• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

kalendarz 2018



258138
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
265
173
981
245520
5759
10088
258138

 Lubelska Liga Karate już za nami. W zawodach wzięło udział około 80 zawodników z całego województwa lubelskiego. Organizatorem wydarzenia był Lubelski Zwiazek Karate Tradycyjnego. Wszyscy uczestnicy udowodnili, że sa świetnie przygotowani do startu w nadchodzacych turniejach. Gratulujemy! :)

Poniżej prezentujemy wyniki oraz zapraszamy do ogladania zdjęć. Dziękujemy za fotorelacje Pani Agnieszce Orłowskiej i Panu Marianowi Dobrowolskiemu.

 

     LUBELSKA LIGA KARATE '2019    
     I Edycja    
     03.03.2019 Tomaszów Lubelski    
         
Dziewczęta/Chłopcy 2010 i młodsi 9-8kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty I edycja Suma pkt 
1. Ranc Daria Krasnicki KKT 8 8
2. Kielar Amelia KKt Tomaszów Lubelski 6 6
3. Dżygało Karol Zamojski KKT Renesans 2 2
4. Borowicz Piotr KKt Tomaszów Lubelski 2 2
5. Kielar Mikołaj KKt Tomaszów Lubelski 2 2
         
         
Dziewczęta 2011-2010 9-8 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Mosór Katarzyna KKT Tomaszów Lubelski 8 8
2. Wajda Hanna KKT Tomaszów Lubelski 6 6
3. Bondyra Julia Zamojski KKT Renesans 4 4
4. Dzika Gabriela KKT Tomaszów Lubelski 2 2
5. Furmaga Natalia Kraśnicki KKT 0 0
         
         
Dziewczęta 2011-2010 9-8 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Michalec Klaudia Zamojski KKT Renesans 6 6
2. Krawczyk Oliwia KKT Tomaszów Lubelski 4 4
3. Michałkiewicz Emilia Zamojski KKT Renesans 2 2
4. Szabat Maja KKT Tomaszów Lubelski 0 0
         
         
Chłopcy 2011-2010 7 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Szczepanik Szymon Lubelski KKT 8 8
2. Kania Nikodem Janowski KKT 6 6
3. Skóra Rafał Lubelski KKT 2 2
4. Klisz Adam Zamojski KKT Renesans 2 2
5. Wójcik Damian Lubelski KKT 2 2
         
         
Dziewczęta 2011-2010 7-6 kyu      
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Wichowska Marcelina Zamojski KKT Renesans 10 10
2. Rząd Emilia Zamojski KKT Renesans 8 8
3. Lis Zuzanna Zamojski KKT Renesans 6 6
4. Maciejewska Sandra Lubelski KKT 4 4
5. Skowrońska Natalia Zamojski KKT Renesans 2 2
6. Kozak Wiktoria Lubelski KKT 0 0
         
         
Chłopcy 2009-2008 7 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Giecko Patryk Zamojski KKT Renesans 6 6
2. Kozak Igor Lubelski KKT 4 4
3. Kitka Cyprian Zamojski KKT Renesans 2 2
4. Fik Alan Zamojski KKT Renesans 0 0
         
         
Dziewczęta 2009-2008  7kyu      
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Bednarczyk Adrianna Zamojski KKtT Renesans 10 10
2. Wyka Izabela Krasnicki KKT 6 6
3. Maciejska Emilia KKT Tomaszów Lubelski 6 6
4. Stępień Nikola Lubelski KKT 6 6
5. Wójcik Julia Lubelski KKT 2 2
6. Bender Olga KKT Tomaszów Lubelski 0 0
         
         
Chłopcy 2009-2008 6-4 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Łyp Jacek Zamojska AKT 6 6
2. Serwatka Karol Lubelski KKT 4 4
3. Bryk Tomasz KKT Tomaszó Lubelski 2 2
4. Mazur Alan Zamojska AKT 0 0
         
         
Dziewczęta 2009-2008  6-4 kyu      
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Drozd Julia Janowski KKT 8 8
2. Ciorgoń Pola Lubelski KKT 6 6
3. Malec Oliwia KKT Tomaszów Lubelski 4 4
4. Osmolińska Julia Zamojski KKT Renesans 2 2
5.  Wajda Katarzyna KKT Tomaszów Lubelski 0 0
         
         
Dziewczęta/Chłopcy 2009-2008  3-1 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Ostrowska Monika Lubelski KKT 6 6
2. Joachimowicz Patryk Lubelski KKT 4 4
3. Czaplińska  Martyna Lubelski KKT 2 2
4. Sagan Artur Zamojska AKT 0 0
         
         
Dziewczęta 2007-2006 7-4 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Mosór Kinga KKT Tomaszów Lubelski 6 6
2. Wikira Wiktoria Zamojski KKT Renesans 4 4
3. Flis Anna Janowski KKT 2 2
4. Kobielarz Nikola Zamojski KKT Renesans 0 0
         
         
Chłopcy 2007-2006 5-4 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Bryk Wojciech KKT Tomaszów Lubelski 12 12
2. Walczyk Karol Lubelski KKT 10 10
3. Kański Bartosz Lubelski KKT 8 8
4. Łój Marcin KKT Tomaszów Lubelski 6 6
5. Wichowski Gabriel Zamojski KKT Renesans 4 4
6. Dobrowolski Rajner Zamojski KKT Renesans 2 2
7. Osmolińśki Igor Zamojski KKT Renesans 0 0
         
         
  KONKURENCJA: FUKU-GO      
Dziewczęta 2005-2004 4-1 kyu       
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Orłowska Zofia Lubelski KKT 14 14
2. Stawnicka Julia Lubelski KKT 7 7
3. Paczos Faustyna KKT Tomaszów Lubelski 6 6
4. Czaplińska Karina Lubelski KKT 6 6
5. Rożnowicz Natalia Lubelski KKT 5 5
         
         
  KONKURENCJA: FUKU-GO      
Chłopcy 2005-2006 3-1kyu      
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Muchowski Mikołaj Lubelski KKT 6 6
2. Majchrzak Daniel Lubelski KKT 6 6
3. Wolski Szymon Janowski KKT 0 0
         
         
  KONKURENCJA: FUKU-GO      
Chłopcy 2003-2002  2 kyu-1 Dan      
Lp. Nazwisko i imię Klub Punkty Suma pkt 
1. Bujnowski Aleksander Lubelski KKT 4 4
2. Drozd Paweł Janowski KKT 0 0

Fotorelacja:

https://www.facebook.com/marian.dobrowolski/media_set?set=a.2206227819415288&type=3

https://drive.google.com/drive/folders/1oNQjSFt_WcaNBhOIVz01SX_LcRzUFo9s?fbclid=IwAR0TaZJxyqn3yA9MDdgufvbq_tmjypfhwBC5uCB0-eF2d4L_REd3VoyhcDY