• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2020
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2020

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2020 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2020 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2020 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2020 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

 

 

 

 

435419
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
222
322
1029
422736
6623
11635
435419

  VI PUCHAR "WARSA I SAWY"  
  TURNIEJ DZIECI I JUNIORÓW W KARATE TRADYCYJNYM  
  13.04.2019 r. WARSZAWA  
     
  KONKURS SPRAWNOŚCIOWY  
  Dziewczęta 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOWALCZYK KATARZYNA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce WŁOCHYŃSKA TOSIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce TODERICA DARIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce BARANOWSKA AMELIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Chłopcy 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WOŹNIAKIEWICZ JAKUB UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce DYMEL WIKTOR UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce MACIEJEWSKI WIKTOR LUBELSKI KKT
     
  KONKURENCJA: KICHON  
  Dziewczęta 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SOSIŃSKA JULIANNA WARSZAWSKA AKT
II miejsce TODERICA DARIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce WŁOCHYŃSKA TOSIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce PAWŁOWSKA WANDA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Chłopcy 2013 i młodsi 9kyu i bez stopnia  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DYMEL WIKTOR UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce WOŹNIAKIEWICZ JAKUB UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce MACIEJEWSKI WIKTOR LUBELSKI KKT
IV miejsce SOZAŃSKI FLORIAN ABiRO ZIELONA GÓRA
     
     
  KONKURENCJA - KATA  
     
  Dziewczęta 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PAWIŃSKA KARINA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce LUBECKA ZOFIA AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
III miejsce TODERICA DARIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce FRANCUZ KARINA AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
     
  Chłopcy 7 lat i młodsi (2012 i młodsi) 9-8kyu  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce STACHOWIAK CYPRIAN ABiRO ZIELONA GÓRA
II miejsce TETRUK IGOR UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce KLEPACZEWSKI FILIP UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce MACIEJEWSKI WIKTOR LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WAJDA HANNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce MICHALEC KLAUDIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce KRAWCZYK OLIWIA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
IV miejsce WÓJCIK WIKTORIA BIŁGORAJSKI KKT
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SOBOTKA ADAM ABiRO ZIELONA GÓRA
II miejsce LESZCZYŃSKI ALEKSANDER UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce KISTER BARTOSZ UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce TCHÓRZEWSKI STANISŁAW UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MOSÓR KATARZYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce MACIEJEWSKA SANDRA LUBELSKI KKT
III miejsce CHRUSTEK NINA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce DĄBROWSKA GABRIELA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Chłopcy 8-9 LAT (2011-2010) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce SZCZEPANIK SZYMON LUBELSKI KKT
II miejsce SKÓRA RAFAŁ LUBELSKI KKT
III miejsce KOZAKIEWICZ STANISŁAW WARSZAWSKA AKT
IV miejsce WARZECHA MICHAŁ KLUB KARATE NIDAN ZIELONA GÓRA
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce BORKOWSKA AMELIA AKT RZESZÓW
II miejsce WICHOWSKA MARCELINA ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce RZĄD EMILIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce LIPIŃSKA AMELIA STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
     
  Dziewczęta 8-9 LAT (2011-2010) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KŁYS DOMINIK STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
II miejsce SOZAŃSKI KRYSPIN ABiRO ZIELONA GÓRA
III miejsce MARKOWSKI DAWID STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
IV miejsce GAWINEK BARTOSZ STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DOBROWOLSKA ADA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce GRZESZCZYK MAJA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce KUREK WERONIKA LUBELSKI KKT
IV miejsce KLEWIŃSKA FATIMA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Dziewczęta 10-12 LAT (2009-2007) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce GWIZDOWSKA KSENIA KKT SHOTO W PILE
II miejsce SIEMBAB DOMINIKA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce CZYŻEWSKA ZOFIA UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce KUPCZAK MARIA LUBELSKI KKT
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PIĄTEK BARTOSZ AKT CENTRUM WŁOCŁAWEK
II miejsce GIECKO PATRYK ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce KOBIERECKI OSKAR STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
IV miejsce ZIELIŃSKI SZYMON UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 6 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WRONOWSKA MAJA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce WAJDA KATARZYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce KORDALEWSKA ZOFIA STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
IV miejsce SERAFIMOWICZ ALEKSANDRA STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 6 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce BRYK TOMASZ KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce MACIEJEWSKI ANTONI STOWARZYSZENIE AKT PŁOCK
III miejsce SZLASKI BŁAŻEJ UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce KOZAK IGOR LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KLEPACZEWSKA MAJA UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce BENC DOMINIKA AKT RZESZÓW
III miejsce CIORGOŃ POLA LUBELSKI KKT
IV miejsce GRUSZKA HELENA ABiRO ZIELONA GÓRA
     
  Chłopcy 10-11 LAT (2009-2008) 5-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce DOLANOWSKI JAKUB TOMASZOWSKI KKT
II miejsce NEĆ MAKSYMILIAN TOMASZOWSKI KKT
III miejsce BĘCZKOWKSI SZYMON KKT KOBU WROCŁAW
IV miejsce KRAWCZYK JAKUB TOMASZOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce PAWŁOWICZ JULIA LUBELSKI KKT
II miejsce KARASEK MAŁGORZATA LUBELSKI KKT
III miejsce ŚWIOSTEK WIOLETTA AKADEMIA SPORTU I KARATE W WARSZAWIE
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce WIKIRA WIKTORIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
II miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
III miejsce BŁACH ALEKSANDRA KRAKOWSKI KKT
IV miejsce WARZECHA WIKTORIA KLUB KARATE NIDAN ZIELONA GÓRA
     
