• K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 
    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

    K A R A T E - LUBELSZCZYZNA 

     

  • KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018
    KARATE- LUBELSZCZYZNA ' 2018

    K  A  R  A  T  E - LUBELSZCZYZNA ! :-)

  • KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA ' 2018 ! :-)

    K  A  R  A  T  E -LUBELSCZYZNA :-) !

  • KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)
    KARATE LUBELSZCZYZNA' 2018 ! :-)

    Karate- L U B E L S Z C Z Y Z N A !:-)

kalendarz 2018



267750
Dziś
Wczoraj
Tydzień
ostatni tydzień
miesiąc
ostatni miesiać
całość
87
176
263
255605
6469
8902
267750

  XII PUCHAR LUBELSZCZYZNY
  23.09.2018 r. ŚWIDNIK  
       
  I KROK    
  KONKURENCJA:  KICHON     
Dziewczęta/Chłopcy 6 lat i młodsi (2012 i młodsi)     
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Maciejewski Wiktor Lubelski KKT  
II miejsce Stawnicka Lena Lubelski KKT  
III miejsce Żak Alicja Lubelski KKT  
       
  I KROK    
  KONKURENCJA:   GIMNASTYKA    
Dziewczęta/Chłopcy 6 lat i młodsi (2012 i młodsi)     
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Żak Alicja Lubelski KKT  
II miejsce Stawnicka Lena Lubelski KKT  
III miejsce Maciejewski Wiktor Lubelski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Chłopcy 7 lat i młodsi (2011 i młodsi) 9-8 kyu   
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Nikodem Kania Janowski KKT  
II miejsce Jagiełło Szymon Zamojski KKT  
III miejsce Piechnik Łukasz Zamojska AKT  
IV miejsce Niewiadomski Klaudiusz Zamojski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Dziewczęta 7 lat i młodsi (2011 i młodsi) 9-7 kyu   
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Maciejewska Sandra Lubelski KKT  
II miejsce Dąbrowska Gabriela UKKT Praga Południe  
III miejsce Wajda Hanna KKT Tomaszów Lub.  
IV miejsce Mrozek Hanna Lubelski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Dziewczęta 2010-2009 9-8 kyu     
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Mosór Katarzyna KKT Tomaszów Lub.  
II miejsce Lis Zuzanna Zamojski KKT Renesans  
III miejsce Lewko Maria Tomaszowski KKT  
IV miejsce Furmaga Natalia Lubelski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Chłopcy 2010-2009 9-8kyu     
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Giecko Patryk Zamojski KKT Renesans  
II miejsce Sieniuta Maksymilian Lubelski KKT  
III miejsce Skóra Rafał Lubelski KKT  
IV miejsce Kuźma Piotr Zamojski KKT Renesans  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Dziewczęta 2010-2009 7 kyu    
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Wichowska Marcelina Zamojski KKT Renesans  
II miejsce Wajda Katarzyn KKT Tomaszów Lub.  
III miejsce Osmolińska Julia Zamojski KKT Renesans  
IV miejsce Nowosad Daria Zamojski KKT   
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Chłopcy 2010-2009 7 kyu     
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Grzegrzuliński Igor Janowski KKT  
II miejsce Mazur Patryk Janowski KKT  
III miejsce Fik Alan Zamojski KKT Renesans  
IV miejsce Mazur Paweł Lubelski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Dziewczęta/Chłopcy 2010-2009 6 kyu     
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Drozd Julia Janowski KKT  
II miejsce Dolanowski Jakub Tomaszowski KKT  
III miejsce Rembalska Zofia KK Bytów  
IV miejsce Gawroński Filip KK Bytów  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Chłopcy 2008-2007  9-8 kyu    
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Serwatka Karol Janowski KKT  
II miejsce Kozak Igor Lubelski KKT  
III miejsce Bryk Tomasz KKT Tomaszów Lub.  
IV miejsce Wojtan Maciej Janowski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Dziewczęta 2008-2007  7 kyu    
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Malec Oliwia KKT Tomaszów Lub.  
II miejsce Wronowska Maja UKKT Praga Południe  
III miejsce Wyka Aleksandra Lubelski KKT  
IV miejsce Wyka Izabela Lubelski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Dziewczęta 2008-2007  6 kyu    
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Kącka Gabriela Tomaszowski KKT  
II miejsce Flis Anna Janowski KKT  
III miejsce Grzegrzulińska Zuzanna Janowski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Chłopcy 2008-2007  6-4 kyu     
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Walczyk Karol Lubelski KKT  
II miejsce Mohr Wiktor KK Bytów  
III miejsce Neć Maksymilian Tomaszowski KKT  
IV miejsce Kot Stanisław Tomaszowski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Dziewczęta/Chłopcy 2008-2007 3-1kyu     
