turniej karate tradycyjnego w Europie - 33. Turniej w Karate Tradycyjnym o Puchar Roztocza.

Zawody zostały zorganizowane przez Lubelski Związek Karate Tradycyjnego i Zamojski Klub Karate Tradycyjnego Renesans. Imprezę objął patronatem Polski Związek Karate Tradycyjnego. W zawodach startowało ponad 150 zawodników z 12 klubów. Najmłodszy zawodnik miał 4 lata, a najstarszy ponad 35. Karatecy startowali na scenie na Rynku Wielkim w Zamościu, dokładnie na tej samej scenie, dzień wcześniej, odbył się X Puchar Świata w Tradycyjnym Karate-do. Jednym z sędziów podczas 33. Pucharu Roztocza był sensei Igor Gajic z World Fudokan Federation, który był także sędzią X Pucharu Świata.

Puchary dla zwycięzców ufundował Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego - bardzo dziękujemy.

 

  KONKURENCJA - KATA  
  Dziewczęta 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KIELAR AMELIA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce LUBECKA ZOFIA ASiK WARSZAWA
III miejsce FRANCUZ KARIN ASiK WARSZAWA
IV miejsce KWIATKOWSKA POLA ASiK WARSZAWA
     
  Chłopcy 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KRACZEK MAKSYMILIAN ROZTOCZAŃSKI KKT
II miejsce MACIOCHA KAROL ZAMOJSKA AKT
III miejsce MACIEJEWSKI WIKTOR LUBELSKI KKT
IV miejsce SPAZOWSKI OLGIERD ZAMOJSKI KKT
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WAJDA HANNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce KRAWCZYK OLIWIA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce DZIKA GABRIELA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
IV miejsce MICHAŁKIEWICZ EMILIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KIELAR MIKOŁAJ KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce BIEKONIS KACPER ASiK WARSZAWA
III miejsce WASZCZUK TYMON ASiK WARSZAWA
IV miejsce SARNOWSKI MAXSYMILIAN ASiK WARSZAWA
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 7-5 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MOSÓR KATARZYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce LIS ZUZANNA ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce MACIEJEWSKA SANDRA LUBELSKI KKT
IV miejsce LEWKO MARIA TOMASZOWSKI KKT
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 7-5 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SZCZEPANIK SZYMON LUBELSKI KKT
II miejsce KANIA NIKODEM JANOWSKI KKT
III miejsce KOWALSKI MICHAŁ ROZTOCZAŃSKI KKT
IV miejsce KLISZCZ ADAM ZAMOJSKI KKT RENESANS
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KAMIŃSKA MATYLDA TOMASZOWSKI KKT
II miejsce GRZESZCZYK MAJA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce JAGODZIŃSKA KAROLINA ASiK WRSZAWA
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 9-8 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce OLCZAK FILIP ASiK WARSZAWA
II miejsce WOŁOSZUN BARTOSZ LUBELSKI KKT
III miejsce WASZCZUK KRYSTIAN ASiK WARSZAWA
IV miejsce MAGRYTA DAWID ZAMOJSKI KKT
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 7-5 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce CIORGOŃ POLA LUBELSKI KKT
II miejsce KĄCKA GABRIELA TOMASZOWSKI KKT
III miejsce CHRUSTEK NINA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce MALEC OLIWIA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 7-5 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce NEĆ MAKSYMILIAN TOMASZOWSKI KKT
II miejsce DOLAANOWSKI JAKUB TOMASZOWSKI KKT
III miejsce GIECKO PATRYK ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce SERWATKA KAROL JANOWSKI KKT
     
  Dziewczęta/Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 4 kyu i wyższe stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce OSTROWSKA MONIKA LUBELSKI KKT
II miejsce JOACHIMOWICZ PATRYK LUBELSKI KKT
III miejsce KLEPACZEWSKA MAJA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce SAGAN ARTUR ZAMOJSKA AKT
     