  Dziewczęta 11-13 LAT (2008-2006) 3-1 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce OSTROWSKA MONIKA LUBELSKI KKT
II miejsce KAROLEWSKA OLIWIA KKT KOBU WROCŁAW
III miejsce CZAPNIK ZUZANNA KRAKOWSKI KKT
IV miejsce JÓŹWICKA MAGDALENA MSKT Ai-Do
     
  Chłopcy 11-13 LAT (2008-2006) 3-1 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOLASIŃSKI ADAM INSTYTUT KARATE TRADYCYJNEGO
II miejsce JOACHIMOWICZ PATRYK LUBELSKI KKT
III miejsce KUSZTAL MATEUSZ MSKT Ai-Do
IV miejsce KRUPACKI WOJCIECH KKT KOBU WROCŁAW
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce ŁUCZYŃSKA WIKTORIA AKT SAMURAJ GNIEZNO
II miejsce PISZCZEK ELIZA KRAKOWSKI KKT
III miejsce ORŁOWSKA ZOFIA LUBELSKI KKT
IV miejsce MILANOWSKA OLIWIA AKT RZESZÓW
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce RAK KAMIL KRAKOWSKI KKT
II miejsce MAJCHRZAK DANIEL LUBELSKI KKT
III miejsce WOLANIN WIKTOR KRAKOWSKI KKT
IV miejsce CZECHOWSKI ANTONI KRAKOWSKI KKT
     
  Dziewczęta 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce FIRLIT NATALIA KRAKOWSKI KKT
II miejsce FLORJAŃSKA MICHALINA MSKT Ai-Do
III miejsce FIGIEL IZABELA UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
  Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MALEC JAKUB KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce KOZIOŁ BARTOSZ KRAKOWSKI KKT
III miejsce MAŚLAK MICHAŁ UKKT PRAGA POŁUDNIE
IV miejsce KALMUS MARCIN UKKT PRAGA POŁUDNIE
     
     
  KONKURENCJA: KUMITE  
     
  Dziewczęta 10-12 LAT (2009-2007) 7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KUPCZAK MARIA LUBELSKI KKT
II miejsce KARASEK MAŁGORZATA LUBELSKI KKT
III miejsce PAWŁOWICZ JULIA LUBELSKI KKT
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MOSÓR KINGA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
II miejsce BŁACH ALEKSANDRA KRAKOWSKI KKT
III miejsce WIKIRA WIKTORIA ZAMOJSKI KKT RENESANS
IV miejsce WARZECHA WIKTORIA KLUB KARATE NIDAN ZIELONA GÓRA
     
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 6-4 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce CZAPNIK MICHAŁ KRAKOWSKI KKT
II miejsce OSMOLIŃSKI IGOR ZAMOJSKI KKT RENESANS
III miejsce ŁUCZAK MACIEJ MSKT Ai-Do
IV miejsce BARTKOWSKI HUBERT AKT PŁOCK
     
     
  Dziewczęta 12-13 LAT (2007-2006) 3-1 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KAROLEWSKA OLIWIA KKT KOBU WROCŁAW
II miejsce MALOWANIEC MARTYNA AKT PŁOCK
III miejsce JÓŹWICKA MAGDALENA MSKT Ai-Do
     
     
  Chłopcy 12-13 LAT (2007-2006) 3-1 kyu   
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KRUPACKI WOJCIECH KKT KOBU WROCŁAW
II miejsce KUSZTAL MATEUSZ MSKT Ai-Do
III miejsce KICZAK KACPER ABiRO ZIELONA GÓRA
     
     
  Dziewczęta 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce MILANOWSKA OLIWIA AKT RZESZÓW
II miejsce ŁUCZYŃSKA WIKTORIA AKT SAMURAJ GNIEZNO
III miejsce ORŁOWSKA ZOFIA LUBELSKI KKT
IV miejsce PACZOS FAUSTYNA KKT TOMASZÓW LUBELSKI
     
     
  Chłopcy 14-15 LAT (2005-2004) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KOROCIŃSKI PIOTR UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce BĄK JAKUB AKT RZESZÓW
III miejsce BUTKIEWICZ DARIUSZ MSKT Ai-Do
IV miejsce RAK KAMIL KRAKOWSKI KKT
     
     
  Dziewczęta 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce FLORJAŃSKA MICHALINA MSKT Ai-Do
II miejsce FIGIEL IZABELA UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce FIRLIT NATALIA KRAKOWSKI KKT
     
     
  Chłopcy 16-17 LAT (2003-2002) 5 kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub
I miejsce KALMUS MARCIN UKKT PRAGA POŁUDNIE
II miejsce MAŚLAK MICHAŁ UKKT PRAGA POŁUDNIE
III miejsce KOZIOŁ BARTOSZ KRAKOWSKI KKT
IV miejsce CWAJDA JAKUB KRAKOWSKI KKT