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Ostrowska Monika Lubelski KKT  
II miejsce Czaplińska Martyna Lubelski KKT  
III miejsce Joachimowicz Patryk Lubelski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Dziewczęta/Chłopcy 2006-2005 9-7 kyu     
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Bański Sebastian Tomaszowski KKT  
II miejsce Chołodowska Veronica Zamojski KKT Renesans  
III miejsce Kowalska Emilia Lubelski KKT  
IV miejsce Kobylarz Nikola Zamojski KKT Renesans  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Dziewczęta 2006-2005 6-4 kyu     
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Korzeń Maja Tomaszowski KKT  
II miejsce Kuczma Hanna Tomaszowski KKT  
III miejsce Mosór Kinga KKT Tomaszów Lub.  
IV miejsce Paczos Faustyna KKT Tomaszowski  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Chłopcy 2006-2005 6-4 kyu    
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Bryk Wojciech KKT Tomaszów Lubelski  
II miejsce Kański Bartosz Lubelski KKT  
III miejsce Jankowski Patryk Tomaszowski KKT  
IV miejsce Kwiatek Borys Janowski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Dziewczęta 2006-2005 3-1 kyu     
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Turczyn Zuzanna Zamojski KKT  
II miejsce Orłowska Zofia Lubelski KKT  
III miejsce Kaszuba Wiktoria Zamojski KKT  
IV miejsce Rożnowicz Natalia Lubelski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Chłopcy 2005-2006 3-1kyu     
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Muchowski Mikołaj Lubelski KKT  
II miejsce Majchrzak Daniel Lubelski KKT  
III miejsce Kański Kacper Lubelski KKT  
IV miejsce Wolski Szymon Janowski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Dziewczęta 2004-2003  5-2 kyu     
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Czaplińska Karina Lubelski KKT  
II miejsce Lackorzyńska Olga Zamojski KKT  
III miejsce Stawnicka Julia Lubelski KKT  
IV miejsce Dyjach Wiktoria Janowski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Chłopcy 2004-2003  4kyu i starsze stopnie    
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Drozd Paweł Janowski KKT  
II miejsce Wojtan Rafał Janowski KKT  
III miejsce Korociński Piotr UKKT Praga Południe  
IV miejsce Flis Michał Janowski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Dziewczęta 2002-2001  1kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Szerafin Wioletta Zamojski KKT  
II miejsce Czapka Marta Roztoczański KKT  
III miejsce Pawluk Małgorzata Roztoczański KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Chłopcy 2002-2001  1 Dan    
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Bujnowski Aleksander Lubelski KKT  
II miejsce Franczak Sebastian Zamojski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KATA    
Senior 1995 i starsi 7- 3 kyu    
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Serafin-Flis Elżbieta Janowski KKt  
II miejsce Skirel Karolina Lubelski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KUMITE    
Dziewczęta 2006-2005 6-1 kyu    
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Turczyn Zuzanna Zamojski KKT  
II miejsce Orłowska Zofia Lubelski KKT  
III miejsce Paczos Faustyna KKT Tomaszów Lub.  
IV miejsce Korzeń Maja Tomaszowski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KUMITE    
Chłopcy 2006-2005 3-1 kyu    
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Muchowski Mikołaj Lubelski KKT  
II miejsce Wolski Szymon Janowski KKT  
III miejsce Majchrzak Daniel Lubelski KKT  
IV miejsce Kański Kacper Lubelski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KUMITE    
Dziewczęta 2004-2003 5kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Stawnicka Julia Lubelski KKT  
II miejsce Czajka Karolina Lubelski KKT  
III miejsce Czaplińska Karina Lubelski KKT  
IV miejsce Lackorzyńska Olga Zamojski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KUMITE    
Chłopcy 2004-2001  4kyu  i starsze stopnie    
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Szafrański Marcin Lubelski KKT  
II miejsce Drozd Paweł Janowski KKT  
III miejsce Wojtan Rafał Janowski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KUMITE    
Chłopcy 2002-2001   1 Dan      
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Bujnowski Aleksander Lubelski KKT  
II miejsce Franczak Sebastian Zamojski KKT  
       
  KONKURENCJA:   KUMITE    
Dziewczęta 2002-2001 1kyu i starsze stopnie  
  Nazwisko i imię Klub  
I miejsce Czapka Marta Roztoczański KKT  
II miejsce Szerafin Wioletta Zamojski KKT  
III miejsce Pawluk Małgorzata Roztoczański KKT