     
  Chłopcy 12-14 LAT (2007-2005) 9 -8kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MICHOREK JAN ASiK WARSZAWA
II miejsce SIEKIERSKI KSAWERY ASiK WARSZAWA
III miejsce DUDA RAFAŁ LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 7-5 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KONDRATIUK OLIWIA TOMASZOWSKI KKT
II miejsce KUPCZAK MARIA LUBELSKI KKT
III miejsce KRZYSZTOŃ NATALIA JANOWSKI KKT
IV miejsce ADAMIAK JULIA KRAŚNICKI KKT
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 7-5 kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce JANKOWSKI PATRYK TOMASZOWSKI KKT
II miejsce BAŃSKI SEBASTIAN TOMASZOWSKI KKT
III miejsce KOT STANISŁAW TOMASZOWSKI KKT
IV miejsce STĘPORA MACIEJ TOMASZOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce BAŁDYGA MILENA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce CZAPLIŃSKA MARTYNA LUBELSKI KKT
III miejsce KUCZMA HANNA TOMASZOWSKI KKT
IV miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WALCZYK KAROL LUBELSKI KKT
II miejsce KARWINA MIŁOSZ ZAMOJSKI KKT
III miejsce BRYK WOJCIECH KKT TOMASZÓW LUBELSKI
IV miejsce ŁÓJ MARCIN KKT TOMASZÓW LUBELSKI
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce ORŁOWSKA ZOFIA LUBELSKI KKT
II miejsce MAZURKIEWICZ OLIWIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce CZAPLIŃSKA KARINA LUBELSKI KKT
IV miejsce SZEWERA JULIA ZAMOJSKA AKT
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MUCHOWSKI MIKOŁAJ LUBELSKI KKT
II miejsce MAJCHRZAK DANIEL LUBELSKI KKT
III miejsce KOROCIŃSKI PIOTR UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce WOLSKI SZYMON JANOWSKI KKT
     
  Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KALMUS MARCIN UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce MALEC JAKUB KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce BUJNOWSKI ALEKSANDER ZAMOJSKI KKT
IV miejsce MAKUCH MATEUSZ LUBELSKI KKT
     
  18 lat (r.2001 i starsi) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SZERAFIN WIOLETA ZAMOJSKI KKT
II miejsce GOLDJAN JOLANTA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  35 lat i starsi (r.1984 i starsi) 5-7 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce GWIZDOWSKA TERESA SHOTO PIŁA
II miejsce BAŃSKA MAGDALENA TOMASZOWSKI KKT
III miejsce DOLANOWSKI ROBERT TOMASZOWSKI KKT
IV miejsce SADŁO MARIUSZ KKT TOMASZÓW LUBELSKI
     
  KONKURENCJA - KUMITE  
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2009-2006) 4 kyu i starsze stopnie  
I miejsce MOSÓR KINGA TOMASZOWSKI KKT
II miejsce CZAPLIŃSKA MARTYNA LUBELSKI KKT
III miejsce BAŁDYGA MILENA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce WAŁASINOWICZ ZUZANNA ZAMOJSKI KKT
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2009-2006) 4 kyu i starsze stopnie  
I miejsce JANKOWSKI PATRYK TOMASZOWSKI KKT
II miejsce BAŃSKI SEBASTIAN TOMASZOWSKI KKT
III miejsce KOT STANISŁAW TOMASZOWSKI KKT
IV miejsce STĘPORA MACIEJ TOMASZOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce ORŁOWSKA ZOFIA LUBELSKI KKT
II miejsce PACZOS FAUSTYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce CZAPLIŃSKA KARINA LUBELSKI KKT
IV miejsce STAWNICKA JULIA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MAJCHRZAK DANIEL LUBELSKI KKT
II miejsce MUCHOWSKI MIKOŁAJ LUBELSKI KKT
III miejsce KOROCIŃSKI PIOTR UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce WOLSKI SZYMON JANOWSKI KKT
     
  Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce BUJNOWSKI ALEKSANDER LUBELSKI KKT
II miejsce KALMUS MARCIN UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce MAKUCH MATEUSZ ZAMOJSKI KKT
     
  18 lat (r.2001 i starsi) 4 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SZERAFIN WIOLETA ZAMOJSKI KKT
II miejsce GOLDJAN JOLANTA UKKT PRAGA POŁUDNIE


Wyniki w postaci pliku pdf do pobrania -  TUTAJ
Do obejrzenia zdjęć zapraszAmy TUTAJ